Arama sonuçlarınız

1. bariscan12

2. sosyal medya Gift kod yarışması

giftcode zaten premium hesap açarken premium olmasını istiyosan yazdığın kod yada direk orda alıyosun
  2. bariscan12

selam Mediadrug ben bir şey soracam yedek talihliler nasıl seçilecek asıl kişi olmazsa yedekler...

selam Mediadrug ben bir şey soracam yedek talihliler nasıl seçilecek asıl kişi olmazsa yedekler arasındamı çekiliş olacak ??
  3. bariscan12

abi nerde ya linki bulamadım sonuçların
  4. bariscan12

reklam yaptık boşuna 2 gün geçti açıklayın artıkk!!
  5. bariscan12

Katıldım .İnşAllah doğru yapmışımdır :) .Herkese bol şans :) .
  6. bariscan12

Minecraft Yapılarım 2

Evt artık buraya koyacağım yaptıklarımı bu gün sizlere basketbol sahası yaptım inşallah beğenirsiniz Resimler Evet bu kadar iyi ve kötü yorumlara açığım önerilerinizi söyleyin ona göre kendimi daha çok geliştireyim her gün çalışıyorum ama neyse neyse çok uzattım kendinize iyi bakın...
  7. bariscan12

Modern Ev :))

basketbol sahası yaptım birazdan konu açacam
  8. bariscan12

Serverde yaptığım bir yapıt daha

ip ne :D
  9. bariscan12

daha acemiyim demiştim :D
  10. bariscan12

arkadaşlar daha acemiyim tabi olacak o kadar :D yapılar yapmaya devam edeceğim ;) bir de kolay bir şey önerirmisiniz aklıma yapacak bir şey gelmiyorda ama çok zor olmasın
  11. bariscan12

Herkese merhaba. Bu gün minecraftta yaptığım modern evi gösterecem. NOT: içini hiç yapmadım :D Resource Pack: http://www.9minecraft.net/modern-hd-resource-pack/ Önden Soldan Sağdan Arkadan Havuz Tennis Sahası Evet arkadaşlar bu konum bu kadar eğer beğendiyseniz yorum atmayı ve...
  12. bariscan12

Basit Bir Modern Ev

benim resorcue pack le aynı :D
  13. bariscan12

Arkadaşımla Yaptığım Notch

Aynn lan :D çok teşekkür ederim
  14. bariscan12

olsun olacak o kadar :D:D Eyw Kardeşim :) Bu arada pelerin bana da daha hoş geliyo :roflmao:
  15. bariscan12

hani yorum :D
  16. bariscan12

Merhaba arkadaşlar. Bugün yani bu akşam arkadaşımla oynarken sıkıldık ve bir heykel yapalim dedik ve notch'u yaptık Arkadaşımin adı Sezer ama oda heykel yapmaya bugün başladı ona öğrettim bu heykelin çoğunu ben yapsamda yardim etti Amannnn çok uzattım fotoğraflara geçelim :D:D:D FOTOLAR ...
  17. bariscan12

Potlar (Görünmezlik & Gece Görüş Dahil)

önemli değil. bide ben temel rehberler bölümünün olduğunu bilmiyordum
  18. bariscan12

Snow ve Iron Golemi Hakkında her şey

ben yapmaya çalışırım
  19. bariscan12

Görünmezlik Potu Yapimi: 1 - Nether Wart 2 - Golden Carrot 3 - Fermanted Spider Eye 4 - Redstone (redstone sadece süresini çoğaltmak içindir) 5 - Gunpowder (gunpowder sadece splash potion yapmak içindir) NOT:Konuya Yazacaktim Ama Konuda Bug Olduğu İçin Yazılmadı Bende Yorum Olarak...
  20. bariscan12

Potlar Merhaba Arkadaşlar Bugün sizlere potları yapmayı gösterecem (Görünmezlik ve Gece Görüş Dahil) Brewing Stand Yapımı (Potların Yapıldığı Yer) Bunun İçin Gerekenler: 1 tane Blaze Rod ve 3 tane Cobblestone Resmi: Potların Türleri Potions: Splash Potions: Potların...
  21. bariscan12

Snow ve Iron Golemi Hakkında her şey

Saol işime yaradı
  22. bariscan12

BLOKLARI KOPYALAMA SANATI

Evet :D
  23. bariscan12

BLOKLARI KOPYALAMA SANATI

Bencede pek olmamış kaktüs ama yinede çok iyi ;)
  24. bariscan12

Süper Bir Heykelle Yine Karşınızdayım

Çooooooooooooook Saol