Arama sonuçlarınız

1. Cagdas576

Canavar Arenası (1.7.2) (İlk Haritam)

Canavar Arenası (1.7.2) Öncelikle bu benim yaptığım ilk harita, o yüzden biraz acemice olduysa kusura bakmayın.Önerdiğim Minecraft sürümü 1.7.2.Haritada arena yapmaya çalıştım yalnız spawner koymakta biraz sıkıntı yaşadım.O yüzden redstone devresiyle bir şey yapmaya çalıştım.Sandıkların içinde...
  2. Cagdas576

Minecraft'ta Sıkılınca Yapabileceğiniz 23 Şey

Bu benim asıl kanalım (CattyGaming'te var, o Let's Play için :sırıtmak: ), videoyu tamamen kendim hazırladım, aklıma gelenleri yaptım.Daha aklıma gelen vardı uzun olmasın diye koymadım.İyi seyirler. :)
  3. Cagdas576

Hadi Minecraft Oynayalım Serisi

Hadi Minecraft Oynayalım isimli bir Let's Play serisi yapmaya başladım.Let's Play videoları çekme konusunda acemiyimdir, elimden geldiğince iyi yapmaya çalıştım.Umarım beğenirsiniz, iyi seyirler. :) Bölüm 6 : http://www.youtube.com/watch?v=zkDQeHsHwoU Bölüm 7 ...
  4. Cagdas576

İlk Heykellerim

Yaptığım ilk heykeller. :D Basit ama olsun. Umarım beğenirsiniz. :D
  5. Cagdas576

(1.4.6) Craftable Animals V2.0.3

Craftable Animals (Craftlanabilen Hayvanlar) Bu mod sayesinde artık mobları survival oynarken spawnlayabilirsiniz.Aslında bu modun mob yumurtalarından pek bir farkı yok ama bize daha çok çeşit sunuyor ve oyuna extra küçük şeyler ekliyor.Ayrıca Mo' Creatures'teki moblarıda spawnlayabilirsiniz...
  6. Cagdas576

[1.4.6] Zap Apple

Öncelikle mod benim değil alıntıdır. Orjinal Konu : http://www.minecraftforum.net/topic/1568351-146smpzap-apple-modv16/ Bu modu çalıştırmak için Minecraft Forge Modloader'a ihtiyacınız var.Modun yüklenmesi çok kolaydır.Bu mod , oyuna adı Zap Apple olan bir elma ve ağacını ekler.Bu elmadan...
  7. Cagdas576

Snow ve Iron Golemi Hakkında her şey

Snow Golem Güç Puanı : 4 () Saldırı Gücü : 0 () (Yanlızca mobu geriye iter) 3 () Blaze'ye karşı 1 () Ender Dragon'a karşı Spawn : Oyuncu tarafından yaratıldığı zaman İlk Çıkışı : Beta 1.9pre Internet ID'si : 97 Oyundaki ID'si : SnowMan Düşürdüğü : Kartopu (0-15) XP : 0 Hakkında : Snow...