Arama sonuçlarınız

1. S

Konu Kapandı

İçerik SearchTR tarafından kaldırıldı
  2. S

PoroCraft Için Yetkili Alımları

AD soyad: Deniz Atar Skype: deniz.atar5 İstedigimm görev : Rehberlik yada Mod çünkü insanlara yardım etmeyi severim ve serverda hafta içi 5+ saat haftasonu 7+saat bulunurum ve yaşım 15 teşekkürler bu arada skype ekledim
  3. S

Server Açacağım Her Yetkili alımı var! [Nitrado'dan Alacağım]

Ad:Deniz Soyad:Atar Yaş:15 İstediği Yetki:Rehber-Reklamcı-Mod Pluginlerle Arası Nasıl:Bayağı iyi kendi plugin paketim bile var Bizi Seçme Sebebi:Samimi ve ciddi olduğunuzu gördüm Skype:deniz.atar5 Mic Var mı:Var Builderliği Nasıl:Fena değil küp ev yapmam yani Günlük Online Süresi:+5 saat
  4. S

BIR SERVERA BOT ATMA !!11!1BİR111BİR111!!1111!!!

Arkadaşlar bir servera nasil bot atilir ? bilen varsa yoruma -forum minecraftturkun moderatorleri lütfen beni bu güzel siteden banlamayin gerekirse uyari verin konuma ama lütfen banlamayin :D
  5. S

Yardımmmmm

Arkadaşlar şimdi ben kendime bir bukkit hamachi server acacagim herseyi hazirliyorum hamachiyi kuruorum ip adresini kopyalayip server propertiese yerleştiriyorum online modu false fln yapirum sonra baslat.bat i çalışstırıyorum done diyo server ipsini yaziorum giriorum ve bad login user not...
  6. S

Ya Arkadaşlar Lütfen Yardim Edin Içeri!

Arkadaşlar şimdi ben kendime bir bukkit hamachi server acacagim herseyi hazirliyorum hamachiyi kuruorum ip adresini kopyalayip server propertiese yerleştiriyorum online modu false fln yapirum sonra baslat.bat i çalışstırıyorum done diyo server ipsini yaziorum giriorum ve bad login user not...
  7. S

Ultigame 7/24 Faction Sunucu Tek Sen Eksiksin

Bir kere konu yanliş yerde h em hardcore diyorsun swne hemde warp lapisden bir görüntü diyosun ilk önce git bu konuyu adam gibi bi yere yaz ve biraz süsle bitek linkler renkli moderatorler lütfen kaldirin şu gereksiz konuyu :S
  8. S

Sw nie kapandi ben capulcu rehber

Sw nie kapandi ben capulcu rehber
  9. S

Spike Craft

Ben rehber capulcu ve server Harika herkesi beklerim :)
  10. S

Osmanlıcraft Admin, Başmod, Mod Ve Reklamcı Alımları Başlamıştır...

efe skype gel knk :D ip ver ordan :D
  11. S

efe lan ben deniz :darkd15 Pirate anla artik sw nezaman açılcak eyüp abi cevap vermiyo
  12. S

176.53.26.244

ALIM VARSA HERSEY OLURUM
  13. S

efe ben deniz (darkd15) nezaman acarsin bizim sw yi eyüp abi ne diyo ve skype gel
  14. S

------Danger Online------ 7/24 Seni Bekliyoruz...

SW GÜNCEL -DARKD15
  15. S

------Danger Online------ 7/24 Seni Bekliyoruz...

SW GÜNCEL -DARKD15
  16. S

Servere Yetkili Alınacaktır

MOD OLURUM her komutu bilirim
  17. S

OPSCRAFT BUILDER ARANIYOR

Ben olabilirm skype:deniz.atar5 almanya hamburg dogumlu olan artislik amacli
  18. S

StarCraft VDS Yetkili Alımları!!!!

BENNNNNNNN ADMIN OLURUM
  19. S

Merhaba Arkadaşlar YeniDevir Ve Yeni Yetkili Alimlari Basladi!

daha hangisi yuksek bilmiosun almazlar seni
  20. S

Admin al skype ekliommmmmmm

Admin al skype ekliommmmmmm
  21. S

S.A skype ac deniz.atar5 benim hadi reiz

S.A skype ac deniz.atar5 benim hadi reiz