Arama sonuçlarınız

1. Vretil

Küfür Serbest Mi?

s
  2. Vretil

Selam Dostlar Tanışalım.

Selam ben Arda forumda daha önceden vardım Minecraft'ı satın almıştım daha sonra oyunu bırakmamla forumuda bıraktım şimdi geri döndüm ama hala oyuna geri dönmedim foruma selamlar olsun. Bu arada ismimi Vretil olarak değiştirmeyi planlıyorum mümkünmü?
  3. Vretil

İlginç - Gizemli Olaylar

Herkes ilginç veya gizemli bir olayı anlatsın bazı kişilerin hoşuna gidiyor böyle ilginç bilgiler ben dahil. Haydi başlıyorum ben Minecraft'tan sıkıldım çok ilginç 0.o Mümkün olabilirse bütün iginç veya gizemli olayları konu yerine buraya açalım forumumuz daha temiz olsun ? Belki herkes konu...
  4. Vretil

Survivalcrafttr - [survival] - [bukkit] - [hamachi] - 25.81.143.33

SurvivalCraft Merhabalar SurvivalCraft'a Hoş Geldiniz Sunucumuz Yeniden Açık! Kurallar Argo Kelimeler Küfür Yasaktır Grief Yasaktır PluginLer Lockette Bending (Bükme Hava Bükme Vesaire) ChestShop GroupManager Factions Ve Dahası! Sunucu Bilgisi Online Mode: False Whitelist: False Spawn...
  5. Vretil

Flatmap Garip Bug

Arkadaşlar ben Adventure Map yapmayı planlıyordum bir Harita Açtım Flatmap değildi ismi "ADV Map" idi sonra Flatmap açmayı unuttum diye sildim. Sonra Flatmap açtım ismi yine "ADV Map" idi. Elime bir kaç item aldım. Biraz ilerledim ve şunu gördüm :surprise: Mesajlarınızı beklerken Havada...