Arama sonuçlarınız

1. D

(1.3.1)[ADV]Yaratılmış 2: Yaratana Fedakarlık

Malesef hayır.
  2. D

[ADV] Gone Loss : Death Mountain

Haritanı sonunda bitirmişsin.Devam etmesini isterim.
  3. D

Kendine fazla güvenmiyor musun arkadaşım?

Kendine fazla güvenmiyor musun arkadaşım?
  4. D

Küpün Yan Tarafı - Zümrüt Sermayesindeki Zorluklar

Burada ne yapıyorum? Aslında güzel bir soru.Ben Minecraft'ta farklı bir bakış açısını konu alan hikayeler yazıyorum.Minecraft, inek öldürüp et topladığınız ve elmas bulup zırh yaptığınız bir oyun olabilir size göre ama bana göre çok farklı ve karmaşık bir dünya...Gelin bu yeni dünyayı hep...
  5. D

Aşk mı? Şu midende uçuşan kelebeklerin olduğu duygu mu? Herhalde ben ve tüm insanlar...

Aşk mı? Şu midende uçuşan kelebeklerin olduğu duygu mu? Herhalde ben ve tüm insanlar biliyordur.Çoğunun bilmediği şey ise kalbindeki acı...
  6. D

Evet Şimdide yepyeni survival ile karşınızdayım

Adam heyecanı kaçmasın diye resim vermiyor...Galiba tek karelik bir harita bu.O zaman neden haritalar bölümünde konu açıyorsun? En az 2 resim olmak zorunda kural böyle.
  7. D

The Dead Of Adrenaline 6 Ay Boyunca Uğraştığım Map !

İstersen girme.Bu senin sorunun.Konuya girmek veya girmemek.Haritayı yüklemek ya da yüklememek.Sanıyorum "10 yılımı adlı ve bitti" adında bir konu başlığına sazan gibi atlayacaksın.
  8. D

Tam Herobrine Gelecekken Kaydettim.(Hazır Herobrine Moduda Var.Kurma Fln Yok Direk appdata)

O zaman başka bir bölümde olması gerekmez mi güzel arkadaşım?
  9. D

Tam Herobrine Gelecekken Kaydettim.(Hazır Herobrine Moduda Var.Kurma Fln Yok Direk appdata)

İyi bir düşünce ve amaç taktir ediyorum ama sence bu bir harita mı?
  10. D

İnsan ne garip bir varlık? Eline geçene kadar bir şeyin peşini bırakmıyor.

İnsan ne garip bir varlık? Eline geçene kadar bir şeyin peşini bırakmıyor.
  11. D

Size özel bir koşu haritası yapacağım.Ormanda geçen.(Parkur değil koşu)

Size özel bir koşu haritası yapacağım.Ormanda geçen.(Parkur değil koşu)
  12. D

Geri geldim.Hayalgücü'nü 10 zümrüt üstünde bitiren arkadaşlardan özür dilerim.Ne yazık ki planda...

Geri geldim.Hayalgücü'nü 10 zümrüt üstünde bitiren arkadaşlardan özür dilerim.Ne yazık ki planda bir değişiklik oldu.Yeni bir harita gelcek.
  13. D

Şu anlık bende internet yok bu yüzden internet kafeden giriyorum.Harita bu yüzden malesef...

Şu anlık bende internet yok bu yüzden internet kafeden giriyorum.Harita bu yüzden malesef olmuyor.Lütfen biraz anlayışlı olun hepinizden özür diliyorum.
  14. D

[ADV/PUZ] Hayalgücü

O Creeper'ların yaptığı bir şey.Emir vermiyorum :)
  15. D

Multiplayer için bir harita değil zaten.Başka bir sorun?
  16. D

Bu soru çok soruluyor.Link; https://forum.gamer.com.tr/threads/1-3-1-adv-yaratılmış-3-karanlığın-sonu.11238/ Ayrıca konunun başına da bu linki ekledim.
  17. D

Açılıyor.Barışçıl modda oynuyor olmalısın hem kolu yanlış yönde bırakmış olmalısın bu yüzden kapı açılmamıştır.Kapının nerede açıldığınıda bilmiyor olabilirsin.
  18. D

Hangi yerde mesela?
  19. D

ÖLÜMCÜL DENEYLER 1.3.1

Sana yazığım mesaja bak. :)
  20. D

ÖLÜMCÜL DENEYLER 1.3.1

Neden zümrüt fikrimi kullanıyorsun? Bu kadar mı çaresiz insanlarsınız? İnsan azıcık değiştirir.Elmas yapar...Demir yapar...Altın yapar...Bu kadar mı körü körüne bağlısınız?
  21. D

1.'nin üzerine eklendi. Bir pentagram sadece :D Evet tüm haritalarım için İlluminati'den destek alıyorum :D
  22. D

[ADV/PUZ] Hayalgücü

Evet sana birileri yardımcı olur diye umuyordum ama sanırım bana kaldı, F2 tuşuna basarsan oyun içerisinde resim çeker.Bu resimlere bakmak için; Çalıştır>%appdata%>.minecraft>screenshots orada bulabilirsin.Bu resmi hizliresim.com ile upload edebilirsin başka sitelerde işe yarar. Edit:Demek...
  23. D

Oyundayken Garip Sesler Duyuyorum

Hurafe rivayet demek.Ben yazığım yazıda bir varlık şeklinde yazmadım."Yanlış bir hikaye" ya da Herobrine yok; dedim.
  24. D

Full Su Haritası [İnternetten Alıntı]

Konuya bu resimi ekleyebilirsin.Güzel bir konu bana yardımcı olacak.Alıntı yapıldığı yeri belirtmelisin. http://www.planetminecraft.com/project/flat-water-world/