Arama sonuçlarınız

1. hakan182

Story Of The Minecraft || Zindanlar // Efsun // Pazar // Survival-MMORPG

Aynı hatayı ben de alıyorum anlattıgı gibi yanındaydım bende kırdım attı.
  2. hakan182

Boşuna konuşmuyoruz bunu bu akşam açamazlar.
  3. hakan182

Birader allah aşkına 1 değil 2 değil 3 değil 4 değil 5 değii 6 değil 7 değil sabır kalmadı, bi işi de elinize yüzünüze bulaştırmayın. Ulan bu forumda RPG tarzı server ların söylendiği zamanda açıldığını hiç görmedim. Açıldığını az gördüm zaten.
  4. hakan182

Map teki yapılar çok karman çorman, bazıları böyle seviyor ama rahatsız edici ya.20:30 oldu ses yok birazdan haftaya derler :D
  5. hakan182

Bugün açılır mı büyük ihtimal?
  6. hakan182

[GTA San Andreas Map] (Duygulandırır)

Merhaba arkadaşlar, başlıktan da anlaşılabileceği gibi böyle bir şey buldum sizinle paylaşmak istedim. Gezerken çok duygulandım :p Buyrun İndirme Linki: http://*****/TghYfc yıldızlı yerlere ***** yazın
  7. hakan182

SilkroadCraft Projesi

Skype ekle konuşuruz.
  8. hakan182

SilkroadCraft Projesi

Selamlar, başlıktanda anlaşıldığı gibi minecraftta silkroadı yaşatmak istiyorum. Harita tamamen aynı olmasını(Bizzat kendim yapıcam.), Level sisteminin, Jobs sisteminin, Stall kurma sisteminin, Mobların, İtemların, Upgradelerin, Silk vs. tamamen aynı olmasını istiyorum. Bu sunucu için her türlü...
  9. hakan182

Çekiliş ▌Yılbaşına Özel Terraria Çekilişi!

*Adınız:Hakan Soyadınız:Yıldız *Steam'iniz var mı?:Var *Steam leveliniz?: Bilmiyorum *Steam ID'niz?:gkcunsal1
  10. hakan182

❋ Knight Online MMORPG ❋ Seviye/XP/Büyü/Görevler +OZEL PLUGINLER

Nick: Capt_PlutonRpg: Deneyimi: saymmadım 10 u geçik KnightOnline Deneyimi: Ardream da takılırdık :D Irk:Ölümüne Karus efenim. Skinler: UYGUN
  11. hakan182

Sa kardeş skype versene konuşalım sw hakkında biraz, bir şey istemem merak etme bi kaç soru sorucamda.

Sa kardeş skype versene konuşalım sw hakkında biraz, bir şey istemem merak etme bi kaç soru sorucamda.
  12. hakan182

Gemi plugini

Gemileri hareket ettirmeye yarayan plugin varmı ama zeplin moddaki gibi uçma olmayacak ve bunu servere nasıl ekleyebilirim plugin mi? Eğer mod sa nasıl olacak?
  13. hakan182

Knight Craft

Nick:Flyco Yas:15 minecraft in orjinalmi:Hayır Knight Oynadinmi:Evet Krallik cekilisine katilcakmisiniz:Katılırım
  14. hakan182

Delicraft Rezilliği

Bu kadar açık kardeş böyle sw ler doluyor bide.
  15. hakan182

Delicraft Rezilliği

Evet arkadaşlar admin CnhrZzZ hiç ilgilenmiyor, skypedende cevap vermiyor diğer adminler hep ilgisiz sadece vip lere ilgi var.Hepsi ayrı paragöz.Hiç ilgilenmiyorlar ama vip alıcam dersen bakıyorlar.Para için herşeyi yapar hale gelmişler.Asla tevsiye etmem.