Arama sonuçlarınız

1. K

Olabilir

Olabilir
  2. K

8 GB

8 GB
  3. K

Tamam yüklerim skype halletmeye çalışırız

Tamam yüklerim skype halletmeye çalışırız
  4. K

Minecraft Ram Ayarı

Yapamayan arkadaşlar özelden konuşalım. Teamspeak ve ya msn de olabilir. Gerekli anlatım var ama çözemedim derseniz özel mesaj bırakın lütfen.
  5. K

Tabi yardım ederim msj olarak msn adresin felan varsa bırak eklerim ben ordan konuşuruz.

Tabi yardım ederim msj olarak msn adresin felan varsa bırak eklerim ben ordan konuşuruz.
  6. K

Minecraft Ram Ayarı

Tamam skype gerek yok online oldğumda özel msj atarsın bakarız.
  7. K

Minecraft Ram Ayarı

-Xmx?M3500 -Xms?M burdaki ayarları düzgün yazdığına eminmisin ? -Xmx?M -Xms?M soru işareti olan yerlere ne kadar ram istiyosan onu yazacaksın
  8. K

Minecraft Ram Ayarı

32 ise normal olarak dene hiçbir şey ekleme şu şekilde olsun C:\Program Files\Java\jre6\bin
  9. K

Minecraft Ram Ayarı

Bu hatayı bende alıyordum. Önce bu hatayı almamın nedeni program yolunun C:\Program Files (x86)\Java\jre6\bin şeklinde olmasıydı. Bu 32 için 64 için ordaki x86 yı silmek gerekiyor yani C:\Program Files\Java\jre6\bin olması gerek. Sorun büyük ihtimal bu yüzden. Dene olmazsa gene bi çözüm ararız.
  10. K

Minecraft Ram Ayarı

BURDAN indirebilirsin doku paketini
  11. K

Minecraft Ram Ayarı

Benim verdiğim kısayol uyuşmuyordur belki onu kendine göre düzenlemelisin birde öyle dene.
  12. K

Minecraft Ram Ayarı

Minecraft a daha çok alan veriyosun ve daha rahat çalışmasını sağlıyor, kasmayı azaltıyor. Mcpatcher la yapabiliyorsan yap yapamazsan bu yöntemi dene.
  13. K

Minecraft Ram Ayarı

Ne olmuyo kardeşim. Buraya yazarsan yardımcı olabilirim belki.
  14. K

Minecraft Ram Ayarı

Gerekli açıklamalar ve dosya videonun altında var. Kafanıza takılan bir şey olursa burdan yazabilirsiniz.
  15. K

Minecraft Buğday Tarlası

Doku paketi Obicraft burdan indirebilirsiniz 1.2.+ üstü içindir. --> İndir
  16. K

http://www.youtube.com/watch?v=UsXrLMfrGxM&feature=youtu.be

http://www.youtube.com/watch?v=UsXrLMfrGxM&feature=youtu.be
  17. K

Minecraft Buğday Tarlası

Kısaca buğday tarlası yapımı. Video girişinde biraz bozulma olmuş sanırım youtube kaynaklı bir sorun. Yoksa orjinal dosyasında bir bozukluk yok.
  18. K

Video çektim senin için yükleyip buraya atarım linki az sonra

Video çektim senin için yükleyip buraya atarım linki az sonra
  19. K

Bilemiyorum girmedim pek bugün sorun vardır

Bilemiyorum girmedim pek bugün sorun vardır