Arama sonuçlarınız

1. Liliven

Benimle Takılcak Varmı 4 kişilik serverim

Girmeyi deneyeyim 1 dkGirilmiyor
  2. Liliven

DÜZ Survival Oynamak İsteyenler...

Sadece survival oynamak isteyenler... Canım sıkıldı. Ya port açarım -ki bunun için sanırım premium olmanız gerekiyor, ya da hamachili basit bir server kurarım. İsteğe göre işte. Bekliyorum - NOT: 1.8 sürümünde oynayacağız.
  3. Liliven

Benimle Takılcak Varmı 4 kişilik serverim

Gelirim canım sıkıldı
  4. Liliven

Fazla detaya gerek yok :Dd (Foruma yeni girip mesajı şimdi gören Liliven'ın dramı...)

Fazla detaya gerek yok :Dd (Foruma yeni girip mesajı şimdi gören Liliven'ın dramı...)
  5. Liliven

Farkındayım, çok mesaj gelmiyor -ki gelse de umurumda değil-. Gelen mesajlar bir şeye benzese...

Farkındayım, çok mesaj gelmiyor -ki gelse de umurumda değil-. Gelen mesajlar bir şeye benzese iyi olacak hani biraz. ._.
  6. Liliven

Gelen geçen profilime mesaj bırakıyor umumi tuvalet mi benim profilim anlamadım

Gelen geçen profilime mesaj bırakıyor umumi tuvalet mi benim profilim anlamadım
  7. Liliven

İsveç'in burası kadar sıcak olduğunu sanmıyorum.

İsveç'in burası kadar sıcak olduğunu sanmıyorum.
  8. Liliven

Hı ?

Hı ?
  9. Liliven

Liliven's Bedroom Decoration - İç Dekorasyon Çalışması.

@ErdemSoykal Teşekkürler, dikkate alacağım.
  10. Liliven

Zaten öyle bir seçenek yok. -,,,-

Zaten öyle bir seçenek yok. -,,,-
  11. Liliven

Sağol. Çok işime yarayacak. :D

Sağol. Çok işime yarayacak. :D
  12. Liliven

Profil duvarına gönderi atmayı engelleyecek bir seçenek yok mu ?

Profil duvarına gönderi atmayı engelleyecek bir seçenek yok mu ?
  13. Liliven

Ciddi mi. -_-

Ciddi mi. -_-
  14. Liliven

Aynen öyle. Ya da Sivaslıyım diyelim.

Aynen öyle. Ya da Sivaslıyım diyelim.
  15. Liliven

Aslında Bursalı değilim. Sadece Bursa'da oturuyorum.

Aslında Bursalı değilim. Sadece Bursa'da oturuyorum.
  16. Liliven

Aleyküm selam. :D

Aleyküm selam. :D
  17. Liliven

Teşekkür ederim, dediklerinizi dikkate alacağım.
  18. Liliven

Teşekkür ederim yorumlar için. Dediklerinizi dikkate alacağım.
  19. Liliven

*Dış Mimari yoktur, lütfen bununla ilgili yorumda bulunmayın. Sadece odanın içini dekore ettim. *Odada bazı şeylerin eksik olduğunun farkındayım, fakat bu şekilde uygun gördüm. Umarım beğenirsiniz. Liliven's Bedroom Decoration. Kırıcı, hakaret içermeyen yorumlarınızı...
  20. Liliven

Cryt - Big Medieval House (Nordic Style)

Edit: Çok başarılı olmuş. Ellerine sağlık.
  21. Liliven

Modern Ev-1 ..BurakCan..

Dış mimari hakkında pek bir taktik veremem aslında. :D Bir de, yazarak nasıl taktik veririm... Pek bir fikrim yok. Ama şunu söyleyeyim, simetriyi ve asimetriyi doğru yerlerde kullanmalısın. Aksi durumda kötü bir görüntü oluşturabiliyor biraz. Bu benim fikrim tabi..
  22. Liliven

Modern Ev-1 ..BurakCan..

Önceki yapına göre gelişmiş gibisin. Dış mimari çok karışık olmuş ki aşırıya kaçan detayın modern mimariye uyacağını sanmıyorum. Yine de kötü olduğunu söyleyemem. Bunun dışında, iç mimarisini pek beğenmedim. Daha iyi bir şekilde dekore edebilirdin. En basitinden, odaların içine bakan...
  23. Liliven

3.Yapı Ciddileşiyorum Sanırım Gir İçeri Dostum :)

Genel olarak güzel ama hoş görünmeyen yanları var. Blok uyumu pek göremedim. Gizli demişsin ama gizli bir yanı yok. Ve tek başına çok basit durmuş. Yani mantıklı düşünürsek, kim bomboş bir araziye toplantı alanı yapar ki? :D Ellerine sağlık, geliştirmelisin.
  24. Liliven

Bayan oyuncu arıyorum

Cidden bayan olduğuma (Pek bayan sayılmam ama dkdlsşjghksdfj) pişman oldum ya.