Arama sonuçlarınız

1. B

MineCraft Server Oyuncu Paneli

olm benim paneli satışa çıkarmışsın :D
  2. B

YKT Hosting Güvenilirmi ??

nitradoya para yedirmeye devam edin sizin gibiler oldukça Türk hostingler batıyor.
  3. B

JoyCraft - Faction-PvP - 31.210.111.93 || Silahını al ve Savaşa Başla ||

YENI IP : play.joy-craft.org VEYA 31.210.118.105 Arkadaşlar sunucumuz tam kalitedir, 0 lag sıkıntısı ile oyunun tadına varacağınız, harika bir dizayna sahip bir sunucudur. Pluginlerimiz tamamen Türkçe olup sunucuda anlaşılır olmayan bir şey yoktur. Ben direk tanıtıma geçiyorum /warp Tarım'da...
  4. B

destek

çözümü bilinmicek bir şey değil eski mail adresimi yenisiyle değişcekler, bilip bilmeden yorum yapmaman tavsiyemdir
  5. B

destek

yav kardeşim desteğe konu açtım kaç gündür cevap verilmedi hala mailimi kaybettim diyorum bi cevap veren yok hala ya. boş konular açtırtmak zorudna bırakıyosunuz insanı
  6. B

SealCraft'ın Plugin Paketi [SATIŞ]

Evet arkadaşlar başlıktada belirttiğim gibi SealCraft adlı sunucunun plugin paketini satıyorum ilgilenenler skype eklesinler skype : ser95.c0d3rturk Fiyat konusunda anlaşabiliriz.. Başlangıç : 15 TL Aşırı ucuza satıyorum çünki paraya ihtiyacım var, ilgilenmeyenler yazmasınlar, lütfen. Herkese...
  7. B

JoyCraft Türkiyenin 1 Numaralı Minecraft Sunucusu Full PVP: [137.135.219.89]

#Ip Adresimiz : 137.135.219.89# #Server Sahibi : C0D3RTURK - Serhat KAYA# #Server Ortaklari : MerT007,Lukas02# #Plugin Paketi : JoyBilisim V1.0# #Ram (MEMORY) : 56.0 GB# #Islemciler : 2 ADET 2.10 GHZ AMD Opteron# #Server Sahibi : C0D3RTURK# #KAPASITE : 900 Kişilik# #Event Saatleri : Her gün Saat...