Arama sonuçlarınız

1. Therapyst

Kaldırıldı.

avatarda bending bind komutu çalışmıyor.
  2. Therapyst

ÇILGIN TÜRKLER [1.7.X] Factions/ PvP/ Repair/Lapis/Kafa Düşürme/Arsalarda Fly/Villalar

Servere girilmiyor: ''Registered players only! please visit www.*******.com to register'' diye hata veriyor Edit: Sorun kendi kendine düzeldi :D
  3. Therapyst

You Shall Not Pass

You Shall Not Pass
  4. Therapyst

Sizce Minecraft Nasıl Olmalıydı ? Ve benim fikrim ...

Oyuna başlamadan önce 4 karakter olsun biri Steve mesela yok biri Chains (Zenci Steve) gibi onların bir biyografisi olsa yaşı 21 1979 doğumlu gibi ve şu shader modunu direk minecrafta atsınlar.
  5. Therapyst

Son Harfle Kelime Yap(Oyun)

master
  6. Therapyst

Tarrrak
  7. Therapyst

Toprraaam
  8. Therapyst

İyi Bir Sunucu Olmak İçin Yapılması Gerekenler.

okumadım ama haklısın.
  9. Therapyst

Zar
  10. Therapyst

[Yardım]İninal Kart Alacağım

Kısacası http://www.ininal.com/sss/
  11. Therapyst

Minecraft Dışında Oynadığınız Oyunlar

TF2,CS:GO,BF3,MTA,GTA4MP,AC4BF,CRYSİS3,GARRYSMOD,MAGİCKA,KİLLİNG FLOOR,PAYDAY2,DOTA2,HİTMAN ABSOLUTİON Birde photoshop cs6 kullanıyorum. niye büyük yazdım hiçbir fikrim yok küçültmekle uğraşamam neyse payday2 demisken oynıyım bari :D
  12. Therapyst

Steamde Böyle Bir Özellik Var Mı ?

akk aştınmı ? benimde bi aralar 100 de indiriyodu pirelli modem aldım şimdi 700 le indiriyo.Ama modemle alakası var ama senin internet ttnetdir kesin türktelekom uzakda oldugundan hız düşüyo öyle diye duydum.
  13. Therapyst

Minecraft Wallpaper+İstekler+İmza

yazı fontları bazıları uymamış gibi. birde 4.resimdeki logoyu siyah yapıp arkasına gölge yapabilirsin.
  14. Therapyst

Minecraft Çekilişi (SONA ERDİ)

*Forum Kullanıcı Adınız:Therapyst *Sadece Gerçek Adınız:Kerem *Yaşınız:17 *Minecraftı Kaç Yıldan Beri Oynuyorsunuz:2 *Youtube'da Minecraftla ilgili kimleri takip ediyorsunuz:Kimse *Modlu Mc Oynuyormusunuz :Evet
  15. Therapyst

İlk Web Sitem Hakkında Düşünceleriniz..

Acemiye göre iyi benim gözümde acemi degilsin orta çok çabalarsan daha iyiside olur ginede kendini çok kasmaya gerek yok en iyisini yapcan diyede bişi yok başarılar.
  16. Therapyst

Assasins Creed 4 Kasıyor

Sorunumu çözdüm pc'mde pc booster gibi bişi kullanmama gerek yok yeteri kadar hızlı zaten bu hafta sonu bi 8 gb ram daha gelicek.oyunu hiç kasmadan oynuyorum grafikler fullde çok güzel tavsiye ederimde türkçe yama olaydı daha iyiydi. birde ekran kartımı çekmemişim doğru diyorsun şimdi çekmekle...
  17. Therapyst

Assasins Creed 4 Kasıyor

Kardeş sistem gereksinimlerine baktınmı ? ve sorunumu buldum arada bir hata oluyor kasıyor kapatıyorum biraz sonra açıyorum bişiler yapıyorum açıyorum fullde oynuyorum 2014 oyunlarında bile kascağını sanmıyorum benim monsterin sen merak etme.
  18. Therapyst

Assasins Creed 4 Kasıyor

Bilgisayarda 100 den fazla oyun var format atiyim dimi bi oyun için :D.Gereksiz programları kapatıp denedim işe yaramıyor fakat bir şey farkettim oyuna arada bir giriyorum hızlı oluyo sonra oyundan çıkıyorum tekrar giriyorum oyun bildiğin 512mb ramli pcde oynuyomus gibi oluyo acayip bişi şu an...
  19. Therapyst

Assasins Creed 4 Kasıyor

Konu başlıgındaki gibi kasıyor ama kasmayan oyun kasmaya başladı o biraz garip geldi bilgisayarım bf4 son ayarda kaldıran bir pc oyunda bir sorun var ha buarada oyun orjinal degil ondan ama bahane olarak param yok başka bişi diyemicem napalım yardım ederseniz ne mutlu bana birde sistem...
  20. Therapyst

Yılbaşı Çekilişi (MİNECRAFT) + Anket 2013-2014

*İsim:Kerem *Forum Kullanıcı adı:Rockan *Neden katılmak istiyorsunuz:Because I'm Hungry
  21. Therapyst

Garry's Mod Çekilişi

Forum nickiniz:Rockan(Zaten yazıyor neyse) Steam'iniz var mı?:Var Steam leveliniz?:2 Steam ID'niz?:keremengin
  22. Therapyst

Çekiliş ▌Yılbaşına Özel Terraria Çekilişi!

*Adınız:Kerem Soyadınız:Engin *Steam'iniz var mı?:Var 2 senelik :P *Steam leveliniz?: 2 *Steam ID'niz?:Keremengin
  23. Therapyst

Yolo

Yolo
  24. Therapyst

Oyun Önerin :)

her türlü oyunu söleyebilirsiniz kaldırmadıgı oyun yoktur maşşalah :)
  25. Therapyst

Leptop'ımı satsam ...

bence sat laptop da biraz zor olur oynamak fps oyunları filan ben iyikide laptop almamısım ne güzel :D seyahat ettigimde olmadıgı için oldugunda ipad kullanıyorumda oyun filan için degil :D