Arama sonuçlarınız

1. alican111

MortalMC Hakkında

Selamlar millet! Bugün sizlere MortalMC hakkında bir şikayetimi dile getirmek istiyorum.Bu çok "şerefli"(!) arkadaşlar geliyorlar ve admin olduğum tüm sunuculara reklam atıyorlar.Gidiyorum sunucularına neden reklam atıyorsunuz diyorum banlıyorlar.Buradada size soruyorum.Bu sonuçta...
  2. alican111

Doktorun Hızlı Reçeteleri:Komut Türkçeleştirme(Mycommands ile!)

Selamlar! Bendeniz Alican "DocBrown" size hızlı reçeteler hazırlamaya karar verdim.Bu reçetemizin adı:KOMUT TÜRKÇELEŞTİRME! İlacımızın adı:Mycommands BukkitDEV Eczanesi Adresi:TIKLA Reçetenin kullanımı: İlk öncelikle her pluginde olduğu gibi pluginimizi indiriyoruz.Bir .jar dosyası elimize...
  3. alican111

Soru - Yeni bir dungeon sistemi

Selamlar! Biliyosunuzdur ki bende bir sunucu işine giriştim.Faction açıcağımıda biliyosunuzdur.Orta halli bir faction sunucusu olacak ve yeni bir dungeon sistemi getirmeyi planlıyorum.Başka bir sunucu yaptımı bilemem ancak benim sistemim şöyle olacak: Öncelikle 4 adet dungeon olacak ve bunlar...
  4. alican111

Bir Hard-Faction Sunucusunda

Selamlar! Sizlere ufacık sorular sorup fikirlerinizi almak istiyorum. 1-Bir Hard-Faction sunucusunda neyi görmek istediniz? 2-Bir Hard-Faction sunucusunda neyi görmek istemezdiniz? 3-Bir Hard-Faction sunucusunda Orman sistemi sizce nasıl olmalıdır? Cevaplarınız benim için çok değerli.Lütfen...
  5. alican111

Geri Döndüm !

Selamlar! Uzun bir aradan sonra yaratıcılık ruhum uyandı ve geri döndüm.Buraların yeni nesliyle bi tanışıp eski nesliniylede hasret gidereyim dedim. Kısaca kendimi tanıtayım.Adım Alican 15 yaşındayım.Eskiden builderlık yapardım ama oyunu bıraktığımda o yönüm körelmiştir muhtemelen.Caga Macera...
  6. alican111

Çaylar Mibbitten!

Merhabalar! Selamlar!Bu gece 12 ye kadar mibbitte sohbetler/muhabbetler var!herkes gelsin doluşsun Mibbit nasıl kullanılır: Bu linke tıklıyoruz.Forum isminizi Nick kısmına,#minecraftforumsohbetkanalı'nı channel kısmına yapıştırıyoruz.Ve direk giriyor. @Zorinkun_ ,@Umayy,@KebabDefender sizde...
  7. alican111

Çaylar Benden!

Buyrun çaylar benden!Gelin sohbete gececi tayfa! Alacaklar aşağıya yazsın vereyim çayınızı.Şekerlimi şekersizmi olduğunu söyleyin ona göre vereyim. Amaç sohbettir hakaret etmeyin lütfen. @alican111Önceki sohbettekileri bi toplayalım @Zorinkun_ @TrashPlays @Umayy
  8. alican111

Legend of Back! Caga Adventure is Coming!

Caga Adventure geri dönüyor! Caga adventure grubunun başkanı Caga'nın isteği üzerine yeni grubumuzla geri dönüyoruz.Ben Darkpulser,Caga ve Yoda ile geri dönüyoruz.Şimdilik grubumuza alım yapmak gibi bir düşüncemiz yoktur.Bunu bilmenizi istiyorum.İlk haritamız Zombilerin Korku Evi...
  9. alican111

Geri Döndüm!

Merhaba arkadaşlar, Başlıkta dediğim gibi geri döndüm.Adım Ali Can.16 yaşındayım.Minecraft Master grubunun üyesiyim.Old Alphadan beri minecraft oynuyorum.Minecraft hakkında sormak istediğiniz bir şey varsa buyrun.
  10. alican111

Plotme dev.bukkit Sayfa çeviri(İngilizceden anlamıyorum derseniz içeri!)

Merhaba arkadaşlar.Bugün sizlere http://dev.bukkit.org/bukkit-plugins/plotme/ ve http://dev.bukkit.org/bukkit-plugins/plotme/pages/permissions/ sayfalarını çevirip yayınlıcam.Kodlamalar aynıdır yakın zamanda hazır permisson kodlamalarınıda yayınlıcam merak etmeyin :) Giriş Selamlar sevgili...
  11. alican111

Bir Isteğim Olucaktı??

İptal edimiştir hafta içi için Caga Adventure takımıyla birlikte REM (Resident Evil Minecraft) haritasına başladık o yüzden iptal ettim. Herkezden özür dilerim...
  12. alican111

Tekkitte yapmanız gerekenler!

Merhabalar ! Beni FTB de yapmanız gerekenlerde görmüşsünüzdür şimdi kendime resmen (Pro) player dediğim tekkitte ne yapmanız gerektiğini anlatıcam.Ayrıca bir TURTLE QUARRY üstünde çalışıyorum tamamlandığında video çekerek anlatırım (belki) Başlangıç: 1 demir kazma 2 taş kazma 1 taş...
  13. alican111

Kısaca FTB te yapmanız gerekenler (direwolf20)

Şimdii merhaba arkadaşlar.Beni tanıyanınız vardır sorulara cevap falan verirken. Bugünde size nasıl şeyler yapmanız gerektiğini söylicem.(Yapmak zorunda değilsiniz) Öncelikle madene çıkın önünüze ne ne çıkarsa alın...Diamond kazma yapmayın çünkü sonradan drill yapıcaz ve onu diamond a...
  14. alican111

Son Ölüm Savaşı S1 B1

Merhaba arkadaşlar.Geçen sefer bir hikaye yazmıştım.Şu son HEROBRİNE konularından bıktım ve sonunda biraz bunun çokta kötü bir şey olmadığını göstermek istedim. B1 Son insan Yolda yürüyodum.Birden bire bayıldım.Etrafıma bakınca bir ormanda buldum kendimi.Yanımda beyaz gözlü birini gördüm.O kişi...
  15. alican111

Herobrine Efsanesi!

Eski bir lanet vardır.Bir gün tüm insanlar ölecek ve sadece tek bir insan kalacak.Sadece tahta toprak taş ve madenler kalacak.Domuzlar yeniden doğacak.O lane gerçekleşti.Tüm insanlar yok oldu.Sadece hayvanlar ve doğal eşyalar kaldı. Steve adında bir insan tek başına kaldı.Ancak bu lanetle...