Arama sonuçlarınız

1. T

Map Videosu[paradoks Oyun]

Merhaba arkadaşlar biz arkadaşlarımızla çok abonesi olmasada küçük bir video grubumuz var. Ve çekebileceğimiz adventure map arıyoruz. Kendi yaptıgınız ya da önerdiginiz şöyle parkurlu ve Hikayeli bir adventure mapiniz varsa lütfen altına yazınız bu arada bu da channelimiz...
  2. T

Sports modunu Servera Yükleme

Evet arkadaslar Sports modunun servera nasıl yüklendigini sormustunuz bendne video istemiştiniz işte buda videom http://www.youtube.com/watch?v=6yjGxmBsmzU
  3. T

Paradox Savascisi Adv + Simulasyon + Link

Evet Arkadaslar Önceki Mapimin Bekledigimden Daha Fazla Sevilmesi Üzerine Yeni Map Yapıcagımı Söylemiştim Buyrun Arkadaslar Bu Mapimde Bitti Gerçekten Çok Uğrastım Yorumlarınızı Bekliyorum Şimdiden Oynuyan ve Yapımında Yardımcı Olan Herkese Çok Teşekkür Ediyorum Mapimde Eglenmeniz Dileginde...
  4. T

Mod yüklemeyi Bilmeyenler için Videolu anlatım[Sports mod ]

Evet arkadaslar önceki videomda Mo Creaturesi anlatmıstım şimdi ise istek üzerine Sports modu gösterip anlatıyorum eger bir işinize yaradıysa ve begendiyseniz youtubeden Paradoxoyunu Subscribe yapmayı unutmayınız baska bir mod isterseniz Subscribe olup youtubedeki videonun altına yazınız. buyrun...
  5. T

Mod yüklemeyi Bilmeyenler İçin videolu anlatım [Mo'Creatures]

Evet Arkadaslar gördügüm üzere çoğu kişi mod yüklemeyi bilmiyor ve jar istiyor bende artık jar istemekten vaz geçsinler ve kendi modlarını kendi yüklesinler diye onlara mod yükleme videosu çektim.Ama bu videoda sadece Mo'creatures modunun yapımını gösteriyorum eger istediginiz bir mod varsa...
  6. T

Kframas Efsanesi ( Hikayesel Adventure Map)

Evet Arkadaslar Uzun Zamandır Ugrastıgım Mapim Bitti İndirip Oynamanızı Bekliyorum Yorumlarınızı Bol Tutun Hatalarımı Lütfen Bildirin Elestirilerinize Acıgım... Kullanabilirseniz Rolex Texture Pack Kullanınız :D Mapin Traileri Bozuk Oldugu İçin İndirilemiyor...