Arama sonuçlarınız

1. A

Yeni server için yaratıcı isimler

Serverda dusundugum en son sey acikcasi lapis ile kolay para kazanma olayi ama genede tesekkurler yorumunuz icin Hub sunucu olacak
  2. A

Yeni server için yaratıcı isimler

Merhaba arkadaşlar açmak istediğim bir server için bir isime ihtiyacım var ve bu konuda sizlere danışmak istedim aklınızdaki yaratıcı server isimlerini sıralarsanız çok memnun olurum. Şimiden hepinize teşşekkürler :) Bu arada sadece türkçe isimler paylaşırsanız sevinirim :)
  3. A

Essentials eklentisi türkçeleştirme

Tabi kusura bakma :) mesaj dosyasi unicode karakkterlerini icerdigi icin turkce kararkterler yerine unicode karakterleri kullanmalisin
  4. A

Oyle yapinca sadece mesaj dilini degistirebiliyorsun tamam dedigin gibi butun mesajlar turkce oluyor ama gene o mesajlarda turkce karakterlerin hic biri kullanilmamis meseja ı yerıne i kullanılmıs yada ne biliyim ğ yerıne g kullanılmıs. Ama benim istedigim turkcede nasilsa oyle kullanmak butun...
  5. A

Merhaba arkadaşlar son zamanlarda ugraştıgım sunucu projesi için essentilas eklentisini türkçeleştirmeye çalışıyorum ama ne yazık ki türkçe karakterlerin yazımında sorun çıkıyor. Bu eklentiyi türkceleştirirken türkce kararkter kullanımını nasıl sorunsuz yapabilirim. Yrdım eden herkeze şimdiden...
  6. A

Sunucu acmak icin gec mi kalindi?

Dogru olabilir ama oyle birsey istemiyorum dedigim gibi classic survival tarzi ve duzgun ticaretli bakalim belki tutar yada tutmaz acarim 10 kisilik bakalim insanlar ne diyecek demi?
  7. A

Guzel sunucu ne olabilir ki yani suanda minecraft oyuncularinin bekledigi ne olabilir ki?
  8. A

Merhaba arkadaslar 50-60 kisilik maksimum bir sunucu acmak istiyorum. Sizce bunun icin gec mi kaldim.Yani minecraft halen eski populerligini surduruyor mu yoksa actigim sunucu hayalet sunucuya mi donusur? Sunuda belirtmek isterim ki sadece eglencesine acik tutacagim bir sunucu olacak yani vip...
  9. A

Sunucu dili degistirme

Merhaba arkadaslar sunucunun dilini nasil degistiririm yani craftbukkit.jar icindeki dil doyasinini nasil editlerim.En basitinden /pl komutunu yazinca size ingilizce bir mesaj veriyor ben bunu editlemek istiyorum nasil yaparim yalin sadece craftbukkit kurulu bir servreda?
  10. A

Skyblock Server Icin Ortak Araniyor

Merhhaba arkadaslar ben alper yasim 19 basliktada belirttigim gibi bir skyblock server acmak istiyorum ve bunun icin ortaklar ariyorum.Ortaklar dememin nedeni sunucu masraflarini olabildigince bolusmek istememdir.Ben minecrafti betadan veri oynarim daha once bir iki server acip kappattim yani...
  11. A

Ortak Aranir

Merhaba arkadaşlar bir minecraft serveri açmayı planlıyorum ama sunucu olayını tek başıma karşılıyamam onun dışında plugin ve yönetim bilgim iyidir eger benle birlikte bir server açmayı düşünen bir arkadaş varsa lütfen bana ulaşssın konuşalım
  12. A

Minecraft Orjinal Oyun

Merhaba arkadaslar alıdıgım minecraft orjinal hesabı nasıl satabiilirim bu konu hakkında bilgisi olan var mı?
  13. A

VPS SATIN ALDIM ANCAK KURMAYI BİLMİYORUM BİLEN VARSA >

ben kurabilirim istersen skypedan konusalim
  14. A

Skyblock Sunucusu

Merhaba arakdaslar sizden bir konuda fikir almak istiyorudum.Bir server acsam lagsiz 100 kisilik skyblock server ve bu serverin sonuna kadar acik olacagi garantisini versem ve hiçbir sekilde resetleme olmayacagi garantisini versem acaba servera kac kişi çekebilirim ve vıp satislarindan server...
  15. A

Anticheat türkcelestirme

bilen yok mu arkadaslar
  16. A

Anticheat türkcelestirme

aha haklisin biraderde türkce server olarak açilan bir serverdada yabanci kelime bulunmasi çok profosyonelce olmaz sanirim ya
  17. A

Anticheat türkcelestirme

Merhaba arkadaslar serverima anticheat kurdum ve lang dosyasini düzenledim ama mesela oyunda fastbreak ile birsey kirdigimda fastbreak detacting please wait 10 seconds before breaking blok diyor ve bu cümle lang dosyasinin içinde yok bu cümleyi nasil düzeltebilirim yani türkcelestirebilirim
  18. A

Ortak Ve Builder Aranir

Merhaba arkadaslar yakinda açacagım server için ortak ve buildir aramaktayim ve açacagim server hiçbir sekilde kapanmayacagi için en azindan minecraft popüleritisini yitirene kadar bunu kaldirabilecek arkadaşlar aramaktayim.Adım alper ve 19 yasindayim.Bu yola benimle çıkmak isteyen arkadaşlar...
  19. A

Builder Aranir

Güncel
  20. A

Builder Aranir

Adım Soyadım:Alper Em Yaşım:19 Bulundugum Yer:İngiltere Minecraft Geçmişim:Çıktıgı İlk Günden Beridir Oynarım Ve iyi Derecede Plugin,Yönetim Tecrübem/Bilgim Vardır. Merhaba arkadaşlar ben kısa ir süre içinde türkiye için gerçekten önemli olabilecek bir minecraft serveri açmayı planlıyorum bunu...
  21. A

Ts3efendisi Hizmetleri Açıldı Ip Mc.ts3efendisi.tk Ortak Aranıyor

merhaba skype eklersen alper.em konusabiliriz
  22. A

Minecraft Sw Satın Aldım Yardım

ekle beni konusalim alper.em
  23. A

Ücret Karsiliginda Server Düzenleme

Merhaba arkadaslar ücret karsiliginda soruma cevap verebilecek ve bana yardim edebilecek bir arkadas ariyorum.Sorum serverin kendi mesajlarini nasil degistirrim.Yani örnek vermek gerekirse serverda yanlis bir sey yazdiginda unkown command for help type /help yazisi çikiyor yada uçmaya...
  24. A

Unkown Command Komutu

arkadalar bilen yokmu aranizda programci arkadaslara sesleniyorum özellikler serverin asil dosyasini asil dil dosyasini yani unkown commadn for help type help or server closer yada nebilim flying is not enabled this server yazan dosyasi nerde bunun nasil düzenlerim yardim edin lütfen
  25. A

Merhaba senin skype adresini bir türlü bulamiyorum acilen müsaitsen bana ulasirmisin skype:alper.em

Merhaba senin skype adresini bir türlü bulamiyorum acilen müsaitsen bana ulasirmisin skype:alper.em