Arama sonuçlarınız

1. superheman

1.7.X-1.8.X R8D5 Server - Klan savaşları | Kafa düşürme | Killaura koruma | Bosslar | Gerekli Warp |

oyuncularda doldu her şey sağlam lagda yok güzel halada oynuyorum
  2. superheman

1.7.X-1.8.X R8D5 Server - Klan savaşları | Kafa düşürme | Killaura koruma | Bosslar | Gerekli Warp |

plotme de uçma olması çok harika olmuş yeni pluginlerde gelirse çok harika olur server zaten iyi
  3. superheman

AyFaction | Açıldık | Blok Veren Boss | Klan Savaşları | Meslek | | 1.7-1.8 |

Buildler rezalet adminler ilgisiz 12 yaşında çocuk toplulugu
  4. superheman

Bilmem Bilirmisiniz Ama Soyliyim Dedim

Buda Night vision Potion'ı ile gelen bir bug
  5. superheman

Minecraft Ve Bugları...

bunların sebebi 1.7.9 a geçince oldu sanırsam banada olmuştu
  6. superheman

Film çekiyoruz ...

Hemen size birkaç ipucu Film sesli olacaksa 17+ olmalı Kameramanın F1 E basıp embesil gibi peşinizden gelmemeli Kesitlerle Çekmeli Mikrofonlarınız stüdyo mikrofonu olmalı çok çekici bir trailer olmalı minecraft ayarlarınız maximum olmalı Vsync Acık olmalı Slow Motion Olursa çok hoşuma...
  7. superheman

Minecraft ViperBite Texture packs Bedava [FREE]

1.su anda elimde olan bir texture pack var onu size göstersem elleriniz biryerlerinize kaçar 2.Pvp texture packler mixdir 3.buna para verecek adamlar onları anlından öpüp yolluyorum 4.ingilizce telaffuzun ingilizleri türk yaptı CYA.
  8. superheman

₪ YakamozCraft ₪ ₪ KitPvP ₪ SurvivalGames ₪ Faction ₪ Lobby ₪

Başlıkla ne olduğunuzu belli ettiniz.
  9. superheman

Tekkit Lite Tin Madeni Yok!

ITEM ID ÇAKISMASI
  10. superheman

Modlu Server Açıcağım Bi Bakarmısınız

Afedersin dikkat Etmemişim hemen sileyim comment'i silmek için seçenekte yokmuş herneyse.
  11. superheman

Boykot etmeliyiz

Kardeşim Crackler Single player Oynamalı bukadar basit hakkıyla sanki sizde gidip destekliyorsunuz sonra server bebek evi oluyor
  12. superheman

Hangi Gruba Hangi Yetkiler verilmeli ??

Rehber: [Mute] Admin: [Full Yetki] Moderator [ Ban,Kick,mute,Jail] worldedit ve worldguard vermemelisin builder diye bir şey var] Reklamcı [aslında cok gereksiz bir kavram bedavadan geçinen gereksiz bir şey gibi geliyor bana tabi bir nevi reklamda iyi ama yaptıgı tek şey diger serverlarda...
  13. superheman

Modlu Server Açıcağım Bi Bakarmısınız

Teknik Bir Mod Kullanırsan User Bekleme.
  14. superheman

LastWorld [ Son Dünya ] HerobRine / Köyde Yaşam / Son dünyaya acilan maceraya hazırmısınız ? /

Bu nasıl bir konu bu nasıl bir server eleştirilmemesi imkansız
  15. superheman

Minecraft Dupe Bilen bakabilirmi

bana düpe lazım
  16. superheman

birincisi ben qardasim falan degilim git agzını topla 2. agzını açsan ne olacak sanki realdayız aptal aptal konusma git işine bak seviyeni belli ettin
  17. superheman

Kardesim ben ne konu açıyorum sen ne diyorsun post kasmak için sanki sana sordum bu konuda özel olarka verdigin cevaba bak bukadar olmaz
  18. superheman

Razer Parkur (V.1.0)

GÜNCEEEEL
  19. superheman

Arkadaslar faction serverlarda dupe bilen birisi benimle iletisime gecebilirmi biliyorum biraz aptalca ama cok ihtiyacım var .Du upe yazdım
  20. superheman

Ninova - Skinim

Gzl olmuss Sent from my RM-914_eu_turkey_355 using Tapatalk
  21. superheman

DinnerBone

Bilmeyen varmi??????? Sent from my RM-914_eu_turkey_355 using Tapatalk
  22. superheman

En son ne içtin

Kola Sent from my RM-914_eu_turkey_355 using Tapatalk
  23. superheman

Zengin Olmak İçin Gelin !

bak bu dogru olabilir Sent from my RM-914_eu_turkey_355 using Tapatalk