Arama sonuçlarınız

1. J

Yardım Minecraft Multiplaye İsim Değiştirme Nasıl Yapcam ? YARDIM EDİN

sana yardım etmek isterdim malesef bilmiyrorum airraid
  2. J

Mod yükleme yardım

bak ya mod bozuktur yada yanlış yapıyousundur minecraft a gir çalıştırdan %uppdata% gir sonra minecraft a gir bin e gir orda java minecraft var birlikte aç diyip winrarla aç sonra mte inf sil ve modloeder programını indirip minecraft bin dosyasının içine at sonra modu koy olmazza artık mod bozuktur
  3. J

En çok hoşunuza giden texture packler?

dokucraft
  4. J

Minecraft TNT Fırlatıcı Çok Basit!!! By alperendemir [HD]

süper çalışma çok iyisin bu benim baya işime yarayabilir
  5. J

airraid dediğim gibi senle umarım videomuzu çekeriz skyflap sen ve ben skyflapda server varmış...

airraid dediğim gibi senle umarım videomuzu çekeriz skyflap sen ve ben skyflapda server varmış zaten nese görüşürüz ELMASIN BOL OLSUN
  6. J

Not Enough İtems Hatası

farkunus 98 i tanırım onun modları asla bozuk çıkmaz bence araştır
  7. J

Builder mod 1.2.5 Builder nası yapılır yardım !

bak ben anlatım şimdi bak modlodear yükle veya bir site var tamammı exe ile indir ve kur kolayca ve site yi verim videoyun dan indir
  8. J

airraid merhaba youtube da bir cideo koyıcam minecraft videoyusu bu minecraft videosunu 15 bölüm...

airraid merhaba youtube da bir cideo koyıcam minecraft videoyusu bu minecraft videosunu 15 bölüm yapcam duruma göre değişir acaba videoda bana eşlik edermisin serverin varsa bana haber ver kardeşim senle güze lbir video yaparz işşallah kabul edersin iyi minecraftlar elmasın bol olsun