Arama sonuçlarınız

1. efe59

World Of Minecraft - Orta Zorluk - 7/24 - Factions - Görevler ve daha fazlası!

World Of Minecraft Görevler Aktif Orta Zorluk %90 Emek Kaliteli Faction Deneyimi...
  2. efe59

Dünyada Bir İlk Alpha 25TL Açılış Tarihi 1.11.2014!!!!!

Bu server size istediğiniz RPG tadını yaşatmak için var. Öncelikle Belli olan bazı kurallarımız: 2. Hayat Kuralı Şehir içinde RDM yasaktır. Kokain toplama veya demir madeninde RDM'vardır soygun rahatça yapabilirsiniz. Oyunda polisler vb olacak. Arma 3 RPG'lerinin bizim tarafımızca tamamen...
  3. efe59

Minecraft Premium Satılır %100 Güvenli!

"""""""""""""""
  4. efe59

Mod Packler Açılmıyor!

Merhaba Arkadaşlar Benim başımı yiyen bir sorun var Hexxit vb Modpackler Açılıyor fakat Attack Of The B-Team ve Technic'in Sitesinden Aldığım Mod Packler Açılmıyor Sorunum Şu Modpack Yükleniyor ,Açılıyor Gibi Oluyor Ama Açılmayıp Launcher a Geri Dönüyor. Bu Arada Premium'um Ayarlarımın...
  5. efe59

Mod Packler Açılmıyor!

Merhaba Arkadaşlar Benim başımı yiyen bir sorun Hexxit vb Modpackler Açılıyor fakat Attack Of The B-Team ve Technic'in Sitesinden Aldığım Mod Packler Açılmıyor Sorunum Şu Modpack Yükleniyor Açılıyor Gibi Oluyor Ama Açılmayıp Launcher a Geri Dönüyo. Bu Arada Premium'um Ayarlarımın Resmi...
  6. efe59

Bu Bilgisayarda Mc Oynayabilir Miyim?

Marka:Hackintosh i7 3970x gtx 690 4gb ekran kartı 2 tb WD black 16 gb ram vs Asus Rampage IV Extreme Anakart Hackintosh ne demek? Hackintosh bir pcye mac kurmaktır.
  7. efe59

Premium Aldım Skin Önerisi?

Merhaba arkadaşlar başlıktaki gibi minecraft premium aldım bana skin önerisi yapar mısınız?
  8. efe59

PintiCraft 7/24 Faction Wars

PintiCraft Beta 176.31.229.48:812 İp budur daha betada ama çok iyi bir server !
  9. efe59

HungerGames Aylık sunucu Satılır (1 stok)

Elimde bütün HungerGames pluginleri olan bir sunucum var. Özellikler: 2gb 40Kisi ve 0Lag Bilgiler: Ayarlı PermissionEx,fakat kitleri kendiniz yapacaksınız. Ödeme için: Skype:battlegaming591