Arama sonuçlarınız

1. davounn

Minecraft 1.6 için geri sayım..:)

Evet sonunda minecraft 1.6 bu hafta içinde bir aksilik olmazsa çıkacak. 1.6 yamasıyla birlikte gelecek yenilikler; -Tabiiki atlar,eşek ve katır. -Halı -Sert kil -Ve su altında daha rahat görebilmemiz için bir iksir ama adını unuttum kusura bakmayın :) İşte Mojang'ın açıklaması bu bir hafta...
  2. davounn

Minecraft'a Ram verme Hatası

Arkadaşlar ben minecraft'a ram vermek istedim ancak şu hatayla karşılaştım. The JVm could not be started. the maximum heap size (-Xmx) might be too large or an antivirusor firewall tool could block the execution Lütfen yardım edin :s Bu hatayı düzelttim ancak şimdide unable to access...
  3. davounn

VE BEKLENEN AN İÇERİ...!

Bekledik,bekledik ve bekledik.Ama sonunda sona yaklaştık.Minecraft 1.6 güncellemesi sonunda önümüzdeki hafta piyasaya sürülüyor.İnanmayanlar şu aşağıdaki linke göz atsınlar.Az bi ingilizcesi olan ve ya çeviri yapan anlar :). http://mcupdate.tumblr.com/post/53355081580/whats-happening-at-mojang...
  4. davounn

Yeni Bilgisayarıma Kavuşuyorum..

Arkadaşlar yeni bilgisayar alıyorum ve 1 gb ram olan eski bilgisayarımdan kurtuluyorum :D minecraft oynarken 30 fps üstüne çıkmazdı artık fps tavan yapıcak inş :D alıcağım pc...
  5. davounn

Minecraft 1.6 Gizemli Mob Içeri !!

HER 2 RESİMDEDE KIRMIZI BİR KUŞA BENZER Bİ MOB VAR AMA BU SNAPSHOTLARDA YOK SİZCE BU NE OLABİLİR AT VE EŞEK HARİCİNDE MİNECRAFT A Bİ MOB DAHAMI GELİYOR VE BU BİR SÜRPRİZ Mİ ?
  6. davounn

Gel Kaçırma Stealyhcraft 1.4.6

Süper 0 lag bol eventli adminler ve rehberler oyunla ilgileniyor gel bnce kaçırma oyundaki nickim:davuonn İp:176.53.126.104
  7. davounn

Yardım Edin Lütfen!!

ben Millenaires mod kurdum fakat minecraft açılmıyor siyah ekran geliyor ve orda kalıyo mojang yazısı gelmiyor kalıyor öle napacam ben bu modu çok oynamak istiom ama girmiyor :cry::mad: tmm düzelttim :) tşkkürler
  8. davounn

Faction Hakkinda

bu faction hakkinda hakkinda bilgi verirseniz sevinirim komutlar vb cogu seyi bilmiom bildigim tek komut su /f create :D