Arama sonuçlarınız

1. jumboe

Şirin Bir Ev-aygaen-metropolis İnşaat Farkı İle

Daha Şirin Olabilirdi :D 10/8
  2. jumboe

Güzel Modern Bir Villa

"Modern" Değil. 10/7
  3. jumboe

Dümdüz dünya açtık ve sonuç

Ip at :D
  4. jumboe

Dünyanın En Büyük Wood Mapı Ve Yeniden by Pickup !!!

Stipliz diye bir şey yok. : D
  5. jumboe

Amca! Amcam Nerde! Adventure Map

Önce F1 e Bas. Alttaki Slot lar gider. Ardından F2 ye bas. Resmi çeker. Başlat menüsünde "%appdata%" diye ara. Roaming e gir. ".minecraft" ı Bul. Gir. Screenshots a Tıkla. Resmi Upload la. ve at.
  6. jumboe

Alego Craft 7/24 Vds Simdi Acildi İp:176.33.160.91:717 gelin

Alım için Imzamı Oku. || V
  7. jumboe

İlk build im :)

Beğenmedim Ama Uğraşırsan Başarırsın. Devamını getir :)
  8. jumboe

Çektiğim SS lere bakıyorum da. Ne güzel Günlermiş..

Çektiğim SS lere bakıyorum da. Ne güzel Günlermiş..
  9. jumboe

Hayal Craft 7/24 FACTİON PVP 46.105.75.95:1999 Geri Döndük Montana255 Farkiyla

Çok güzel Server. Para Kasması Kolay. Sorun yok. Bedava Arsalar. Tavsiye Ederim ;)
  10. jumboe

Acil yardım [RedStone]

Hm..
  11. jumboe

GezginlerCraft !! 91.121.44.198:118 Factions Emek Server !!

Scream Nedensin ban yedim?! Maden kazıyordum. Nedensiz Uyarısız ban attı biri.
  12. jumboe

GezginlerCraft !! 91.121.44.198:118 Factions Emek Server !!

Alım Olacak mı?
  13. jumboe

Admin-Builder-Rehber Aranıyor

Imzamı Oku || V
  14. jumboe

Doğum günüm geliyor (10 Nisan). Steam istek listesi hazırladım. Insanlık edil Alırsanız...

Doğum günüm geliyor (10 Nisan). Steam istek listesi hazırladım. Insanlık edil Alırsanız Sevinirim :) - jumbobird1
  15. jumboe

UstaCraft 7/24 Vds Survival Server En Kaliteli Dün 22:00 da acildik.

1.5 Değil! :mad: Ayrıca Neden No/dus kullanıyorsun :3
  16. jumboe

UstaCraft 7/24 Vds Survival Server En Kaliteli Dün 22:00 da acildik.

Builder almanız gerek. Ben Olabilirim :D 16 Kere builder 24 Kere Admin 8 Kere Moderator ve 34 kere Rehber oldum
  17. jumboe

FTB MindCrack Premium Crash

FTB yi Düzgün kurdum SinglePlayer a giriyor. Fakat Hangi servera girmeyi denersem şu erroru veriyo http://www.dosya.tc/server2/RkogPX/Crash.txt.html Javadan Anlamadığım için çözemedim. Anlayan varsa bi zahmet Okursa Sevinirim :))
  18. jumboe

Serverime Admin Ariyorum

Ben olabilirim. WE WG Agent ve giğer pluginlerin çoğunu bilirim. Bilmediklerimi hemen araştırıp öğrenirim.
  19. jumboe

Perfectcraft Açıldı

Swde yapacağım iş (mimar , Wgci gb.) : Mimar Kaç yıldır minecraft oynuyorsun : 3 Sw de ne yapcaksin : Redstone Devreleri. Diamond,Gold block, Iron Block gibi Fazla degerli blocklari kaldirip daha güzel blocklar koyacağım. Hangi swlerde görevli oldun : 21 kere Admin 17 kere Builder 6 Kere...
  20. jumboe

Modern Hd Texture Pack

Shaders Modunu Da Verseydin. Şimdi diyecekler "Ben indirdim, Böyle Görülmüyor" Falan diye..
  21. jumboe

Bizimcraft-survival 1.4.6 Daha Yetkililer Alınacak

Ad: Genco Soyad: Dönmez Yaş: 13 Nick: jumboe Oyunu Oynama Süresi: 3 Yıldır Oynuyorum. Haftasonları günde 8-9 saat. Hafta içi günde 2-3 saat Plugin Bilgisi: WE, WG Manu add ChestShop. Gibi Çogu plugini bilirim. Agent Öğrencem.. Ayrıca Angel Minecraft 4 Yıldır Yok......
  22. jumboe

Perfectcraft Açıldı

Yani Kaç gibi?
  23. jumboe

Perfectcraft Açıldı

Builder Alımı var mı? 21 kere Admin 14 kere Builder oldum. WE WG Bilirim. Çoğu Plugini bilirim. Agent i Öğreniyorum.
  24. jumboe

Sib-netz Craft Yeniden Açıldı ! 0 Lag 100 Slot !!!

IronVIP :20Tl DiamondVIP: 10Tl EmeraldVIP: 35Tl ? Iron mı iyi Diamond mu? : D