Arama sonuçlarınız

1. E

Parkuristan # Kekj

Merhaba! Size biraz adv, biraz da parkurlarla dolu bir map ile geldim! Yazın sıcak mı sıcak bir gününde, saat 5 sularına doğru yapacak hiçbir şey kalmadı ve bu sadece sıkıntıdan bu mapi yaptım! 3 gün süren bu map, gayet eğlenceli ve ilk map dolayısıyla basit. Sadece atlama-zıplama yaptım. 2...
  2. E

[1.2.5] Torchcraft

Merhaba Klasik torch'tan sıkıldınız mı? Değişik aydınlatmalar mı kullanmak istiyorsunuz? İşte bu mod tam size göre. Bu mod, oyunun kullandığı kullandığınız torch'un aksine, mavi beyaz gibi torch olanaklarınıda sizlere sunuyor, lafı fazla uzatmadan tanıtımına geçeyim. Eğer bu mod'u indirip...
  3. E

Madenler ve püf noktaları.

Merhaba Arkadaşlar çoğu playerin bilmediği birşeyi anlatacağım, hangi madedin hangi seviyede çıktığını bu konumda sizlere açıklıyacağım, ayrıca kolay yolları ve püf noktalarıda sizlere söyliyeceğim. Peki, nasıl katları göreceğim? Oyun içerisinden F3'e basarak, bulunduğunuz katı görebilirsiniz...
  4. E

Hardcore nedir?

Merhabalar. Yaklaşık 2 ay önce minecraft'a gelmiş hardcore seçeneğini sizlere tanıtacağım, zaten bunu eskiler bilir ama yeni başlayanlara öğretmek istedim. Öncelikle, hardcore nedir? Hardcore, tek canlı oynadığımız bir türdür. Öldüğünüzde oynadığınız map'i silmeniz gerekir. Normal minecraftın...
  5. E

Premiumlar için; Skin nasıl yüklenir?

Merhabalar. Yeni premium almış fakat nasıl skin yükliyeceğini bilmeyenler için bu konuyu açıyorum, sözü fazla uzatmadan hemen resimlerle anlatayım. ADIM1 İlk önce minecraft.net 'e giriyoruz. Daha sonra sağ üst köşeden hesabımıza giriş yapıyoruz. Giriş yaptıktan sonra sağ üst köşede hesabımızın...
  6. E

Yeni başlayanlar için; Multiplayerin püf noktaları.

Merhaba arkadaşlar, bu gün size yeni başlayan arkadaşlarımız için multiplayer de püf noktaları öğreteceğim. Multiplayer'de karşınıza gelebilecek komutlar ve deyimler: tp-tpa: /tpa nick şeklinde yazarsak kişinin yanına ışınlana biliriz. Tp'nin tam kelimesiyle anlamı, teleporting'dir. Anlamı...
  7. E

Minecraft'ta Tarım ve Hayvancılık

Merhaba, Her minecraft tarzı oyunda olduğu gibi minecraftta'da tarım ve hayvancılık var. Öncelikle tarım ve hayvancılığı özet halinde kısaca anlatalım: Nedir bu tarım ve hayvancılık? Tarım yaparak yemek elde edebiliriz, tarım yaparak tohumlardan çıkan samanla hayvanları çiftleştirebiliriz...