Arama sonuçlarınız

1. Honeybear

Zindan

Merhabalar ^^ Bu konuda yaptığım(ız) kısa, ama zor bir haritayı tanıtacağım. Uzun bir oynanma süresi yok (Çünkü daha güzel bir konu bulduk ve komut bloklarını öğrendim. Daha iyi bir harita yapacağım.). Harita bir zindanda geçiyor. Tam bilmiyorum ama sanırım puzzle kategorisine giriyor. İndir...
  2. Honeybear

Modern Ev #1

Chin-chin! Bu konuda, sabah can sıkıntısı ve işsizlikten yaptığım bir modern evi tanıtacağım ._. Sadece dışını yapabildim. Çünkü çok garip bir tasarımı var ve içeriden biraz kötü görünüyor :c
  3. Honeybear

Boss Fight

Merhaba arkadaşlar u.u Yaptığım haritaya command block ve summon komutu ile boss yaptım fakat boss u oldurunce başka bir yere isinlanilmasini istiyorum. Nasıl Yapabilirim. :/
  4. Honeybear

Bilgisayara dokununca çat pat diye ses geliyor.

Arkadaşlar bilgisayara dokununca çat pat diye sesler geliyor bastırıncada DIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIT diye cızırlıtı çığlık gibi bir ses geliyor ne olabilir? :(
  5. Honeybear

Acil İngilizce Çeviri!

Arkadaşlar acil şu çeviriyi ingilizce çevirmem lazım :( Kastamonu ili (13,108 km2) yüz ölçümü ile ve 19 ilçe ve ilk merkezi ile %65 ormanlık alanı ile denize sıfır 5 ilçesiyle Küre Dağları Milli Parkı ve Ilgaz Dağı Milli Parkı ile bir tarafta deniz,bir tarafta kayak merkezi ve doğasıyla yerli...
  6. Honeybear

Seacraft Survival [7 ada] [6 yün] ve sandıklar...

SEACRAFT SURVİVAL *-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-* *-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-* İndir! *-*-*-* GİRİNCE /gamemode 0 YAZIN.
  7. Honeybear

İlk Yaptığım Oyun

Merhaba :D İlk kez bi oyun yaptım bi labirent oyunu.Oyunda 6 tane bölüm var ve her bölümde büyüyor labirent.İlk oyun tabi iğrenç oldu :D İndir! Ama bence ilk oyun için iyi oldu :)
  8. Honeybear

Şarkı Bulma

Bu oyunda üstteki kişi bir şarkı sözü söylüyor ve alttaki kişi şarkıyı bulup başka şarkı yoruyor :) (Google'den bakmayalım lütfen bilmiyorsak bilmiyorum yazalım) Başlıyorum I hear your hear beat of the beat of the drums
  9. Honeybear

[survival]|iland|görevli Hayatta Kalma Haritası

Herkese merhabalar.Bugün yaptığım hayatta kalma haritasını tanıyacağım.Bu haritada bir adada başlıyorsunuz.Oyunda 3 tane zorluk modu var.Kolay,zor ve zorlayıcı.Bu modlardan birini seçip görevleri bitirmeniz gerekmektedir. İndir! İyi şanslar :)
  10. Honeybear

☺|scheuwbergcraft|☺ (bukkit survival server)

ScheuwbergCraft ☺☻**♣^•◘○ 25.120.243.255 *-*-* ScheuwbergCraft-1 (2,3,4,5) (Sifre 123) ☺☻**♣^•◘○ VIP:100.000 MegaVIP:250.000 SuperVIP:500.000
  11. Honeybear

Yağmurdan Kaçarken Dizisinde İlluminati Buldum

Arkadaşlar yağmurdan kaçarken dizisinde illuminati fark ettim.Resim bulamadım fakat anlatsam bulursunuz izlerken.Fotoğraf studyosunda fotoğraf çekilen yerin arkasinda aşağıda raflar var.O raflardan en altından bir üstünde el içine tek göz var :D [EDİT:Video buldum] 18:21 de.
  12. Honeybear

[PUZ/PAR] Nousea (14 bölümlük kısa versiyon) Mide bulantısı garantimizdir...

Merhaba arkadaşlar.Bugün burada yaptığım bir parkur haritamı vereceğim.Fakat bu diğer parkur haritalarından farklı.Oyunda mideniz bulanacak,başınız dönecek. Bu 14 bölümlük kısa versiyonudur.Tamamlandığında yaklaşık 50-100 bölümlük bir harita olacaktır.(Siz isterseniz) Redstone...
  13. Honeybear

Osu oynayan var mı?

Forumda osu oynayan var mı :)
  14. Honeybear

Soğuk Orman [Resimli] [1.Bölüm] Kısa Tanıtım Bölümü

Arkadaşlar amatörüm bunun için oyuna girdim,resim çektim,programa koydum,yazılarını ekledim,sürelerini ayarladım.Bu kısacık şey için 1-1.5 saat uğraştım.Lütfen emeğe saygı :) (Biraz bulanık olmuş görüntüyü iyileştiriyorum biraz zaman alcak)
  15. Honeybear

İndirmek İstediğiniz Şarkılar

Merhaba,bu konuda siz bir tane şarkı isteyeceksiniz ben de indirme linkini vereceğim (Upload ederek)Para kazanmak için yapıyorum :)İndirmek istediğiniz şarkı varsa yorum atın ben linkini koyacağım.(****** ile kazanıyorum.Fakat çok zor :( )Ayrıca şarkıyı indiriyorum,upload ediyorum,******...
  16. Honeybear

Yumruk Duvarı/Kral Yatağı/Televizyon Sistemi Yapımı

Merhaba.Bu konuda önceden yayınladığım 3 tane şeyi topladım.(Kusura bakmayın para biriktirmem gerek o yüzden ****** yaptım) Yumruk Duvarı http://******/JYtvo *-* Kral Yatağı http://******/JYuKJ *-* Televizyon Sistemi http://******/JYuQu
  17. Honeybear

İlk Yaptığım Pagodam

Starcraft serverinde yapmış olduğum bir pagoda :) -Beğen butonuna tıklarsanız sevinirim :)
  18. Honeybear

Televizyon (Ses sistemi dahil)

Subscribe olursanız sevinirim :)
  19. Honeybear

Kral Yatağı

Bu videoda kral yatağı yapımını gösterdim :)
  20. Honeybear

Yumruk Duvarı Engeli

Subscribe olursanız sevinirim :)
  21. Honeybear

Kanalıma Subscribe Olurmusunuz?

http://www.youtube.com/user/WillGameTR?feature=watch http://www.facebook.com/pages/WGTR/406974069395032?skip_nax_wizard=true :)
  22. Honeybear

ThousandMooby

Thousand Mooby-Scheuwberg Yapım Bu haritamızda amacımız canavarlar keserek,gizli sandıklar bularak gelişmektir.Gelişince gizli bir yer vardır.40 level olduğunuz zaman oraya gidip oyunu tamamlayabilirsiniz.Eşyaların üstünde yazan seviyeye uyunuz.Yoksa bir amacı kalmayacaktır.İstediğiniz...
  23. Honeybear

*-.-

Sonuna kadar dinleyin :D
  24. Honeybear

Ölümce İtem Gitmesini Nasıl Engellerim?

Başlıkta belirttiğim gibi nasıl engelleyebilirim?Örnek olarak Herobrine Mansion mapinda olduğu gibi.
  25. Honeybear

0.4 puan ile takdiri kaçırıyorum :@

Size bu olsa ne yapardınız?