Arama sonuçlarınız

1. heyhex

Energycraft'ın Bir Oyuncusuyum Ve Tek Kelimeyle Harika!

Arkadaşlar Energycraft adminleriyle oyuncularıyla çok neşeli bir server.Adminler çok yoğun arkadaşlar o yüzden admin bana bakmıyo vb. demeyin.Adminlerden TyPoon a özel bir saygım var harika bir admin diğerleri de aynı şekilde. Servere girmenizi tavsiye ederim. IP:176.53.126.111 Edit:heyhex
  2. heyhex

Energycraft Adminleri Baksın.

Energycraftta spam yaptım ban yedim.Sebebi ise adminlere bir şey söylüyordum hiç bakan yok ama güzel server ona sözüm yok.Kroya sordum(Rehbere) O da Ban yediysen banın açılmaz dedi banımı açar mısınız? heyhex
  3. heyhex

Köpeciğime Yazdığım Şiir...

Seni çok özlemişem Sen gitmişsen Ben aramışem Sen Yok olmişen.. Seni Ararken Ben Hüzünlendim, Seni Döverken Ben, Neşelendim. Söyle Küçük Köpek! Nerelerdesin? Söyle Küçük Köpek! Nereye Gittin? Seni ilk gördüğümde Bir bağ vardı aramızda. Seni İlk Gördüğümde, Bir dağ vardı oralarda Giderdik...
  4. heyhex

Alttaki Kullanıcıya Bir Şey Verme Oyunu

Herkes alttaki oyuncuya bir şey verecek. Alttaki Kullanıcıya Le'Cola Veriyorum.
  5. heyhex

Tekkit Server

Tekkit Server Arıyorum. Lütfen IP Atın. Lütfen!
  6. heyhex

Tekkitimde Bazı Modlar Eksik Serverlara Girerken Bu Modlar Lazım Oluyor.

CCTurtle IC2 ComputerCraft adlı modlarım eksikmiş tekkit yüklediğimde bu modları vermiyor serverlara girerkende haliyle lazım oluyor. Ne yapmalıyım?
  7. heyhex

Ic2,computercraft Ve Ccturtle Modlarım Eksikmiş Tekkitimde.

Başlıkta olduğu gibi o modlarım eksik ne yapmalıyım serverlara girerken bu modlar eksik diyor.
  8. heyhex

Tekkit Server 1.2.5 7/24

Başlıkta olduğu gibi bir server alıyorum crackli olması lazım lütfen serveri olan ipsini atabilir mi 1.2.5 Olacak!
  9. heyhex

Tekkit'in(crackli) En Yeni Launcher Inin Linkini Atar Mısınız

Başlıkta oldugu gibi
  10. heyhex

Arkadaşlar Hem Tekkitde Hemde Minecraft Normali Nasıl Oynayabilirim?

Hem tekkiti hem normal mc yi nasıl oynayabilirim?Tekkitten normal tekkitsiz multiplayer serverlara girebilir miyim? Tekkit anlayan yardımcı olsun lutfen yeni tekkit yükledim de.Ayrıca tekkitim 1.2.5 ve crackliyim nasıl 1.4.6 yapabilirim
  11. heyhex

Usb Girişli Fareden Anlayan Lütfen Baksin Sol Klik Bozuldu

Arkadaşlar ben bilgisayar olarak HP TouchSmart7320 Kullanıyorum Farem USB Girişli ve Model No'su:MG-0982.Markası yine hp. Sorunum ise şu; Faremin sol tuşu tamamen bozuldu.İçindeki bir parçayı kırmışım sol tusun ustlerinde + ya benzeyen bi parçayı kırdım yarım artıya benzedi ne yapabilirim o...
  12. heyhex

Biliyorum Yeri Değil Ama Usb Girişli Fareden Anlayan Baksın Lütfen.

Arkadaşlar ben bilgisayar olarak HP TouchSmart7320 Kullanıyorum Farem USB Girişli ve Model No'su:MG-0982.Markası yine hp. Sorunum ise şu; Faremin sol tuşu tamamen bozuldu.İçindeki bir parçayı kırmışım sol tusun ustlerinde + ya benzeyen bi parçayı kırdım yarım artıya benzedi ne yapabilirim o...
  13. heyhex

*****un X-rayi Bozuldu.

Arkadaşlar merhaba ben n*dus yükledim x ray editorle biraz oynadım şimdi x rayi açın ca madenler gözükmüyor anlatır mısınız?
  14. heyhex

Işte Bir Rezillik Daha!naturalcraft

Arkadaşlar ben NaturalCraft'ın builderiydim.Dün Gayet iyi oynuyorduk fakat bugün bi girdim gm yok builderlik yok normal user olmuşum builderliğimi geri istediğimi söyledim gamemode ve wg yetkisi istedim.Sana ban vericem dedi ban attı yan çardan girip banı açtırdım.Sonra söyledim builderlik...
  15. heyhex

1 4 2

1.4.2 de neler geldi yeni birsürü item geldi onları biliyom başka enlentiler geldi mi eklentiler?
  16. heyhex

Abi 1.4.2 ye neler geldi eşyaları biliyorum başka?

başlıkta belirttiğim gibi
  17. heyhex

Kullandığınız texture packin resmini koyun :)

Selam arkadaşlar Texture Pack arıyorum.Herkes Texture Pack'inin fotoğrafını koyabilir mi ve yükleme linki gerekli..... İsminide söylerseniz sevinirim.
  18. heyhex

1.2.5 YAPAMIYORUM YARDIMMMM

Arkadaşlar oyunum kendiliğinden 1.3.1 geçti şimdi 1.2.5 yapmak istiyorum denedim videolu anlatımları fakat bazı dosyalar eksik çıkıyo nasıl tam olarak 1.2.5 geçicem yardım edin lütfen.Yardımcı olursanız sevinirim.Şimdiden teşekkürler