Arama sonuçlarınız

1. geceyolcusu

Mad Max:Storm Adventure - Çölde hayatta kalabilecek miyiz?! (BİTMEDİ) - TANITIM

Custom npc modunu kullanmışsın modlu harita yapmak güzel bir fikir ama bence bazıları çok sevicek bazıları üşenecek belki hiç sevmiyecek indiricek çok şey olduğu için bnce modları çıkarmayı dene. Sonuçta herkesin bilgisayarı bunları kaldırabilirmi bilemiyorum
  2. geceyolcusu

MAPPER,TEXTUREPACK,VE REDSTONE BİLENLER GELSİN

Abartmana gerek yok vip arkadaşın dediği gibi sadece yardım istedimYardım edicek kimse yokmu :P
  3. geceyolcusu

textüre pack

Fontu zorunlu yap uydurmiyim şimdide böyle birşeyler yazıyordu sonra türkçe harfler biraz bozuluyor ama yinede daha iyi oluyor
  4. geceyolcusu

MAPPER,TEXTUREPACK,VE REDSTONE BİLENLER GELSİN

Konunun adındanda anlayabileceginiz gibi 1 veya 2 kişi arıyorum çok kompleks ve türkiyede yapılacak en iyi adventure maplarden birini yapmak için mapper şart tek başıma bitiremiyecek kadar uzun sürecek ilgilenenler eklesin skype:geceyolcusu.1 Sadece bir mapper bile haritayı 1 2 hafta içinde...
  5. geceyolcusu

İstek Pluginler

1-Hızımızı Zıplamamızı Vb arttıran statü ve lvl plugini 2-Ornegin (Yere Düsünce İstedigim Yere İsinlandiran Plugin) 3-Adminler Ve Yetkililer Dısında Herkezin Benim Sectigim Skinde Görnmesi Detaylarıda Yazarsanız Sevinirim :) Yardımı Dokunan Herkeze Teşekkürler
  6. geceyolcusu

Bir kaç plugin istiyorum. (herkes içeri)

1-Adam Öldürünce Rütbe Atlama 2-Class Ve Skill 3-Köylüde Sadece aynı item adı olan itemi satsın
  7. geceyolcusu

Lütfen Minecraft Server a Giremiyorum

Hayır Ondan Degil Ben Premium um Zaten Kullanıcı Adım Geceyolcusu_2
  8. geceyolcusu

Lütfen Minecraft Server a Giremiyorum

Lüten Yardım Bazı Serverlere Giriom Bazı Serverlere Giremiom Bu Hatayı Veriyor Lüten Yardım
  9. geceyolcusu

Minecraft Hata Alıyorum Acil Yardım Ve Destek

en güncel java yı nereden bulurum
  10. geceyolcusu

Bir Linkini atarmısın meo
  11. geceyolcusu

bekledimde zaten acılmıyo
  12. geceyolcusu

Arkadaslar Merhaba Ben Minecraft ı acınca bole kalıyo ekran Bu Hatayı Nasıl Düzeltirim Yardım Edin Lütfen
  13. geceyolcusu

Minecraft Çekilişi (SONA ERDİ)

*Forum Kullanıcı Adınız:Geceyolcusu *Sadece Gerçek Adınız:Furkan *Yaşınız:14 *Minecraftı Kaç Yıldan Beri Oynuyorsunuz:4 bucuk *Youtube'da Minecraftla ilgili kimleri takip ediyorsunuz:Kimseyi Takip Etmiyorum Yalnız Oynamayı Severim *Modlu Mc Oynuyormusunuz :Bazen Ve Çekilişe Katılmak İstiyorum
  14. geceyolcusu

Acil Yardim Lütfen Bakın

Orjinal Hesabım Var Ama Ben Bu Hesaba Pelerin Eklemek İstiyorum Nasıl Ekliyecegim
  15. geceyolcusu

Uppps! Büyük Harita

Suan Ampfield dünya tipindenmi bahsetiosunuz birde Ampfield=Eglence creative dünya tipidir Eger Baska Biseyle Soyleyin Cünkü Ben Arkadasin Gönderdigi Resimden Hicbirsey anlamadimHe Büyük Harita Map Anladım Gerek Yok
  16. geceyolcusu

[istek]rank Plugini

Tesekkürler Bende Ariodum Hemencicik Buldum Umarım İse Yarar
  17. geceyolcusu

Bedava Vps %100 sınırsız Cok Kolay

Beyler Bu Linkten Kaydolun Bedava Vps Verio :http://api.3jelly.com/redir/3927994
  18. geceyolcusu

Video Çekmek İçin Mikrofonlu Arkadaş Aranır!

Merhaba arkadaşlar, GameMaster ekibimize katılabilmeniz için şu nitelikleri karşılamanız gerekmektedir; Mikrofonu Olmalı Kamerası Olmalı Oyunlardan Anlamalı Facebook'u Olmalı Video Çekebilmeli Facebook: Tıkla Avantajları: Benim kurduğum Counter-Strike, Metin2 ve Minecraft sunucularında...
  19. geceyolcusu

Hack Slash Mine Server

Ne Dion Ya
  20. geceyolcusu

|| AhmetMelihTR® PRO 2.0 Plugin Paketi @2013 || MC 1.5.1

Kardesim Kit mi Yazdinbide ahmet abi kitde patlayan oklar gibi fln nasi öyle özellikler yapioz
  21. geceyolcusu

Wolfteam PixelArt(Küp Sanatı)

iste istek bekliom istek oyun
  22. geceyolcusu

Wolfteam PixelArt(Küp Sanatı)

evet arkadaşlar mcedit ile yaptım sadece göstermek amacli kendim yaptım die böbürlenmek amacli degilisterseniz yeni bir tahane daha yapabilirim wolfteam metin2 1.6.2 ye yeni gelen blocklarla yapildi clay block a renk verion ya o