Arama sonuçlarınız

1. G

Custom Head Oluşturma

Sanırım bu foruma paylaşacapım son konu her neyse. Bilmeyenler vardır diye Custom Head Oluşturmayı gösterdim.
  2. G

SpeedCam Sky Survival

Türkiyede fazla yapılmayan bir şey denedim. Videoyu hızlandırıp şarkı koydum umarım beğenirsiniz.
  3. G

Note Block Studio

Minecraft Note Block Studio Kolayca Müzik Yap Bu kullanışlı programda minecraft note blocklarını kullanarak gönlünce müzik yap. İster Remakeler oluştur istersen en baştan bir müzik bestele her şey senin haya gücüne kalmış. MIDI Dosyalarını Dönüştür Yoksa müzikal dehan yok mu ? Endişelenme...
  4. G

Mine Z Soru

Merhabalar... Umarım konuyu doğru yere açmışımdır. Açmamışsam affola :D Neyse soruma dönecek olursak Mine Z oynamaya başladım ancak biraz acemiyim. İlk başta nerelere gitmeliyim bilen biri söylerse sevinirim :)
  5. G

OA Mod Pack!

Bu seride kullandığım mod packtir. Teknik modlar yerine daha çok aksiyon bazlı modlar vardır. Mod listesi videoda var yani videoyu izlerseniz nasıl bir mod pack anlarsınız :) uzatmadan link veriyorum http://******/KErZc umarım eğlenirsiniz :)
  6. G

GamerTeamTR

Let's Play,İnceleme ve birçok absürt olayın bulunduğu bir kanal. Oynadığımız oyunlardan bazıları Minecraft,Skyrim,Walking Dead ve flash oyunlar. Kanalımıza destek olursanız seviniriz biliyorum çoğunuz ayyyyy çok küçüksünüz diyecek ancak videoları izleyin ve beğenmez olursanız abone olmayın...
  7. G

Premium olmayanlara Technic Pack!

Evet içerisinde Technic,Tekkit,Vanilla,Yogsbox ve birkaç mod daha olan mod paketidir. bir video hazırladım ama izlemek istemeyenler için jar dosyasını masa üstüne atın daha sonra dosyaya girip minecraft hesabınızla giriş yapın (satın almasanız bile olur) sol üstten modu seçin ve oynayın...
  8. G

Hata!

böyle bir hata alıyorum beyler :( çözümü bilen varmı?