Arama sonuçlarınız

1. E

Türkçe GTA Online - Bölüm 2 - Nasıl Jet Kaçırılmaz ?

Bugün sizlerle bir GTA Online videosunda daha beraberdik, abone olup like ve yorum atmayı unutmayın iyi seyirler.
  2. E

GTA V Online - Bölüm 1

Bugün sizlerle bir GTA Online videosunda beraberdik, abone olup like atmayı unutmayın iyi seyirler :)
  3. E

Minecraft - 1.8-1.8.9 Shader Mod Nasıl Yüklenir ? Shader Mod Kurulum

Evet arkadaşlar bu videoda sizlere 1.8.x Shader Mod kurulumunu gösterdik. İyi seyirler.
  4. E

Minecraft Haritalar - Bilinç Altı - Bölüm 1

Evet arkadaşlar bugün sizler için Bilinç Altı haritasını oynadık, anlatmıyayım izleyin güzel bir video oldu :)
  5. E

Minecraft Mod Tanıtımı Bölüm 2 - Sword Pedestal

Evet arkadaşlar mod tanıtımının 2 bölümü sizler ile, iyi seyirler like atıp abone olursanız seviniriz, iyi günler.
  6. E

Minecraft Mod Tanıtımı Bölüm 1 - Lucky Block

Evet arkadaşlar bugün sizler ile birlikte mod tanıtımının ilk bölümündeydik seriyi beğendiyseniz like atıp abone olmayı unutmayın, iyi seyirler.
  7. E

Left 4 Dead 2 CO:OP | Bölüm 3

Evet arkadaşlar bugün sizler ile L4D2 CO:OP'un bölüm 3. deydik iyi seyirler.
  8. E

Left 4 Dead 2 CO:OP | Bölüm 2

Yine bir L4D2 videosunda beraberdik, videomuza yorum atıp beğenmeyi unutmayıp ve abone olmayı unutmazsanız seviniriz.
  9. E

Left 4 Dead 2 CO-OP Bölüm 1

Bugün sizler ile birlikte Left 4 Dead 2 oynadık, iyi seyirler.
  10. E

Minecraft Lucky Block Mücadelesi | Bölüm 1

Merhaba dostlar, sizler ile dostlarım ile oynadığımız videoyu paylaşıyorum. Umarım beğenirsiniz.
  11. E

SonKlan - Faction / 1.7.x - 1.8.x / Faction - PvP / 7-24 / Kapanma riski yok.

Sunucumuz hakkinda: Slot: 22 kişilik. ( Oyuncu sayısına göre değişecektir. ) Sunucu adresi: dumblepvp.minecraft.to ( 2.ci adres yakında. ) Sürüm: 1.7.x ve 1.8.x ( Her ikisindende girebilirsiniz. ) Neden SonKlan ? -birçok oyuncu ve klanı. -Tamamen el yapımı bir harita. -İlgili yetkili ekibi...
  12. E

- DumblePvP - Eğlencenin Adresi - 1.7.x - dumblepvp.minecraft.to -

SUNUCU HAKKINDA: Slot ( Kapasite ): 22 ( Oyuncu sayisina göre artabilir ) IP: dumblepvp.minecraft.to Sürüm: 1.7.x Neden DumblePvP ? -Hilesiz bir eğlence. -Tamamen el yapımı bir harita. -İlgili yetkili ekibi. -Anlayışlı oyuncular. -Tamamen türkçe sistemler. SİSTEMLER HAKKİNDA: -1vs1 sistemi...
  13. E

Minecraft Ağırlıklı Kanal - Kanalıma beklerim..

Abone olursanız sevinirim arkadaşlar yeni açtım kanalımı yeni videolar geliyor..
  14. E

Minecraft Hunger Games (Survival Games) - Smash

Abone olursanız sevinirim yeni videolar geliyor.
  15. E

Silinsin.

Silinebilir iptal edildi.
  16. E

[Acil] Serverimde FrameProtect Yüklü Ancak Yinede Kırmışlar

Serverime frameprotect adlı plugini yükledim 1 saat sonra markete tekrar baktım yok olmuşlar clearlagg ayarlı bu arada
  17. E

[ACİL] Serverimde biri girince boş yazı cıkıyor

Mesela önceden kayıt olmus bir oyuncu girdi chat yerinde sadece boş yazı cıkıyor.
  18. E

[ACİL YARDİM] Faction ve Minigame

Arkadaşlar şimdi ben faction server açtım minigame koymak istiyorum ancak aynı factiondakilerinde birbirine vurması gerekiyor minigamede onu nasil yapicam acil yardim.
  19. E

Yeni Kanal FantaGamerzTR // Hunger Games Videolari

DAHA YENİ BASLADİK fps düstü haritada kbakmayin bu arada premiumuz yeni videolar gelicek abone olursaniz seviniriz
  20. E

Survival Games Plugin sorunu permlerle ilgili

serverimde opum ve kurucu tagim var ben girebiliyorum ama oyuncular veya yetkili diğer taglar giremiyor permleri ekledim sg.arena.join sg.arena.join.* sg.arena.vote sg.lobby.join.* yinede sadece ben girebiliyorm
  21. E

Lockette Sorunu

Serverimde op um ve kurucu tagim var ama adamlarin kilitlediği sandigi acmaya calisinca '' Bu kutuyu acmaya yetkin yok diyor ''
  22. E

Faction sorunu

Serverimde Kurucu tagim var ve opum ama faction ile adamlar kendine ev yapip claimlemiş f claim ile ama ben kiramiyorum yardim edermisiniz
  23. E

Lockette sandıkları

Ben kendi serverimde Başkalarının kilitlediği sandıkları açamıyorum ama kurucuyum nasıl düzelticem
  24. E

Serverimde Sorun

Selam arkadaşlar ben nitrado server sunucusu aldım iyi gidiyordu ancak yerdeki itemleri alamiyoruz denedik olmadı yardim ederseniz teşekkür ederimyardım eden yokmu