Arama sonuçlarınız

1. T

Pc ye format attım Minecraftı nerden yükleyebilirim

arkadaslar pc ye format attım minecraftı nerden yükleyebilirim link atarsanız sevinirim
  2. T

# Sirius Craft Faction wars/survival - Yepyeni bir dünya!!! / Rehber Alımı

-Sirius Craft- Sunucu Açıklaması/Bilgileri Merhaba arkadaşlar.Sunucumuz açılalı 2ay olmuştur ve 7/24 açıktır.Sunucumuz axitr den alınmış 0 lag olup eğlenceli vakitler geçireceğiniz bir serverdir. ip: 5.39.68.32:56 Kapasite:80 Version:1.4.6 Facebook sayfamız: www.facebook.com/siriuscrafTr...
  3. T

SiriusCraft / Faction Wars & Survivor / Rehber Alımı / Yepyeni bir Dünya

SiriusCraft Merhaba arkadaşlar serverimiz yeniden açılmıştır.Eğlenceli vakitler geçirmek için serverimize sizleri bekliyoruz. -Adminler sürekli ilgilidir. -hiçbir sorunuza cevap vermemezlik yapmazlar. -Sizin için elinden geleni yaparlar. -Düzenli eventler ve eğlenceli yarışmalar oyunlar...
  4. T

# Sirius Craft / Faction Wars - Survivor / Her cumartesi VIP yarışması / Rehber Alımı / Yarışmalar /

-SiriusCraft- Yardım ve sorunlar için www.facebook.com/siriuscrafTr Sunucu açıklaması Merhaba arkadaşlar,Sirius craft sunucumuz artık sizlerledir.Sizde katılarak ilgili yönetim takımı eşliğinde eğlenceli dakikalar geçirebilirsiniz. -Adminler sürekli ilgilidir. -hiçbir soruya cevap...
  5. T

# Sirius Craft / Faction Wars - Survivor / Her Cumartesi Vip Ödüller / Parkur / Yarısmalar /

- SiriusCraft - -Yardımlar ve sorunlar için www.facebook.com/siriuscrafTR Sunucu açıklaması Merhaba Arkadaşlar, Siriucraft Sunucumuz artık sizlerledir. Siz de katılarak ilgili yönetim takımı eşliğinde eğlenceli dakikalar geçirebilirsiniz. -Adminlermiz sürekli ilgilidir. -hiçbir soruya cevap...
  6. T

# SiriusCraft / Factin - Survivor / Düzenli Eventler /

- SiriusCraft - -Yardımlar ve sorunlar için- www.facebook.com/siriuscrafTR Sunucu açıklaması Merhaba Arkadaşlar, Siriucraft Sunucumuz artık sizlerledir. Siz de katılarak ilgili yönetim takımı eşliğinde eğlenceli dakikalar geçirebilirsiniz. -Adminlermiz sürekli ilgilidir. -hiçbir soruya cevap...
  7. T

-_-_ SiriusCraft _-_- Tekrar Sizlerle / Faction Wars - Survivor / Düzenli Eventleri görmek için tıkl

Siriuscraft ip:5.39.68.32:56 Merhaba arkadaşlar serverimiz kısa süreden sonra tekrar sizlerle. Serverimizda eglenceli vakitler geçirmek için serverimize bekleriz. Düzenli eventler yapmaktayız ve her cumartesi saat 19:00 da Vip yarışması yapmaktayız. İlk 3 kişiye 1 günlük vip verilir.Kazarak...
  8. T

_-_- Sirius Craft -_-_ Faction-survivor/0 Lag/arsalar/rehber Alımı/hafta Sonlari Vip Yarismasi/

Server İp: 5.39.68.32:56 Merhaba arkadaşlar serverimizda eğlenceli vakitler geçirmek için gelebilirsiniz.Rehber alımları vardır. Serverda genelde 20-25 kişi arasında oyuncu olur,hafta sonlar bu sayi 2 katına çıkar.Düzenli eventler ve Vip yarışmaları vardır. Kapasite:65 kişilik Facebook...
  9. T

