Arama sonuçlarınız

1. Sandman

Last Time Ago : The Return Of Fier

Arkadaslar hepinize öncelikle merhabalar, Beni cok tanimassiniz aslinda ancak iyi bir builder oldugumu belki serverlardan görmüşsünüzdür. Simdi konumuza gelelim. Uzun zaman önce yaşanan bir olaydan bahsediliyor oyunumuzun konusunda. Amaç intikam, şan veya şöhret değil bunu belirteyim. Amaç...
  2. Sandman

Eski Hayat : Bir Arkeoloğun Araştırması [ Adventure ] [ 1.4.2 ]

Merhaba Arkadaşlar ; Yepyeni bir Map ile karşınızdayım. Bu uğraştığım bir map oldu diyebilirim. Ancak tek bir sorunum var özür dileyerek söylüyorum. 1.4.2 Patch'i atınca bir yer bozuldu orayi kapattım ancak bir krater olarak kaldı orayı görmezden gelirseniz çok teşekkür ederim. Beğenilirse...
  3. Sandman

Yeni Ada : Bir Arkeoloğun Araştırması ( 1.3.2 ) [ Adventure ]

Merhaba Arkadaşlar, Bu Seferki ugraşarak yaptığım mapimle karşınızdayım. şu an size bir kısmını sunmaktayım tabii ki. Eğer beğenilirse devamını vereceğim. Öncelikle Oynanışa Geçelim; Siz bir arkeologsunuz. Ancak artık emeklisiniz fakat hayatın ağır şartları konusunda daha fazla para kazanmanız...
  4. Sandman

The Dead Of A New World 2 : Zombilerin Çöküşü ( 1.3.1 ) [Adventure]

Merhaba Arkadaşlar, Ben Sandman Profesyonel bir Map yapımcısıyım. En azından öyle olduğumu düşünüyorum :D Yalnız arkadaslar Helikopterler ve Tanklar için bana kızmayın :D Ben binalar üzerine uzmanlaşmış bir builderim. Herneyse Yeni oyunum olan The Dead Of A New World 2 : Zombilerin Çöküşü'nü...
  5. Sandman

Özel Hapisten Kaçış! [ 1.3.1 ] [ Adventure ]

Merhaba Arkadaşlar, Herkese iyi günler diliyorum! Bu sefer kolay bir bölüm yaptım canım sıkıldı gerçi yinede World Editim olmadığı için ben uğraştım, Ancak sizin hızlıca geçebileceğinize eminim. Hapisten kurtulup evinize gidiyorsunuz arkadaşlar. Olay bu :D İyi Oyunlar :)...
  6. Sandman

Atlantis'e Yolculuk 2: Titanların Savaşı! ( Yeni ) [ 1.3.1 ] [ Adventure ]

Merhaba Arkadaşlar, Oyunun Serisi devam ediyor! Uzatmadan: https://hotfile.com/dl/167377740/67b0559/Atlantise_Yolculuk.rar.html Beğenilirse Yenisi Gelecektir! İyi Oyunlar!
  7. Sandman

1.3.1 İçin World Edit Lazım çok acil!

Ya arkadaslar lütfen biriniz 1.3.1 için world edit söylesin gercekten cok acil gerekli..
  8. Sandman

Atlantis'e Yolculuk 1 : Tanrıların Savaşı! [ 1.3.1 ] [ Adventure ]

Merhaba Arkadaslar, Yine birazcık kısa olabilir özür diliyorum :) Umarım beğenirsiniz... İyi Oyunlar! https://hotfile.com/dl/166825825/109970d/Atlantise_Yolculuk.rar.html Ayrıca Arkadaslar daha uzun yapmaya calıstım ancak problem su ki Multiplayer da yapmadıgım icin World Editim de yok . O...
  9. Sandman

Atlantis'e Yolculuk 1 [ADV] [ 1.3.1 ] ( Yeni )

Merhaba Arkadaslar, Size yeni Mapim olan Atlantis'e yolculuk hakkında kısa bilgiler vereyim: Siz bir Askersiniz ancak rütbeniz yüksek, Eski zamanda inanılan Tanrılara ( Zeus, Poseidon, Ra vs ) yardım ediyorsunuz. Eğer oyunun 2. sini çıkarmamı isterseniz çoook daha uzun olacak...
  10. Sandman

The Dead Of New World! ( Yeni )

Öncelikle Merhaba Arkadaslar, Bu yeni Mapim olan The Dead Of New World'ün adını neden böyle koydugumu merak ediyor olabilirsiniz: Hikayesi söyledir : Cehennem Bekçileri olan zebaniler, ölüler geçidinin açılmasıyla dünyaya yayılmışlardır, bu nedenle o diyara Ölü Diyar adı verilmiş. Krallıklara...
  11. Sandman

Egbert'i Kurtarmak Adlı Haritam! ( İlk ve Yeni )

Merhaba Arkadaşlar, Ben Sandman. Yalnız fotograf almayı unutmusum :( Afedersiniz Size İlk ve yeni Mapim olan Egbert'i Kurtarmak ile ilgili biraz bilgi vereyim. Egbert bir askerdir, Ancak düsmanları onu kaçırmıştır. Onun Sizin yardımınıza ihtiyacı var, Ona yardım edecek misiniz yoksa etmek...