Arama sonuçlarınız

1. R

1.5.2 Soartex Fanver

Ya ne olursa olsun emeğe saygı, adamlar uğraşıyor buluyor birleştiriyor... ben eski texture pack'ciyim şimdi insanlara yardım ediyom ama sana yardım gerekmiyor... inancını bozma ve devam et!
  2. R

Doğru dürüst chat isteyenler gelsin!

ama e-mail atarmış gibi oluyo
  3. R

Bi mod konularıma baksa!

Bi mod konularıma baksa!
  4. R

Doğru dürüst chat isteyenler gelsin!

Merhaba arkadaşlar, Chat yaparken e-mail atıyomuş gibi oluyo ama hepsini değiştirebiliriz! Moderatörlere, Craft-Man'e baskı yaparsay şu sitedeki gibi chat koyarlar belki: Site: chatcraft5.webnode.com.tr
  5. R

yardım edin lütfen

Kardeş hangi sürümü kullanıyon?chatcraft5.webnode.com.tr sitesinde ChatRoom 007'ye gel sana anlatam nasıl yapıcağınıGeldiğindede bişeyler yaz
  6. R

Layman Mod Maker'i Yükleyemiyorum?!

linkeysi nasıl bir şey?
  7. R

Single Player Command

ya ben bilink buldumda çalışmıyo vermeyeyim dedim bulunca yorum bırakırım... link :www.minecraftforum.net/topic/94310-162-single-player-commands-v49-official-download-spc-noclip/yada : www.6minecraft.net/single-player-commands-mod/
  8. R

The Choose Adventure/game map

Saol be! Gün bouynca duyduğum en iyi yorum buydu! Hem daha ilk bu!
  9. R

Yapılar sadece tabela başka bir şey yokhem The Survival Islands [Survival Map] ini yaptim link: https://forum.gamer.com.tr/threads/the-survival-islands-survival-map.136749/Parkur yapcam şimdi
  10. R

The Survival Islands [Survival Map]

The Survival Islands Bu haritada amaç Hayatta kalmak İlk baştaki sandığı bulursanız sıkıntı yok! Kullandığım programlar: 1-)World Painter Ressim için basın İndirmek için tıkla
  11. R

Saol oldu
  12. R

üzgünüm olmuyor :(
  13. R

The Choose Özellikler: Yapım sırasında kullanılan programlar///modlar: 1-)World Painter 2-)Single Player Commands Harita :http://www.mediafire.com/download/xpvl09rhhxebhgx/The_Choose.zip Eğer Sizde Haritanızı paylaşmak isterseniz...
  14. R

SinglePlayerCommands 1.5.2

Kardeş çok teşekkürler, Uzun zamandır arıyodum, Bi adventure map yapıyorumda adı : The Choose(Yani seçim) Bitirmek için ihtiyacım vardı... İlk dünyayı "World Painter" ile yaptım ama içerikleri için lazımdı teşekkürler... Bitince linkini vercem [2 dil olcak "Türkçe ve İngilizce"]...
  15. R

WorldCraft:Hayatta 1 kere başına gelir!

İP:37.157.241.250:2597 İlgili adminler! Birbirinden Güzel Warplar ve daha Fazlası için WorldCraft ip:37.157.241.250:2597
  16. R

MİNE-İMATOR ÇILGINLIĞI !

Aşağıdaki çizgilerden ilerletiyon.Noktaya tıkla akrakter seçiliyse hareket ettir.ama sürekli aynı noktayı oynatma!
  17. R

<<< Atportiscraft 7/24 Survival Wars Server ! [ 0 Lag Garantisi ] >>>

süper server ama rehber ilgilenmiyo ayrica basladim birakamiyorum :D
  18. R

Cool Craft Alim Var

bende olabilirinliğim warp yapmayı biliyorum ve ayrıca admin eğitiyorum