Arama sonuçlarınız

1. S

Minecraft Parkur Haritası

Zor bir parkur oynamak isteyenler için bir harita alttaki linkten indirebilirsiniz eğer haritayı nasıl minecraftı'n içine atacağınızı bilmiyorsanız mesaj atabilirsiniz. Parkur Map link ===>> http://fearlesscrafttr.blogspot.com.tr/p/blog-page_10.html not:linki düzenledim açamayanlar için...
  2. S

Minecraft Pocket Edition Server Map

Böyle Server ip si bilen varmı pocket edition'da ? varsa banada yazsın :D
  3. S

Spawn Yardım :SS:S

Merhaba... Arkadaşlar Benim Sabit İp Bukkit Serverımda /setspawn yapıorum belli bi noktada orası güzelce spawn noktası oluor yani /spawn yazdıgımda gidiorum ama bi sorun var oyuna yeni başlıyanlar kayıt oluor ama sacma sapan yerde doguyor bunun çözümünü bilen varsa veya daha önceden anlatılmış...
  4. S

SafeZone Plugini Atabilecek Varmı ?

Merhaba Arkadaşlar... Çoğu Bukkit Serverda Spawn Bölgelerinde Playerlara Dalınmıyordu Sanırım Bu SafeZone Plugini İle Oluyordu Neyse Bu Plugini Kendi Serverımdada olsun dedim fakat bulamadım bu plugin sizde varsa linkini koyarsanız sevinirim şimdiden teşekkürler
  5. S

Serverda Herkesin İsminin Başına [G] Gelior Gitmiyor :S YARDIM

Merhaba... Arkadaşlar Hamachisiz Bukkit Serverımda Nedense Herkezin İsminin Başına [G] Geliyor Ve Gitmiyor Bunu Umursaamazdım Normalde Ama Düşündüm Faction Kurduklarında [G] İşaareti Kalırsa die Buda Oldu Faction fln hiç bişi Gözükmüyor sadece [G] işareti gözüküyor Bunun Sorunu Pluginlerden mi...
  6. S

Minecraft Forge Ve Modloader Olan Varsı Linkini Koyabilirmi ?

Merhaba Arkadaşlar ben bukkit server kurdum bunada paintball modu yükledim servera girdigimde this server requires you to have minecraft forge installed. http://MinecraftForge.net dior sanırım işte bu server minecraft forge istiyor tarzı bir şey dior :D neyse bu modun linkini (((((VİDEO İLE))))...
  7. S

Açlık Oyunları Hunger Games Modunu servera yuklemeyi bilen varsa acil baksın

merhaba arkadaşlar... benim sabit ip serverım var:fearlesscraft.zapto.org bu servera hunger games yani açlık oyunları modunu yüklemek istiyorum bilen varsa anlatsn yorumla anlatılacak bir şey değilse skype ını söylesn ordan anlatsn eğer modu yüklememde yardımcı olursanız size serverımda...
  8. S

mod yüklemeyi bileen biri bakabilirmi ?

Merhaba Arkadaşlar... benim sabit ip li bir minecraft serverım var. bu servera mod yüklemek istiyorum konu araştırdım buldum çok güzel konulardı ellerinize sağlık fakat bunlar ya SinglePlayer(Tek Oyunculu) için olandı yada serverı yeniden kurmak gerekiyordu. neyse ben bu modları DAHA ÖNCEDEN...
  9. S

Yardım Connection Refused:Connect Hatası LÜTFEN ACİL YARIDM EDİN :(:(:(

Merhaba Arkadaşlar :( Benim Geçen Haftadan beri bir hamachili minecraft serverım vardı o serverı sabit ıp ye cevirince herkes girebildi hiçbir sorun çıkmadı ama bir tek ben giremedim server bnm ama herkes girdi BENİM DIŞINDA ! Bunun nedenini bilen varsa lütfen anlatsn işte hata...