Arama sonuçlarınız

1. ilayda

SONMC |Konu Güncellendi| Rütbe Sistemi | 1.7.X | Yakında AKTİF! | 1.8.X |Coin sistemi+Turnuva mapı!

Bencede fotoğraf yüklemeyin heyecan olsun insanlarda
  2. ilayda

UyuzTeam'e Katılın Serverimize Alım Vardır Açıklama İçerde....

Ad: İlayda Soyad:T. Skype {Zorunlu}:Skype adresimi özelden mesaj atarsanız veririm. Kaç Saat Online Olabilirsininiz: 5 - 6 Saat Kurucuya Saygınız: Kurucunun saygısına göre değişir. Hiç Moderator/Rehber/Builderlık Yaptınızmı: Moderatör - Admin - Builder Türkçe Seviyeniz: İyi Saygınız: Karşımdaki...
  3. ilayda

JustCraft Mimar Alınıcaktır

Alım bitmediyse beni bi denemenizi öneririm :) Pm den ulaşabilirsiniz bana
  4. ilayda

OyunCraft Sunucusu İçin Alımlar Başlamıştır..

Server kaç kişilik ve açıkmı şu an ?
  5. ilayda

En Çok Oy Alan Şıkkın Resmini Çizicem

Arkadaşlar zaman doluyor bitmeden oylarınızı verin :)
  6. ilayda

1000-1200 tl arası telefon önerisi

Öylede bana göre dandik işte dandik dememim nedeni markasının tanınmış bir şey olmaması yeni yeni tanınıyo olması
  7. ilayda

En Çok Oy Alan Şıkkın Resmini Çizicem

Karayip korsanlarını ilk izlediğimden beri Barbossa yı seviyorum. Ölümünde belki göz yaşı dökmüşümdür bile fakat 2. Filmde Davy Jones un gelişinde az da olsa üzüntüm gitti ve Davy Jones u tutmaya başladım. Barbossanın dönüşünü görünce sevindiğim kadar hiçbirşey e sevinmedim. Tabi Jones un...
  8. ilayda

1000-1200 tl arası telefon önerisi

"General Mobile" ya telefon ne kadar iyi olsada bana göre dandik
  9. ilayda

Mikrofon'u Olmayıp Video Çekmek İsteyenler

Benim almak istediğim kulaklık 280 tl idi indirime girmişti "Razer :("
  10. ilayda

BlackFire | Tarafından etrafınız sarıldı!

Güzel olmuş ama en tepedeki koca kafayı beğenmedim ama onun dısında her şey güzel tebrikler :)
  11. ilayda

Spigot Sorunu

Umarım düzelir kardeşim :(
  12. ilayda

Mini Spawn Çalışması-ForeverBT

Güzel olmuş ellerine sağlık :)
  13. ilayda

Değişik bir server açmayı planlıyorum [ARA VERİLDİ:(]

Bana pm atın bi ara skype gireyim yardım edeyim. Yardım edince elim yada kolum kopmuyor sonuçta.
  14. ilayda

Bilemicem ya ben bi kulaklık aldım "Razer" alıcaktım ablamın zoruyla yok bu da aynı o da aynı dedi "Trust" marka bi kulaklıga 160 tl para verdim keske "Razer" alsaydım -_-. Aldıgım kulaklıktaki tek sorun kablolar kıvrılıyor.
  15. ilayda

Build Konusunda Aşırı Acemiyim

Evin çatısında merdiven kullanırsan daha güze olabilir
  16. ilayda

Hikaye Yazma

Ailesini ararken bir gün karşısına bir yaralı at a rastlamış
  17. ilayda

İstek Ücretli Harita Yapacak Kişi Aranıyor

Nası bi harita istiyorsun
  18. ilayda

Lordi nin bateristi "Kita" Gruptan ayrıldıkdan sonra facebook adresini buldum ekledim kabul etti...

Lordi nin bateristi "Kita" Gruptan ayrıldıkdan sonra facebook adresini buldum ekledim kabul etti fincemin olmadıgından ve ingilizcemin kötü oldugundan dolayı adamla konusamıyorum ama olsun bu arada "Kalma" Yani "OX" dan önceki bass gitaristide buldumda kabul etmiyo nazlı şey :D
  19. ilayda

Totem yaptım kendime 2 grup harici başka müzik grubu dinlemiyorum. 1 - Rammstein 2- Lordi :)

Totem yaptım kendime 2 grup harici başka müzik grubu dinlemiyorum. 1 - Rammstein 2- Lordi :)
  20. ilayda

Hiç dinlemedim :)

Hiç dinlemedim :)
  21. ilayda

Mikrofonu olmayan arkadaşlar size en rahatını söylüyeceğim. Gidin bi bilgisayarcıya 10 15 tl ye mikrafonlu dandik kulaklık alın :)
  22. ilayda

Puanlarmısınız

İlk yapımın ise 10 üzerinden 6 ama ilk yapıtın deil ise 1
  23. ilayda

Kale Yapma Denemeleri.

Youtubeden build lere bak geliştirirsin kendini