Arama sonuçlarınız

1. C

Modlu Server Kurma Hatası

Ben arkadaşımla modlu server kurup düzgünce oyun oynamak istiyorum, ama kuramıyorum !!! Forge atıktan sonra (server.jar'a) jar dosyasını açınca hiçbir şey olmuyor !!! acil yardıım
  2. C

Ram Verdim Ama Hala Kasıyor...!

64 bit zaten
  3. C

Bilgisayar özelliklerimi yazdım iyi değiller mi ?
  4. C

19 fpsde takıldı normal minecraftta maximum ayarlarda 210 fps shaders ile 19 fps :( (dediklerini yaptıktan sonra
  5. C

Bilen Yohmii :((
  6. C

Minecraft'ıma 3GB ram verdim Ram'in %13 ünü kullanıyor ve 8 fps. (Shader yüklüyken) Ben bu ramin %70 ini nasıl kullandırırım ?? hem fps artar ? acil yardım :( Özellikler : İntel Core i5 6GB Ram 750 GB HDD 2 GB ekran kartı Radeon Graphics
  7. C

Oyuna eklenmesini istediğiniz şeyler?

Zaten cinsiyet seçimini ayarlayan bir mod var ve sadece cinsiyet seçmeyede değil köylülerle evlenmeyi sağlıyor. (Minecraft Comes Alive)
  8. C

Minecraft Ram Veremeyenler Içerii [çözümlü]

başlıktada yazdığı gibi çoğu insan minecrafta ram veremiyor tüm videolardakini denedim bendede olmamıştı ama http://www.java.com/tr/ bu siteden ücretsiz java indirmeye basarsanız 32 bit iner 64 bit için : http://www.java.com/tr/download/manual.jspyukarıde belirttiğim linkten istediğinizi indirin...
  9. C

Win 8 Den Anlayan Biri Lazım !!!

minecraft oyununu full screen yapmak için f 11 e basıyorum parlaklık artıyor. f10 a basıyorum uçak modu açılıyor f4 le ses artıyo f6 la iniyo f5 le ses kapanıyor bunlar yoktu bir güncelleştirme attı ve böyle oldu yardım !!!
  10. C

Minecraft Ram Veremiyorum !!

Yeni bir bilgisayar aldım eskisi xp di şu anki 8 ama maalesef 2 bilgisayardada ram verince (minecrafta) java has corrupted yazısı çıkyıro. Bilgisayarım 6GB Ram li ben 3GB mcye vermek istiyorum ama olmuyor help !!
  11. C

[acİl] Ftb Sorunu

yğkledim ama modpack ler yanda gözükmedi eski bilgisayarımda gözüküyordu şu anki bilgisayarım windows 8 single language 2 GB ekran kartı 6 GB RAM 750 GB HDD 128 x ve ayrıca normal minecraftta oyunumu far a alınca you have 32 bit diyor. Yardım edin plzz Ve ftb yi açınca konsolda bu yazı çıkıyor...
  12. C

Servere girememe

Evet arkadaşlar Minecraft ım premium. swlere girebiliyordum fakat dünden itibaren herhangi bir swye girmeye çalışırsam ya mc donuyor yada failed to bind port hatası veriyor. HELP ME !!
  13. C

Lag Sorunu

Tamam teşekkürler...
  14. C

Lag Sorunu

Benim bilgisayar XP 2 kullanıcı ver sistem değişkenlerine ekledim bu hatayı verdi sildim devam ediyor pc ye res attım düzeldi ama hala kasıyor :( YARDIM !!!
  15. C

Lag Sorunu

şimdi de Could not create the Java Virtual Machine ve A fatal exception has occurred. Program will exit. diyor _JAVA_OPTIONS diye bir şey yoktu ben oluşturdum ama bu errörü vermeye başladı ne yapmalıyım ?
  16. C

Lag Sorunu

tamam deneyeceğim teşekkürler.
  17. C

yardım lütfen

bilmiyorum o zaman :D
  18. C

Acil kapanmayacak 200/100 kişilik SKYBLOCK server aranır (adminleri ilgili)

Acil kapanmayacak 200/100 kişilik SKYBLOCK server aranır (adminleri ilgili)
  19. C

yardım lütfen

premium musunuz ?
  20. C

Lag Sorunu

Beyler, sizinle bir konuyu tartışmak için bu konuyu açıyorum.SinglePlayer oynuyordum Mineshaft'a indim.Elektrikler kesildi. Artık oyuna girince fps 0 esc tuşunab asınca 79 -83 oluyor. Oyunu oynayamıyorum.Acil yardım !! :mad: :mad: :mad:
  21. C

Beyler o değilde fok balıkları çok yalnız :((

Beyler o değilde fok balıkları çok yalnız :((
  22. C

Premium için gift code

O yönden değil, o hacker denen adamların ele geçirme ihtimalleri var. Bilgiilere ulaşırlarsa mahvolurum.
  23. C

Premium için gift code

Başlıktada yazdığı gibi, satın almak istiyorum. Ama kredi kartı bilgilerimi paylaşmak istemiyorum. Her türlü elinde gift code bulunan bana, telefon ve ya ptt aracılığıyla satsın. Ve tel numaramı mesajdan yazarım yaşım biraz küçük ama olsun. Ve unutmadan! Bir kaç kez kandırıldım bir daha aynı şey...
  24. C

Turkplayer Faction Wars // Mc.turkplayer.net // 195.244.62.106

Rehber arıyorsanız rehber olabilirim
  25. C

Mcpatcher Ile Mod Yükledim

adı mo creatures yüklendi ama patch yapıp test minecraft deyince ilk başta her şey tamamlanıyor ama sonra bu kısımda error veriyor : 2012-11-22 19:21:55 [INFO] [STDERR] Exception in thread "Minecraft main thread" java.lang.NoSuchMethodError...