Arama sonuçlarınız

1. C

G2A Oyunları Yarı Fiyatına Satıyor

Oyunları bu siteden yarı fiyatına alabilirsiniz. Battlefield 4:30 euro Assassin's Creed 4 Black Flag: 27 euro Call of Duty Ghost: 32 euro Diablo: 25 euro https://www.g2a.com/r/captain
  2. C

Bilgilendirme Monochroma! Türk Yapımı Puzzle Platform Oyunu

Para verebilecek varsa lütfen versin. Bu projenin batması gerekli! Hemde 15$ verirsen hem bağış yapmış oluyorsun hemde oyunu satın almış oluyorsun.(Oyun çıktığında)
  3. C

=== ★★★★ [7/24][8 GB RAM] TurkZ [MineZ] [Crackli] ★★★★ ===

Serveri yanlış yere koymuşun. PVP bölümüne koyucaktın.
  4. C

FTB Oynamak İsteyen?

13 yaşındayım.FTB oynamak istiyorum ama oynayabiliceğim kimseyi tanımıyorum.Eğer oynamak isteyen olursa Skype'ıma arkadaşlık göndersin. Minecraft'ım orjinaldir. Skype: Strongking99
  5. C

servere girmek

Oyuna girmeye çalışınca ne oluyor onu yazarsanız size yardımcı olabilirim. Alakası bile yok. Bukkit server'a plugin eklememiz için yapılmış bir şey. Bukkit'te daha çok sorun var.
  6. C

nolur yardım edin ağlicam ya :-(

Crack'mi orijinal'mi.
  7. C

Hamachi Sorunu

Arkadaşın senin hamachindeki ismine sağ tıklasın ve "Copy ipv4 adress" e tıklasın. Sonra direct connect'e tıklayıp ctrl+v'ye tıklasın.
  8. C

1gb ram 256mb ekran kartı

Terraria öneririm.
  9. C

Direwolf20 Aether Mod

Üstten edit mod pack'i seç add mod pack de
  10. C

MindCrack Server Sorunu

Ben bir ftb serveri kurdum. Ben servere sorunsuz girebiliyorum. Ama arkadaşaım girmeye çalıştığında oyun çöküyor yada altta done diye bir düğme çıkıyor ona tıkladığında anasayfa çıkıyor. Yardım HERŞEYİ denedim HERŞEYİ! Resmi forumuna baktım, bu foruma baktım, antivirüsümü kapadım güvenlik...
  11. C

1.5.2 Turkish - Modpack V 2.2

Ben bu mod paketlerini anlamıyorum. Modları tıkabasa koyuyorlar. Oyun çökmeye başlayana kadar. Tekkit'te 30 mod var ama onlarca güncellemeden sonra bile hala onlarca sorun var. Ben sadece 10 mod koyup sizden daha iyi mod yaparım. Nede olsa Türkiye'nin ilk mod paketini yaptim. Belki bazılarınız...
  12. C

Öylesine Sıradan Bir Survivaldı...

Böyle birçok yer bulabilirsin. Yanına blok koyarsan yada birisini kırarsan yere düşer. Çok normal bir şey.
  13. C

Tesseract Sorunu ?

FTB'de bazı eşyalar vardı. Siz orda olmasanız bile chunk'ı yüklüyordu. Hemde bir tanesi ender pearl istiyordu. Şimdi ismini hatırlamıyorum üzgünüm.
  14. C

Moderatörlerin Herobrine hakkında bir şey yapması lazım

Bu forumda yararlı konu çok az.
  15. C

BENİMLE YOGBOX OYNAYACAK VARMI ?

YogBox multiplayere uyumlu degil.
  16. C

Sunucu Alıcam Beraber Oynamak isteyenler

Mindcrack serverler için en uygunu. Ad: Strongking99 (Orjinal) Yas: 13 Bilgi: Yüksek Çıktığından beri oynuyorum. Ondan öncede Technic oyunuyordum. İlk FTB beta esikidi artık updatelemiyorlar.Ama lite var.
  17. C

FTB oynamak isteyenler konuya baksın!!!!!!

zaten 5 tane konusu var. Niye 6. konuyu açtınız?
  18. C

herobrine gerçekmi?

Spam yapma.
  19. C

Feed the Beast WTF CRAF 7/24 OLMASADA GEL :D

Hangi paket olduğunu bilmeden nasıl giricez? Konuya bir kelime yazmaktan zarar gelmez. Edit:"Bu ağ mevcut değil" diyor.
  20. C

herobrine gerçekmi?

Oyuncuların uydurduğu bir şey. Sonradan çok ünlü olduki Minecraft'ın bir parçası oldu.
  21. C

2013 Minecraft - Mineshafter Premium Nasıl Olunur ? Nick Nasıl Değiştir ?

Birinci sorunun cevabı Mineshafter'dan premium olamazsın sadece skinini degistirebilirsin. Sadece sen ve Mineshafter'ı olan baska kisiler senin skinini görür. İkinci sorunun cevabı ise ismini değistiremezsin. Ama Minecraft Wiki'de duyduğuma göre update gelicekmiş. O zaman degistirebilicekmişin...
  22. C

Feed The Beast yardım

Hatayı tamamen yazıcan yada resmini çekicenki hatanın ne olduğunu ögrenelim.
  23. C

Öneri: Kömür kullanmayın

Lite ve Direwolf20 haricinde hiçbirinde EE3 yok.
  24. C

Feadthebeast Multi Oynamak istiyom Server Kuran Varsa Gelsin

MindCrack yada Lite ise gelirim.