Arama sonuçlarınız

1. latif

mouse zemini

Selamlar fazla uzatmadan konuya giriyorum; Masaüstü Pc kullanıyorum ve bulunduğu masanın üstünü kaplatıcağım. Mousemin (optik) rahat hareket etmesini istiyorum rengi turuncu veya biraz daha koyu bir renk olacak, odamla uyumlu, size sorum nasıl bir malzeme kullanayım? Ve unutmadan "dayanıklı"...
  2. latif

acayip konu dışı

beyler ve bayanlar neyse işte youtubeye girin... durun la he tamm youtubeye girin bi video açın sonra kapatın :D sevdiğiniz bir video açın. ardından (burası önemli çok önemli acayip gizemli nese) hiçbir yere tıklamadan arama çubuğuna falan "1980" yazın.......... abi açtım yazdım wt* oldum :D...
  3. latif

(Çözüldü)-MCTL?

mctl vardı biara kalktımı o neoldu? takip edemedimde bi kaç hafta
  4. latif

Aşırı gereksiz saçma sapan bakmaya değmez.

google translate yi açın Türkçeyi alın ve oraya "ya rock"yazıp okutun. :koyun::lav::zombi::örümcek::tüy::yaprak::odun::jambon:
  5. latif

yardımmm 2 :D

arkadaşlar benim bi creative sw m war ve warp arena yapıyom ama swde doğal olrak gm 1 gm 0 almak serbest bu tür kodları yasaklayacak komut varmı?? word guardda ? şimdiden teşekkürler blocked-cmds denedim olmadı!!
  6. latif

yardım!!!

ben bir bölgede gamemodeyi 0 yapmak istiyorum creative swde oraya ışınlandıklarında otamatik gamemode 0 olsun bunu nasıl yapabilirim?
  7. latif

Doctor Who classic series

çoğu kişi doktoru bilir. The Doctor Who. bu dizini klasik serisini bulamuyorum yardım ederseniz çok sevinirim izleyenler bilir klasik serinin türkçe alt yazısı neredeyse yok. bizde ekip olarak alt yazı yapımına başlıyacağız ama klasik seriyi bulamıyorum şimdiden teşekkürler saygılarımla...
  8. latif

oyun önerisi istcektim sistem konuda

sistem bilgisi okunaklıdır umarım :D önerilerinizi bekliyorum..
  9. latif

Film varmı film

arkiler :D film isticektim sizden 2013-2012 bilimkurgu filmi istiyodum. önerirseniz sevinirim :D
  10. latif

just islan seed

bu seed bir ada seedi ama galiba çok bayaa çok uzakta kara var galiba oda ada :D nese işte seed 2736290581980316784
  11. latif

plugin önerirmisiniz?

plugin önerisi istiyorum ama bunların işlevi yaratıkları birbirine aldırmasını sağlamak yaratığa dönüşüp özelliklerine sahip olmak bunu sağlayan plugin varsa adını söyleyebilirmisiniz?
  12. latif

Doctor Who?

yav arştırdım araştırdım bulamadım biri gitti diyo biri duruyo DW izliyorsanız matt smi gittimi kalıyomu?
  13. latif

oyun önerirmisiniz???

merhaba arkadaşlar kuzenime eski bilgisayarımı verdim biraz kötü özellikleri (minecraft kasıyo bayaa). sizden oyun önerisi istiyorum oyun meraklısı kendisi :D sistem özellikleri: ram: 2gb işlemci: pentium dual core 2.70 ghz ekran kartı(lütfen gülmeyin): 256mb w7 ultimate şimdiden teşekkürler.
  14. latif

mineküre (mine global diye düşündüm ama yanlış heralde :D)

herkeze meraba online bi svde yaptığım mineküre. hemen resimlere geçelim...... bu süs amaçlı yazısı konuyla alakasız :D tesadüf ve yanlışlık
  15. latif

üye ilişkileri: açıklama notu

admin veya mod veya yetkili kimler varsa. üye ilişkileri kısmına geldiğimde tıklamadan orada çıkan yazı ne? kendinizi tanıtacağnız ....... bişeyler ...... sıcak bir ortam. abi aklıma direk g***l ev geldi :sırıtmak: orayı bi değitirin bişi yapın :sırıtmak:
  16. latif

mağaradaki ses :D acun: yokartık... :D

nereye koyam bilemedim minecraftla ilgili ama buraya atam dedim. komiğime gitti bence iyi oturtmuş :D .ben bıktım bu yenilerden wikiye girin bari. (konuya nası ekleniyodu lan bu yazı ???)
  17. latif

Playstasion (öle Bişi) Kısaca Ps

arkadaşlar geçen depoyu kurcalarken ps 1 buldum ama oyun yok e haliyle satılmıyoda hiçbiyerde siz bana ps 1 oyununu direk vcd ye atıp çalışacak şekilde bir yol gösterirmisiniz şimdiden teşekkürler not:Çalıştığına inanamadım lan 3310 çıktı mübarek :D
  18. latif

Oyun Önerisi

başlıkta belirttiğim gibi oyun önerisi istiyorum karşeimle hamachii veya kablo ile LAN bağlantısı kurabiliyoruz lakin onun bilgisayarı çok kötü şimdiden teşekkürler... SİSTEM ÖZELLİKLERİ; 250mb ekran kartı intel atom 1.33 GHz 1gb ram ve bide minecraftı kaldırmıyo ama kaldırması lazım neden...
  19. latif

Oyun Önerisi

başlıkta da belirttiğim gibi oyun önerisi arıyorum kardeşimle hamachi bağlantısı ile bağlanıyoruz kablolu lan ağıda mevcut ama oyun yok onun bilgisayarı çık düşük ona göre oyun ömerirseniz sevinirim. sistem; 1gb ram 250mb ekran kartı inter atom 1.33GHz windows 7 ultimate (vistalar daha...
  20. latif

Ekrankartı Yardım...

başlıktada belirttiğim gibi ekran kartı ile ilgili sıkıntım var bana 150Tl nin altında 1-2 gb ekran kartı önerirmisiniz bir kaçtane baktım ama forum arkadaşlarıma sorayım dedim :D
  21. latif

''ekran Kartı'' Önerirmisiniz?

başlıktada belirttiğim gibi 1-2 gb 50TL - 150TL fiyat aralığında 128 bit olursa daha iyi olur. böle bişi istiyorum yardım edermisiniz?yokmu? güncel 16 kişi bakmış hadi ama çok lazımmmmm
  22. latif

Bilgisayarım :d

bilgisayarımmı yaptım ama amlemi olmadı :D
  23. latif

Spor????

gene sıkıcı bir çalışmam :sırıtmak:
  24. latif

Sword Of Herobrine

işsiz olduğum için böyle saçma gereksiz bir iş yapam dedim :D cidden çok saçma ve kötü bence.
  25. latif

Eski Dünya Nerede - Bölüm 1

Bölüm 1 Artık Dünya Değişti Dünya oluştu dinozorlar oldu ve bitti. şimdi ise insanların çağıydı. peki sonra. insanlar 1 kişiyi uzaya gönderdiler. dünya yok oluyordu. büyük patlama gerçekleşti ve dünya yeniden oluşmaya başladı. son insan steve dünyaya geri dönmüştü ama dünya artık...