Arama sonuçlarınız

1. H

Kale ve yanında NPC'leri

Ayrıca kalenin etrafına lava koymakta saçma olmuş biraz daha gerçekçi düşünüp su veya uçurum tarzı bir şey yapabilirdin. Sonuçta hangi kalenin etrafında lav vardır :)
  2. H

Buildcraft-Not Enough İtems Sorunu

1.2.5 üzerinde çeşitli modlar toplayıp oynamayı kararlaştırdım(1.2.5 çünkü şu an sevdiğim pek çok modun update'leri gelmedi veya 1.2.5'den sonra çıkmadı) İstediğim modları toparladım NEI,Industrial Craft,Buildcraft,Equivalent Exchange 2 gibi... Ama sorun şu ki NEI üzerinden recipelere bakmaya...
  3. H

Dota oynayacak var mı benle. (çok acemiyim ama botlarla oynarkende canım sıkılıyor yav.)

Dota oynayacak var mı benle. (çok acemiyim ama botlarla oynarkende canım sıkılıyor yav.)
  4. H

haraket edemyiorum multide yardım

Dostum problemlerin yok deme. Bizim şifren dememiz sana neyi anımsatıyor ? Tabikide "şifrem" olarak algılayacaksın. 123456 yaz fazla kasma sen aman.
  5. H

haraket edemyiorum multide yardım

Oyun oynarken Allah aşkına tek bir yere odaklanmayın. Mesaj bölümüne falanda bakın orda kayıt olman gerektiği yazar zaten. :S
  6. H

Minecraft 1.2.5

Ya nasıl multiplayer oynuyoruz diye soranları anlamıyorum. İnsan biraz düşünür Multiplayer için ne gerekir sunucu gerekir sunucu nasıl bulunur IP ile bulunur IP nasıl bulunur arayarak bulunur. Ben size IP vereyim isterseniz Buyrun Tıkla
  7. H

Minecraft 1.2.5

Bilmem bende sorun olmadan girdi.
  8. H

Minecraft 1.2.5

Oyunu açarken nick'inin altında ki Force Update tuşuna bas ondan sonra oyuna gir. Birşeyler yükledikten sonra 1.2.5 edinmiş olacaksın. 1kere yapman yeterli
  9. H

Nolagplus eklenti

Bildiklerinin arasına Türkçe'de w ve q harflerinin olmadığını ayrıca aynı şekilde istisnalar dışında Türkçe'de 2 sessiz harfin yan yana gelmediğini de ekle...
  10. H

Minecraft'ta kötü anlarınız

Klasik, çantamın neredeyse yarısı madenlerle doluyken 2creeper tarafından patlatılmam. Hadi sadece patlamakla kalsa neyse geri döner eşyaları alırımda patlayan yerin altında lav varmış. her şey direkt lava düştü. :(
  11. H

Mw3 Aldım. -.-

Mw3 Aldım. -.-
  12. H

Kızsan napalım ?

Kızsan napalım ?