Arama sonuçlarınız

1. Cagdas576

Snow ve Iron Golemi Hakkında her şey

Yanıtım geç oldu ama olsun. Ben bu rehberi Minecraft wikisinden çevirmiştim, şuanda biraz değişmiş sanırım. Yani ben sadece çeviri işini yaptım, bilgi için sağol. Ayrıca belirtmek istediğim fakat unuttuğum bir şey vardı, orada "Rehber alıntı değil, tamamen bana aittir." derken çeviri işini...
  2. Cagdas576

Canavar Arenası (1.7.2) (İlk Haritam)

Canavar Arenası (1.7.2) Öncelikle bu benim yaptığım ilk harita, o yüzden biraz acemice olduysa kusura bakmayın.Önerdiğim Minecraft sürümü 1.7.2.Haritada arena yapmaya çalıştım yalnız spawner koymakta biraz sıkıntı yaşadım.O yüzden redstone devresiyle bir şey yapmaya çalıştım.Sandıkların içinde...
  3. Cagdas576

Hadi Minecraft Oynayalım Serisi

Şuanlık başka biri ile Minecraft videoları çekmeyi düşünmüyorum, yinede teşekkürler. 9. bölümü ekledim. :)10. bölümü ekledim. :)11. bölümü ekledim. :) İyi seyirler.
  4. Cagdas576

Snow Golem hakkında her şey [Alıntı]

Editlemen ve alıntı olduğunu belirtmen güzel olmuş.Alıntı yaptığın konunun linkini verirsen sevinirim. :) https://forum.gamer.com.tr/konu/snow-ve-iron-golemi-hakkında-her şey.3460/
  5. Cagdas576

Modern Ev :))

Acemiye göre güzel olmuş, ben beğendim.
  6. Cagdas576

İksir Efektlerinin Kodları ve Kullanımı

Güzel konu.Açıkçası bu komuttan haberim yoktu, öğrenmiş oldum.
  7. Cagdas576

Minecraft İksir Rehberi (Resim +Yazılı anlatım)

Resimli olması konuyu daha da güzel yapmış.Yararlı bir konu. :)
  8. Cagdas576

[Rehber]Minecraft Server Kurulumu

Biliyorum ama bilmeyenler için güzel ve sade bir anlatım olmuş. :)
  9. Cagdas576

Minecraftta bilinmeyenler

Ben biliyorum ama bilmeyenler için güzel bir konu.İnternetten araştırıp veya kendin bulup daha çok bilinmeyen şeyler ekleyerek konuyu daha güzel yapabilirsin.
  10. Cagdas576

Enderdragon kesme taktiği

Güzel taktik. :)
  11. Cagdas576

Yanıtın geç olduğunu biliyorum ama en azından yanıtladım.Ayrıca bilgiler eski mi? değil, hala geçerli.Mesaj eski diye yanıtlayamam diye bir şey yok.Saçma sapan yorum yazmadığıma göre bunu yazman anlamsız.Bu yanıtta geç oldu ama olsun. Rehberi yeniledim (resimler ve birkaç bilgiyi).Çevirdiğim...
  12. Cagdas576

Genelde seni korumaktan çok yaratıkları öldürür.Evinin yanında yaptıysan etrafa çit koy.Yaratıklar içeri girerse öldürür.
  13. Cagdas576

2. bölüm eklendi. :) İlk bölümler genellikle sıkıcı oluyor. :sırıtmak:3. ve 4. bölümü ekledim. :)Geri kalan bölümleri eklemeyi unutmuşum, onları ekledim.6. bölüm ve devamında facecam var.:) İyi seyirler.
  14. Cagdas576

Rehberimi beğenmenize sevindim, olumlu yorumlarınız için teşekkürler. :) Ayrıca rehberimin Iron Golem ile ilgili kısmı ilk sayfanın aşağılarında bulunuyor, konumda verdiğim link eskidendi ve kırık resimler var, onları yenilemek istiyorum fakat en fazla 5 tane resim koyabilirsiniz diye bir hata...
  15. Cagdas576

Bi Biskrem Versem?

Hayır. :sırıtmak: Bir biskrem versem gidip bir paket daha alırmısın? :sırıtmak:
  16. Cagdas576

Üstteki Üyeyi Görünce Aklınıza Ne Geliyor

Üstteki üyeyi görünce aklıma orman geliyor. :sırıtmak:
  17. Cagdas576

Üstteki üyeyi herhangi bir sebepten banlıyoruz.

Altınını paylaşmasını istediğin için ban ! :sırıtmak:
  18. Cagdas576

İlk Heykellerim

Teşekkürler. :) Sağol. :)
  19. Cagdas576

Minecraft'ta Sıkılınca Yapabileceğiniz 23 Şey

Bu benim asıl kanalım (CattyGaming'te var, o Let's Play için :sırıtmak: ), videoyu tamamen kendim hazırladım, aklıma gelenleri yaptım.Daha aklıma gelen vardı uzun olmasın diye koymadım.İyi seyirler. :)
  20. Cagdas576

Hadi Minecraft Oynayalım isimli bir Let's Play serisi yapmaya başladım.Let's Play videoları çekme konusunda acemiyimdir, elimden geldiğince iyi yapmaya çalıştım.Umarım beğenirsiniz, iyi seyirler. :) Bölüm 6 : http://www.youtube.com/watch?v=zkDQeHsHwoU Bölüm 7 ...
  21. Cagdas576

Minecraft Im Bad Video Card Hatası Veriyor Yardım

Ekran kartı driverini güncellemen yeterli. :) Güncellemek için site verecektim fakat unuttum siteyi :sırıtmak: İnternette araştırırsan bulabilirsin. ;)
  22. Cagdas576

İlk Heykellerim

Olumlu yorumlarınız için teşekkürler. :)
  23. Cagdas576

İlk Heykellerim

Bildiğim kadarıyla hayır. :) Skin sitesinden bulup yapıyorum böyle.
  24. Cagdas576

İlk Heykellerim

Teşekkürler. :) Texture pack kullanacaktım ama pek sevmedim denediklerimi. Teşekkürler. :) İleride ev tarzı birşeyler yapmayı düşünüyorum.
  25. Cagdas576

Arkadaşımla Yaptığım Notch

Çok güzel olmuş.Özellikle pelerini hoşuma gitti. :D