Arama sonuçlarınız

1. meganowa

MİNECRAFT ÇEKİLİŞİ (SON ÇEKİLİŞ)(Ara veridi)

*Forum Kullanıcı Adınız: meganowa *Sadece Gerçek Adınız: Mehmet *Yaşınız: 17 *Minecraftı Kaç Yıldan Beri Oynuyorsunuz: Yaklaşık 2 *Youtube'da Minecraftla ilgili kimleri takip ediyorsunuz: Captain Sparklez , Keralis , BFChicken Gamers , Fare Düşmanı *Modlu Mc Oynuyormusunuz : Evet. Galacticraft...
  2. meganowa

Bir mod arıyorum.

Biraz araştırıp buldum. -----( .minecraft da ki config de morph dosyasını şu şekilde ayarladım. ) # Will you insta-morph into a new morph acquired? # 0 = No # 1 = Yes I:instaMorph=1 ----- Bunu 0 olarak değiştirdiğimizde artık direk olarak dönüşmeyecek.
  3. meganowa

Bir mod arıyorum.

config derken oyunun dosyaları arasındaki config mi yoksa oyun içindeki mi ?
  4. meganowa

Bir mod arıyorum.

Modu yükledim fakat ne zaman yeni bir yaratık kessem direk ona dönüşüyor bunu kapatmanın bir yöntemi var mı ?
  5. meganowa

Bir mod arıyorum.

Merhaba. Aradığım mod bir yaratığı kesince ona dönüşebilme özelliğiniz oluyor modun ismini bilen var mı ? (Herkes aradığı modu bu konu altında sorabilir. Bende yardımcı olmaya çalışırım.)
  6. meganowa

Ultra Modded Survival - Sorun

Hmm anladım sağ ol .
  7. meganowa

Launcherlar stabil sanırım , farklı launcher bulamadım zaten, sen oynadıysan bildiğin herhangi launcher var mı Ultra modded surv. oynatan ?
  8. meganowa

Ultra Modded Survival - Yardım

Demek ki PC de sistemik bir sorun var. Umarım bilen çıkar.
  9. meganowa

Merhabalar. Minecraft premium hesaba sahip değilim ve Technic launcher ile Ultra Modded Survival oynamak istiyorum fakat Cracked Technic Launcher, Ultra Modded Survival'ı açmıyor. Launcher a yeni mod olarak ekliyorum Play dedikten sonra biraz bekliyor sonra kapanıp tekrar launcher sayfası...
  10. meganowa

Ultra Modded Survival - Yardım

Merhabalar. Minecraft premium hesaba sahip değilim ve Technic launcher ile Ultra Modded Survival oynamak istiyorum fakat Cracked Technic Launcher, Ultra Modded Survival'ı açmıyor. Launcher a yeni mod olarak ekliyorum Play dedikten sonra biraz bekliyor sonra kapanıp tekrar launcher sayfası...
  11. meganowa

Minecraf 1.7 Güncellemesinde Bazı Gelecek Şeyler

Benzer konu açıldı zaten konu kilit. GT-I8150 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi
  12. meganowa

Serverlarda Herkesin Skini Aynı Gözüküyor.

Sorun ''char'' adlı resimden kaynaklanıyor olabilir ya da oyunun dizininde bir sorun vardır silip tekrar yüklemeyi dene. GT-I8150 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi
  13. meganowa

Minecraft 1.7'de Gelecekler !

Bloktaki yaprak görünümünden anlaşılıyor ki 1.7 son bahar aylarında gelecek. Bilmem doğru mu düşünüyorum ? GT-I8150 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi
  14. meganowa

Ateş Nasıl Elde Edilir?

Zaten adam gamemodda zırhı alabilir ona survival lazım ve bildiğim kadarıyla ateş elde edilemiyor. Survival da alması içinde gamemod lazım. GT-I8150 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi
  15. meganowa

Minecraft'ın Yeni Biome'si:Redwood Forest

Bence daha iyi bir biome yapabilinirdi. GT-I8150 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi
  16. meganowa

Scoreboard Yapma

Dediğim gibi tam olarak bilgim yoktu.
  17. meganowa

Minecraft 1.6.2 Multiplayer Girememe sorunu

Oyunu tamamen sil , Java'yı güncelle ve oyunun orjinalse normal olarak yine kur crack ise başka bir siteden indirmeyi dene.
  18. meganowa

Minecraft 1.6.2 Multiplayer Girememe sorunu

Bu sadece 1.6.2 de mi oldu yoksa 1.5.2'te de oluyor muydu ?
  19. meganowa

Scoreboard Yapma

Skor işlemi Command Block ile yapılıyor sanırım ama tam olarak bir bilgim yok. Youtube ta rahatça bulabilirsin diye umuyorum.
  20. meganowa

Küçük Halka - Server Spawn || BurnerTroll

Seninde dediğin gibi Gazamo ''TEAM'' . Tek çalışan insanlar için el ile yapmak sadece işkence.
  21. meganowa

Bf Chicken Gamers Efsane Mod Pack.rar

Eve gittiğimde denicem . GT-I8150 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi
  22. meganowa

Küçük Halka - Server Spawn || BurnerTroll

Böyle demişsin ama kimse el ile o kadar şey için uğraşmaz zaten . O yüzden her türlü emek,çok güzel olmuş . GT-I8150 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi
  23. meganowa

Minecraft,-Türkiyede Premium Satan Siteler Yardım!ccc

Bildiğim tek yerdi ve biraz pahalıydı ve o zamanlar sadece mobil ödeme yapabiliyordum buda biraz pahalıya geliyordu o yüzden. GT-I8150 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi
  24. meganowa

kendi yaptığım skin

İlk skin için gayet güzel. Eline sağlık :). GT-I8150 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi
  25. meganowa

Minecraft 1.6.2 Herobrine! videolu gir içeri

Kesinlikle çok saçma. Gereksiz. GT-I8150 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi