Arama sonuçlarınız

1. Jhonnytesttr

Hikayeli RPG l İNTİKAM l İDDALI OLDUĞUM MAP

Yorumları görünce indirmekten vazgeçtim :)
  2. Jhonnytesttr

Nokta

Nokta
  3. Jhonnytesttr

Skyblock Lav

Olmadı
  4. Jhonnytesttr

Skyblock Lav

Merhaba arkadaşlar benim hub serverim var ama skyblockta lav koyulmuyor lav koyunca hiçbi yazı çıkmıyor ve koyulmuyor.Yardım ederseniz sevinirim :D
  5. Jhonnytesttr

[Yardım] Hellpmiiğğğğ 4 Adet plugin lazım Portal-Reklam Engelleme-Npc-Havada uçan Yazı Plugini

Bende nitrado serverim var aynı sorunu yaşıyorum yardım edin
  6. Jhonnytesttr

Skyblock Sorunu

Konulmuyor iPad 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi
  7. Jhonnytesttr

Skyblock Sorunu

Olmadı :(
  8. Jhonnytesttr

Hunger map sorunu

Merhaba arkadaşlar ben ultimate Survival games pluginini kullanıyorum.Oyunda heryer kırılabiliyor ama oyun bitip yeniden başlayınca kaldığı yerden devam ediyor.yani bi TNT patlattık patlattıktan sonra onun izi kalıyo ve diğer turlardada TNT izi kalıyor.yardım edin iPad 'den Tapatalk aracılığı...
  9. Jhonnytesttr

Hunger games pvp

Denemiştim olmamıştı yarın pc ye geçince bida denerim iPad 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi
  10. Jhonnytesttr

Hunger games pvp

Merhaba arkadaşlar hub serverim var, ultimate Survival games pluginini kullanıyorum ve hg oynarken birine vurunca.Kapışmak için factionda olmalısın(Türkçesi). Yazıyor ve hg de adamlar birbirini öldüremiyor yardım ederseniz sevinirim :) iPad 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi
  11. Jhonnytesttr

Skyblock Sorunu

Merhaba arkadaşlar ben Hub serverimde userler skyblockta lav,su koyamıyor yardım.
  12. Jhonnytesttr

StarCraft Survival & Hub Server

Bende öyle dedim ama uğraşamadılar :D
  13. Jhonnytesttr

StarCraft Survival & Hub Server

her şey bizim değil diye bir şey demedik istesek kendimizde yapardık ama sunucunun 30 günü olduğu için bakımla zaman geçirmek istemedik ve Hubu internetten alalım dedik.Bu arada servera girip haritalara/warplara bakarsan sevinirim :) Şurda sırf arkadaş üşenip sadece spawnın resimlerini koyduğu...
  14. Jhonnytesttr

Envanter Sorunu

Merhaba arkadaşlar. Ben server açtım starcraft diye nitradodan.O serveri hub olarak yaptım creative survival ve skyblock var.Adamlar creativeden dia alıp survivale götürüyolar.Her modda farklı envanteri nasıl yapabilirim?Hepsi farklı map.Mapları hubla bağlantılı yapmak için Multiverse...
  15. Jhonnytesttr

Rise of Nords

Minecraft Hesap Adınız:jhonnytesttr Minecraft Hesabınız Premiummu?:Tabiikide Karakter İsminiz (Türkçe ve Çince Yasak) :Johnny_Richard Karakter Hikayeniz:Johnny, acemi bir gemicidir.Birsürü tanıdığı adam vardır.Ama hepsini 2001 de yaşadığı kaza sonucu kaybetmiştir ve yüzerek bir ada...
  16. Jhonnytesttr

Merhaba (Çok eskiden açmalıydım biliyorum :D)

Minecraft, desenli küplerle tasarım yapmanızı sağlayan basit 3-boyutlu bir oyundur. Program Markus "Notch" Persson tarafından yazılmıştır ve geliştirilmektedir. Java programlama dilinde yazılmıştır. Oyun tarzı, Dwarf Fortress, RollerCoaster Tycoon, Dungeon Keeper ve Infiniminer oyunlarından...
  17. Jhonnytesttr

Rise of Nords

Minecraft Hesap Adınız:jhonnytesttr Minecraft Hesabınız Premiummu?:Tabiikide Karakter İsminiz (Türkçe ve Çince Yasak) :Johnny_Richard Karakter Hikayeniz:Johnny, acemi bir gemicidir.Birsürü tanıdığı adam vardır.Ama hepsini 2001 de yaşadığı kaza sonucu kaybetmiştir ve yüzerek bir ada...
  18. Jhonnytesttr

Steam'dan bedava oyun almak [%100 Legal] [Orjinal]

Arkadaşlar ben bedava oyun veren bir site buldum.Sizinde bundan yararlanmanızı istedim. Açıklama: Oyun almak için Coins elde etmelisiniz Coins kazanmak için ise bazı sponsor sitelere girip bazı şeyler gerçekleştirmemiz isteniyor.Gerçekleştirdikten sonra max. 1 gün içinde belirtilen miktarda...
  19. Jhonnytesttr

Merhaba (Çok eskiden açmalıydım biliyorum :D)

Merhaba arkadaşlar ben bu forum açıldığından beri burdaydım a.ma ruh gibiyim beni forumun %98 lik kısmı tanımaz.Redstone uzmanıyım.Minecraft ı 1.2 beta dan beri oynuyorum.XBOX 360 ım var a.ma minecraft yok :D.Minecraftim Premium.Asla çakma oyna.m.**.GTA 5 im var .Adminlik deneyimim yok :D Bazı...
  20. Jhonnytesttr

Herobrine Gerçek!

Bak adam senin için hazırlamış: Bu arada adam heykeli kırmadan yola çıktı.Kırsaydı eğer herobrine görmezdi.YANİ YOK!!
  21. Jhonnytesttr

Dünyanin En Iyi Adwanture Mapi Dene Bence

Adam "adventure" yi bile yazamıyor,bumu en büyük adventure mapı olcak
  22. Jhonnytesttr

Kanalına Intro Arayanlar;

Üstünde Yazacak Yazı: MrInTheMine Müziği; Team Fortress 2 Theme Song Eğer varsa arkaplan; Farketmez ------EDİT----- Kendi nickini yazmasan iyi olur.
  23. Jhonnytesttr

Minecraft 1.4.6 Yenilikleri Geniş Anlatım

Flood yapma