Arama sonuçlarınız

1. C

HungerGames Gurup

Hunger games de oynamak için arkadaş arıyorum server farketmez skypeden konusarak felan gurup olacaz.(minecrafti orjinal olmasi lazm serverlar için) Skype:cemlord54 Ciddi Ciddi OYNİCAKLAR EKLESİN
  2. C

hamachisiz server PORT AYARI yapacak?

hamachisiz server yapacam ama portlar bi türlü olmuyo heryerde nasıl gösteriyorsa yapiyorum ama bu hatayı alıyorum. bana çözümünü getireni Admin yapıcam sw açınca teşekkürler [INFO] Starting Minecraft Server v1.2.5 [INFO] Loading properties [INFO] Starting Minecraft server on...
  3. C

Mod İstegi (ltfen bakın önemli)

arkadaşlar chest le alakali bir mod vardı, itemi cheste firlatnca otomatik içine alıyordu bilen varsa ismini yazabilirmi singleplayerde farm yaparken kullanicam teşekkürler
  4. C

Oyuna eklenmesini istediğiniz şeyler?

-Koyundan Et düşmesi -Sırt çantası (biri yazmış bence çok iyi olurdu. Evanter çok küçük çünkü :D) -Mumya,akbaba maymun vb -çölde tuzaklar -Daha fazla ore iyi olurdu Misal: Silver -LAV da yüzen bot (obsidyandan yapılsa iyi olr :D) -Başlarken Yanımızda yardımcı NPC (istege Baglı, Terria da var)...
  5. C

Hunger Games Türk

Evet Arkadaşlar Hunger Games Mapi yaptım. Aslında başka bir hunger games mapi üzerine ekleme yaptim puzzle felan ekledim umarım begenirsiniz :) Link:http://www.mediafire.com/?0vq6v2lpzl0y11u
  6. C

Müzik Diski

Teşekkürler. bilmiyordum ben craftla yapılıyo sanıyordum :)
  7. C

Minecraft Gift Code Nedir?

Teşekkürler. Çekilişi varmış katılıcam hemen :)