Arama sonuçlarınız

1. O

Kasiyoooooor!!!

Oyunu oynarken 32 bitte ve başka programların açık olmadına dikkat edin
  2. O

Hamachi Serverde Yaratıcı Moddan Çıkamıyorum

Başka bir haritada yapın belki düzelir
  3. O

Hamachi Serverde Yaratıcı Moddan Çıkamıyorum

/gamemode 0 yada /gamemode nick 0 ?
  4. O

Nasıl Hızlı Koşulur

hayır belli bir süreden sonra yavas yavas gidiyor ama 3 ete kadar sınırsızca koşabilirsin
  5. O

Nasıl Hızlı Koşulur

cift ''w'' ye basıcaksın ama yemek barının 3 etten fazla olması lazım
  6. O

Minecraft Gölge Modunu Bulurmusunuz Yaa

Dynamic Shadow mu neydi ama ps kasar biraz.Gölgeler güneşin hareketine göre hareket ediyor
  7. O

Notch'un Bize Mesajı Var Beyler :(

Notch bize şaka yapıyor herobrine 1.6.6 updeteinde silindi!
  8. O

Minecrafy Technic Mor Block Yardımmm

Merhabalar... Technic mod pac indirmiştim oynarken evimin şöyle 500 blok falan ötesinde mor bloktan oluşan bir biom buldum ve gittikce yayılıyordu.İsmi taintti sanırım onu engellemek için ne yapabilirim
  9. O

Linux Için Mod Kurmak

Merhabalar... Hayatımda 1 kez mod kurduğum minecraftta şimdi linux için mod kurmam lazım.linux mint kullanıyorum arkadaşlar bana madde madde ne yapmam gerektini açıklarsanız sevinirim.Yükliceklerim bir taleofkingdom o kadar şimdiden teşekkürler :)
  10. O

Minecraft[anvil]

Merhabalar yeni update ile gelen ANVİL klavuzuna hoşgeldiniz.(İngilizcemin yettiği kadar çevircem ve anlıçanız dilde :) ) Anvil itemlerinizi tamir etme,yeniden isimlendirme,büyülü silahları kombine edebilir.Her tamir,yeniden isimlendirme,kombine edişinizde sizden LEVEL POİNT ister. Anviller...
  11. O

1.4.4 Yamasının Kötü Yanı

Ehm uzun aradan sonra madem konu açıldı bende bir kaç söz söylim... 1.Herobrine minecraft beta 1.6.6 sürümüne kadar sizi izleyen ve bazen sizi öldüren bir mobdur 2.Herobrine 1.6.7 yamasında kaldırıldı.Oyunun çok fazla zor olduğuna dağir şikayetler geliyordu 3.Her snapshot updateinde uptade...
  12. O

Minecraft Herobrine(REabiAİON)

Merhaba arkadaşlar eski hikayem herobrine burdan devam edeçeğim.R+ Bölüm 5:Ve beyaz gözlerini açar. Steve bu sefer hazırlıklıdır ve dispenseri açar.Karnına ok saplanan herobrine yok olur.Bir kitap bırakır.Benim Sevgili Kardeşim.Steve kitabın içini açar ve MİNECRAFT yazısını görür.MİNECRAFT...
  13. O

Minecraft Linux

Valla linux pek anlamıyorum nerden bakarım ?
  14. O

Minecraft Linux

Ama nereye yükliçeğimi hala bulamadım
  15. O

Minecraft Linux

Minecraft Linux'da çalışırmı ?
  16. O

notch zihni

sizce notch npc leti tasarlarken ne düşünüyordu ? Bence lazlarla kaldığı bir kac gü
  17. O

Yeni Channel Ve Diablo 3

Hey oyuncu bu yıl çok tutulan Diablo 3,Portal 2 Minecraft ve daha önemlisi steam indirimi kazanmak ister misin.Alttaki videonun dediğini yap! http://www.youtube.com/videoyunrespawn
  18. O

Wireless Red Stone MOD [1.2.5]

Merhabalar... Minecraftta türk oyuncularının basının belası olan redstone kablosuz modu!! Modda birkac şey craftlamanız lazım videoda var. Link:http://www.minecraftforum.net/topic/328725-125wireless-redstone-v15/
  19. O

Minecraftta tarihi bug [1.2.4]

Yorumlarınızı bekliyorum
  20. O

Smart Moving MOD [1.2.5]

Merhaba arkadaşlar... Bir mod gözüme takıldı ve mod minecraftta bir devrim yaratacak.Bu modla alakalı maplar kesin çıkaçaktır.Şimdi o MODu tanıtım.Smart Moving yani yeni animasyonlar.Ornek verirsek tırmanırken merdivene tutunması.Kayması,duvara tırmanması,sürünmesi, serbest koşucu hareketleri...
  21. O

İngilizceniz varsa süper bir animasyon

http://m.youtube.com/index?desktop_uri=%2F&gl=US
  22. O

Üzgünimki episode Three cıkmıcak episode two en son bolum oldugu soylendi.Half-Life 3 cıkcak.E3...

Üzgünimki episode Three cıkmıcak episode two en son bolum oldugu soylendi.Half-Life 3 cıkcak.E3 fuarınada gelmicek
  23. O

Half-Life 3 Coming Soon

Half-Life 3 Coming Soon
  24. O

yaptığım evin içine ne koymalıyım?

Sıralım... -Torch -CraftingTable -Tablo -Furnuce -Bookshelf -Chest
  25. O

Eski Minecraft...

Beyler bütün minecraft oynayanların ozledigi ortak birsey var yere düşünce cıkan uh-oh sesi.