Arama sonuçlarınız

1. rsm

slm

slm
  2. rsm

Eskiler burada mı?

Selam herkese :lol: Neler yeni Minecraft'ta? Ortam var mı eskisi gibi sunucularda? Benim de sadece kardeşim oynuyor artık bayağı oldu oynamayalı. tlgbtn ve elmalikek yaşıyorsa cevap lütfen... @Astrawar3 ben de tam hatırlayamadım tam. Üç yıl falan olmuş normal :p konu hort oldu üzgünüm.
  3. rsm

Eskiler burada mı?

2011 liyiz gençler hava yapmayın şimdi. B)
  4. rsm

Eskiler burada mı?

Merhaba arkadaşlar.Bu forum eskiden favorimdi :D Şimdi yeniden bir ziyaret edeyim dedim de,çok değişmiş.Eskilerden kimse kalmadı mı? tlgbtn falan gitti sanırım,Neutrally,worgenn,elmalikek. Hatırlayan var mı beni harbiden?
  5. rsm

Steam Oyunlarınız

Demo oyunları terk :D
  6. rsm

Steam Oyunlarınız

Konu açık :D steam oyunlarınızı ss alıp paylaşın. Başlıyorum;
  7. rsm

ataberk lata?

ataberk lata?
  8. rsm

Beklediğim şey,YASAKLI!

Beklediğim şey,YASAKLI!
  9. rsm

Veda

Evet arkadaşlar bugünden itibaren forumdan ayrılmış bulunmaktayım.Bazı ilkokullular beni çok sinirlendiriyor artık. Görüşürüz.
  10. rsm

Birden Bine Kadar İkişer Sayma Oyunu

39 :)
  11. rsm

2'şer sayma diyoruz :D
  12. rsm

İmza yapmayı bilmiyorsun galiba.Her mresajının altına o fotoğrafı koymana gerek yok.Üstteki...

İmza yapmayı bilmiyorsun galiba.Her mresajının altına o fotoğrafı koymana gerek yok.Üstteki çubuktan CookieGod24'e tıklayıp imza ayarlarına girersen önüne resim video vb. koyma yeri açılır.Oraya o fotoyu yüklersen her postunun altında çıkar :)
  13. rsm

Minecraft Plugin ve Ne işe Yaradıkları

O uğraşamaz arkadaşım :) Gerçek hayatta arkadaşım ordan biliyorum :)
  14. rsm

yakışıklı sen

yakışıklı sen
  15. rsm

Biome Rehberi

Önemli değil.
  16. rsm

35 İzmir :D
  17. rsm

Biome Rehberi

Konu up.
  18. rsm

yaz kıs meselesi

Her alanda yağmur olur.Tundra ve Taiga biome'unda ise kat yağar.Eğer kar yağmasını istemiyorsan evini başka yere taşıyacaksın :D
  19. rsm

More Explosives [1.2.5]

Out of memory hatası almak için ideal :laugh:
  20. rsm

More Explosives [1.2.5]

Çok güzel bir mod,tavsiye ederim.Ama o son resimdeki patlatıcıyı survival'da kullanırsanız sonu kötü biter diye düşünüyorum.
  21. rsm

Yaptığım Kafe [MET Kafe]

Harika!!!!!11!!11!!birbir!!
  22. rsm

Kitap ve Kalem

Güzel anlatım olmuş.
  23. rsm

Minecraftturk Sunucusu Açılıyor!

Telefondan ödeme yapılacaksa gelebilirim ama bankaya yatırılacak ise yapamam.Ailem bunlara izin vermiyor çünkü :) Servere kötü laf edenlere sözüm şu,GİDİN BAŞKA SERVER'DA OYNAYIN KARDEŞİM! SERVER Mİ YOK MİNECRAFT'TA?
  24. rsm

Moderatör gardaş :D

Moderatör gardaş :D