_-_-_<<<< Sirius Craft >>>>> _-_-_ /faction-survivor/rehber Alımı/düzenli Eventler/

Siriuscraft ip:5.39.68.32:56 Merhaba arkadaşlar serverimizin açılmasından 1 ay geçti.Bir takım şeyler değiştirdik serverda.Eğlenceli vakitler geçirmek için serverimiza sizleri bekleriz.Deneyimli rehber alınacaktır.Serverimizda düzenli eventler vardır. Kapasite:65 kişilik Facebook sayfamız...
  10. T

>>>>siriuscraft<<<<< Tekrar Sizlerle/rehber Alımı/düzenli Eventler Vardir/

SiriusCraft İP:5.39.68.32:56 Merhaba arkadaşlar server 2 günlük bakımdan sonra tekrar açıldı.Eğlenceli vakiteler geçirmek için serverimize bekleriz :) Serverimiza Deneyimli Rehber alınacaktır. Kapasite:65 kişilik Facebook Sayfamız: http://www.facebook.com/siriusCrafTR Fotolar
  11. T

Axitr ****lenmiş!!!!!

http://axitrbilisim.com/
  12. T

#[sirius Craft] Faction War - 0 Lag -

Sirius Craft Merhaba arkadaşlar Siriuscraft'ın açılmasından tam 3 hafta geçti.Serverimizda geçireceğiniz eğlenceli dakikalar için bize katılın ve serverimizin eğlencesini bizle tadın.Server adminleri sürekli ilgilidir ve sizin sorularınıza bi cevap bile vermemezlik yapmazlar şuana kadar...
  13. T

Tabelayla Arsa Satışı Için Yardım!!!

arkadaslar serverde plugin yüklü fakat hangi wgyi ve tabelaya nerleri yazacagımı bilmiyorum yardım ederseniz çok sevinirim :)
  14. T

Tabelayla Arsa Satma Yardim!!!

Arkadaşlar serverimizda plugin yüklü fakat satış için alanı nasıl wglememiz gerekiyor ve tabelaya neler yazmamız gerekiyor şimdiden teşekkürler
  15. T

-siriuscraft 7/24 Açık Faction Server 0 Lag-

Server ip:5.39.68.32:56 Arkadaslar serverimiz faction serverdir ve 45 kişilik kapasitesi vardir.Düzenli event sistemimiz vardır ve adminler sürekli online dir ve ilgilidir. Event saatlerini ögrenmek için /warp eventsaatleri yazarak nezaman oldugunu ögrenebilirsiniz...
  16. T

Siriuscraft Açılalı 2hafta Oldu 7/24 Faction Server

server ip:5.39.68.32:56 server 45 kişiliktir ve adminler sürekli ilgilidir
  17. T

Arkadaslar Yardim Ederseniz Sevinirim

Arkadaslar simdi server açtik ama pvp yi kapatamadık yani söyle diyim pvp yi kapamayı biliyorum ama Mesela warp odunalani diyelim oradaki pvp yi kapamak için wg lemek gerekiyor wg leyincede oyuncularımız kıramıyor nasıl halledecegim yardım lüfeen tek o sorun var adamlar birbirlerini kesiyorlar...
  18. T

Siriuscraft Faction Server

ip:5.39.68.32:56 Server da düzenli event yapılmaktadır her cumartesi vip yarışmaları olur normal vip: 7TL megavip: 15tl kralkurt: 25tl Arkadaslar suanda indirimde vip satislarimiz yakında vip:10tl megavip:25tl kralkurt:50tl olacaktır
  19. T

Siriuscraftin 1.haftasi Vip Yarismasi Olacak

Server ip:5.39.68.32:56 Arkadaslar server açılalı 1 hafta olacak cumartesi günü buna özel vip yarismasi yapilacak 1. olana 1gün vip 2 olana 10k para 3. olana 5k para herkesi bekleriz.Parkurdan sonra event yapılacaktir SAAT 19:00 DA PARKUR BASLAYACAK HEMEN ARDİNDAN EVENT !!!!