Arama sonuçlarınız

1. emreerce

Fare Düşmanı Havaalanı Yarışması

Evet başlığın devamı olarak kabul edin benimle birlikte Havaalanı yapacak var mı ? Serverı o kuracak ama .
  2. emreerce

<< Arkadaşımın Portlu Serverına kendinden başka kimse giremiyor >>

Bu söylediklerinizi anlamadım ama arkadaşa linkini atıyım konunun okuyup biraz bir şeyler anlar umarım ^_^
  3. emreerce

Minecraft Hamachi Server Survival

O anket ne öyle ya? Değiştir düzgün bir şey yap . :S
  4. emreerce

Onu da yaptı :D Neyse bunun bir çözümü yok galiba :S
  5. emreerce

Arkadaşlar arkadaşım portlu server açtı survival falan oynayalım diye ama kendi local hosttan girebiliyor bana ip chickendan gönderdiği ipyi ben yazıyorum giremiyorum read time out falan diyor yardımcı olursanız sevinirim ^_^
  6. emreerce

Beyler serverime gelin ilizyon server 1.7.9

İlizyon ha ? Vay canına . Hemde az bilgi vermişsin neden acaba acelen mi var? Reklamını ne kadar geniş yaparsan o kadar çok insan gelir .
  7. emreerce

Evet seninle oynarım

Lütfen seninle oynarım falan deyip Hamachi ve ip verin boşuna ümitleniyor insanlar.
  8. emreerce

Benle survival oynıyacak

Bende oynarım . :3
  9. emreerce

Geri döndüm foruma be özlemişim :3

Geri döndüm foruma be özlemişim :3
  10. emreerce

Ege Abi'nin Başlattığı İnşaat Yarışmasında Benle Takım Arkadaşı Olacak Var Mı?

Evet arkadaşlar yeni , yepyeni bir inşaat yarışması var bunu da Ege Ağabey oluşturuyor yani Fare Düşmanı benimle Dağ Evi yapmak isteyen arkadaş varsa Skype ye gelsin görüşelim . Skype: emreerce1 (nabıcan nabı ) olarak çıkarsa şaşırmayın.
  11. emreerce

Hamachisiz Bukkit Portlu Serverime Admin,Builder,Moderatör,Pluginer Aranıyor Devasa Server [Beta]

Kardeş o hesap benimdi 1 yıl önce çalındı şifresini verirsen sevinirim mahkemeye başvuracağım yoksa. 2009 da çıktı neden bahsediyorsun.
  12. emreerce

Hamachisiz Bukkit Portlu Serverime Admin,Builder,Moderatör,Pluginer Aranıyor Devasa Server [Beta]

Oyun Nicki:Jequsi Yaş:14 Günlük Kaç Saat Online:3-4 Kaç Yıldır Minecraft Oynuyor:4 Olmak İstedigim Ve En Çok Bilgim Olan Şey:Builder Not:Öyle kucuk serverlerde Builderlik yapmıyorum ve çok iyi bir Builderim forumda herkes beni tanır. Canım sıkıldı biraz alırsan sevinirim bos bos durmaktan bıktım.
  13. emreerce

BattleCraft İçin Builder Aranıyor! [Tıklayınız!]

Yuh! Diyorum başka bir şey demiyorum arkadaşım 3 kere aynı konuyu üst üste açmışsın lütfen siler misin diğerlerini?
  14. emreerce

Konuda Alıntı Nasıl Yapılmalıdır?

Öncelikle alıntı yaptığımız kişiyi bilmemiz gerekiyor. Bu kişi hakkında biraz bilgiye sahip olsak iyi olur. Bu kişinin bir fotoğrafı Bu kişinin bir özlü sözü varsa onu Bu kişinin adı Hangi yollar ile alındığını Alıntı mı yaptı Örnekleme mi? (Aşağıda anlatacağım ikisinide) Link içeriyorsa kırık...
  15. emreerce

8:30:16 gibi falan :D

8:30:16 gibi falan :D
  16. emreerce

Tm tam olarak kaçta atarsın mesaj??

Tm tam olarak kaçta atarsın mesaj??
  17. emreerce

İkimiz yapalım mı Türkiyenin En İyi Builderi?? :D

İkimiz yapalım mı Türkiyenin En İyi Builderi?? :D
  18. emreerce

Arkadaşlar Hadi İngilizce Kelimeleri Okunusuyla Yazalım

Oha lan it kadar degerim kalmadı Konu benim yorum benim :D
  19. emreerce

Arkadaşlar Hadi İngilizce Kelimeleri Okunusuyla Yazalım

Aynen haa CmYlmz Masaallah :D
  20. emreerce

Minecraft JAR dosyasını silenler için

Abi ben serverden Jequsi hep merak ettim nickin neden Hsbas?
  21. emreerce

İninal Kart Hakkında Gözlemlerim

Aynen şifre değişmiyor.