Arama sonuçlarınız

1. OnlineHastasii

Fireflies-..

Fireflies-..
  2. OnlineHastasii

MİNECRAFT ÇEKİLİŞİ (SON ÇEKİLİŞ)(Ara veridi)

*Forum Kullanıcı Adınız: OnlineHastasii *Sadece Gerçek Adınız: Oktay *Yaşınız: 17 *Minecraftı Kaç Yıldan Beri Oynuyorsunuz: 3 *Youtube'da Minecraftla ilgili kimleri takip ediyorsunuz: Videoyun,CreeperMovie,MinecraftSethBling,... *Modlu Mc Oynuyormusunuz : Evet ( YogCast,Hexxit,MadPack) *Eklemek...
  3. OnlineHastasii

#Kendi Müzik Diskinizi Oluşturun

Öyle olmasına öyle ama survivalde sıkıcı oyun müzikleri yerine bir iki sağlam parça dinlemek fena olmaz.
  4. OnlineHastasii

Minecraft Çekilişi (SONA ERDİ)

Forum Kullanıcı Adınız: OnlineHastasii *Sadece Gerçek Adınız: Oktay *Yaşınız: 17 *Minecraftı Kaç Yıldan Beri Oynuyorsunuz: 3 *Youtube'da Minecraftla ilgili kimleri takip ediyorsunuz: ********** , TeorikRedstonecu , ElementalAnimation *Modlu Mc Oynuyormusunuz : Evet
  5. OnlineHastasii

Oynadığınız ilk 3D oyun ne?

Pirates of the Caribbean: Legend of Jack Sparrow Efsane oyunum :D
  6. OnlineHastasii

MİNECRAFT BEDAVA PREMİUM

Tabi buyur :D Arkadaş 45 tıka alacağı hesabı bi açsın da :D
  7. OnlineHastasii

MİNECRAFT BEDAVA PREMİUM

Tamam canım yolla :D Alırsan nickini de ver bana hunger oynarız :D
  8. OnlineHastasii

MİNECRAFT BEDAVA PREMİUM

Tüm dünya mal 20£ veriyor bu arkadaş über zeki 45 tıkta mc premium alacak :) Hayırlı işler bro 45 tık bulabilirsen yaz buraya okey ?
  9. OnlineHastasii

1.7.2 ADA SEEDİ 5 AĞAÇLI KAMIŞLI

Hayvanlar random olarak geliyor sanırım. Bende 1 koyun ve 3 domuz var. Güzel map şu an oynuyorum teşekkürler
  10. OnlineHastasii

Minecraftı Google Maps üzerinde Gösterme(Pratik)

Daha kaliteli bir video olabilirdi. Anlatımdan da bir şey anlamadım açıkcası. Rar dan çıkartıp C ye at demişsin ama kendin rardan çıkanları bir dosyaya kopyalayıp C ye atmışsın. Hiçbir şey anlaşılmıyor ne yazıkki
  11. OnlineHastasii

Fare Düşmanı İnşaa Yarışmasını Kazanan Haritamız ! -Modern Dağ Evi

Tebrikleeer :D Forumda böyle başarıların olması çok güzel bir şey bence. Her alanda adımızı duyurma vakti ! :D
  12. OnlineHastasii

Fare Düşmanı İnşaa Yarışmasını Kazanan Haritamız ! -Modern Dağ Evi

Tebrikler :D Videoyu izliyordum 1. açıklandı bir baktım Tario76 dedi :D Yabancıya gitmedi ödül diye sevindim :D Harika bir iş çıkartmışsınız tebrikler
  13. OnlineHastasii

İşsiz değilim ki buradaki durumla uğraşayım :D

İşsiz değilim ki buradaki durumla uğraşayım :D
  14. OnlineHastasii

Bilgisayar Masam[%100]

Bence sağ alttaki çekmece kulpu çok büyük olmuş gözümü rahatsız etti benim. Onu küçültürsen süper olur. Bu hali de çok güzel tabi
  15. OnlineHastasii

Garry's Mod Çekilişi

Çok severek oynadığım bir oyun katılan arkadaşlara iyi şanslar :)
  16. OnlineHastasii

Yılbaşı Çekilişi (MİNECRAFT) + Anket 2013-2014

*İsim: Oktay *Forum Kullanıcı adı: OnlineHastasii *Neden katılmak istiyorsunuz: Oyunları seviyorum ve korsana karşıyım.
  17. OnlineHastasii

Kurtarır mı ?

Hadi canım :o Ekran kartının modelini filan yazmamışsın <_<
  18. OnlineHastasii

Kurtarır mı ?

Ekran kartı nerede?
  19. OnlineHastasii

Çekiliş ▌Yılbaşına Özel Terraria Çekilişi!

*Adınız: Oktay Soyadınız: *Steam'iniz var mı?:Evet *Steam leveliniz?: 6 *Steam ID'niz?:nrslow
  20. OnlineHastasii

Gangster Steve

Arkada kafanın altındaki kısımda bir siyah çizgi var. Bence skini birdaha düzenle.
  21. OnlineHastasii

imzalar geri gelsin!

İmzalar bence iyiydi fakat forum üyeleri inanılmaz saçma kullandığı için gelmesin istiyorum. Kalkıp 6 tane video koymuş arkadaşın biri. Youtube mu burası bu kadar video var? Bence bu hali süper şu an
  22. OnlineHastasii

Akıllı Villagerler

Teşekkür ederim Eylülde öğrendim seed e bakmayı :) Tabii iş işten geçti mapı sildim çoktan
  23. OnlineHastasii

Oyun Önerin

KONU YERİ YANLIŞ !!! RAPOR EDİLDİN