Arama sonuçlarınız

1. O

girmiyeli kaç ay oldu lan :) özlemişim valla siteyi

girmiyeli kaç ay oldu lan :) özlemişim valla siteyi
  2. O

redstone nedir ilk 2 naptınız (benim fikrim yazılı sizin fikrinizi yazdınızmı ?)

oyuna başladınız geliştiniz redstone buldunuz kullanmasını nasıl sağlarsınız şimdi ben ilk oyuna başladığımda 3 sene oldu 11 yaşındaydım birşeyler yoktu işte redstonelarla birşeyler yapmaya başlamıştım ozamanlar alphadan çıkmıştı betaya gircekti sonra dedimki ben bunlarla bir kapı yapim dedim...
  3. O

17 Yaş Zorunluluğu

çünkü akıllı arkadaşım grupları zaten çok olduğu için ve isteseler 12 yaşı bile alırlar zaten 1 siteye 12 yaş kişilere alırsalar muhtemelen sorun çıkar 15 yaş alırlar isteseler anladınmı almıyorlar çünkü gerek yok ve zaten 17 yaş üstünde olanlar bile zor alınıyor
  4. O

minecraftı minecraft yapan nedir

minecraft ı çok severiz ama sizcee neyiyle ünlü ben hep şunları aldım creeper herobrine vb canavarlar gibi ama bence en mantıklısı minecraft ı blocklarıyla düşünmek bi düşünün blocklar olmasa yani koyulmasa sizce minecrafttı notch nasıl yapardı dediğim şey blocklar alınıp kırılmasa nsl bir oyun...
  5. O

Minecraftta neden kız yok :(

kız olduğun içinmi bizim bu öküz arkadaşlarımızın küfür ettiği içinmi :) minecraftforumda biraz zor bulursun küfür etmiyen çünkü adamı hamachiye ekledim konuşak diye sakin nazik gibiydi sonra ana bacı dayı sülela bütün herşeye küfür etmeye başladı allahım ya :D
  6. O

GİZEMLİ Maden map

beyler bügün size bir map hazırladım beğenirseniz lütfen yorum yapın ona göre devam ettiricem kısa oldu ama gerçekten konusunu seveceksiniz diğer bölümde muhtemelen demo oldu bu. işte link http://rapidshare.com/files/1042712912/gizemli%20maden.rar
  7. O

Hayatimda Gördüğüm En Inanilmaz Seed

4042531831790214307 ve işte bu seedi sizden mahrum bırakamam :) fotoraf koymadım biliyorum ama ne gereği varki zaten mapı açtığınızda görürsünüz :)
  8. O

Inek Odun Maden Koyun Tavuk Dağ Ve Hepsi Olan Bu Seed

o.d eğer sevdiyseniz bir beğenmeniz beni mutlu eder :)
  9. O

Bedava Minecraft Server Haritası Arayanlara Müjde

hahahha emek harcamamanın yolu olum siz yokmusunuz lan lan biz 2 yıl önce emeğimizden ölüyoduk ne world edit vardı sw de nede plugin amaaa bu kadarda olmazki yani sanki adamlar anlamıcak başkaların yaptığını :D
  10. O

Ekiple Birlikte Yaptığımız Müthiş Ev

bune lan ben 1 dk da villa yaparım :D yinede şaka amaçlıysa komik :D
  11. O

Inek Odun Maden Koyun Tavuk Dağ Ve Hepsi Olan Bu Seed

arkadaşlar arkadaşla bi seed de oynuyoduk 100 200 block gittik önümüze her şey çıktı mob dağ odun hayvanlar hepsi seed se basitti 123 tü bi tanesindede dağ yoktu oda 123123123 dü :) umarım seversiniz fotoraf koyamadım çünkü hem benim sw değildi hemde aklıma gelmemişti :) her neyse iyi eğlenceler...
  12. O

3 Günde Yaptığım Evler Tarlalar Ve Ray Vb Survival Map

fotoraf koymayı unuttum :D pardon :D işte burda :D
  13. O

3 Günde Yaptığım Evler Tarlalar Ve Ray Vb Survival Map

beyler ben 3 gündür şu mapı oynadım demir buldum vb şeyler buldum 3 günde dia buldum maden buldum çok verimli redstonelara geçmeye karar verdim fotorafını çekmedim bi tane çektim onu koyydum işte bakın indirin oynayın işte süper...
  14. O

Efsane Herobrine Filmi Adam Aranir

Notch yazinca Herobrine yazıncada herobrine çıkıyor :D
  15. O

bizde bulabiliriz kardeş :D aklımda yalan değil 500 tane skin var 20 tanesi herobrine :D
  16. O

kurabilirsin abi basit
  17. O

Beyler süper bir film çekcez grup lazım 10 15 20 25 30 fark etmez yazın adınızı katılın
  18. O

Force Update Hatası Nedir??? Acil !!!

yardımcı olabildiysem ne mutlu bana kardeş
  19. O

Assassin's Craft Iii ; Connor Dailyes Demo (yakında Full!)

yetti bu demolar yetiii :D
  20. O

Evi Kurduk Ya Sonra...

şeeyyyy modlu oyna daha çok zorlar yogbox veya technich miydi umarım yanlış sölememişimdir :D işte onu indir 51 modu var ve süper ben oynuyorum ve baya geliştirdim herşeyi yaptım nerdeyse ama gerçekten oyunu uzatıyor
  21. O

Force Update Hatası Nedir??? Acil !!!

kanka 1.8.1 i indirirsen olmaz bak iyi oku ilk başlat tıklıcaksın sonra çalıştır sonra appdata gircen orda minecraft dosyası varya onu silcen o indirdiğin 1.8.1 i koyucaksın bide crack lazım sana onuda netten yaz çıkar minecraft crack yaz çıkar umarım yardımcı olabilmişimdir
  22. O

Bazi Eşyalarin Nasil Yapilmasi Gerekteği (videolu)

işte link beyler http://www.youtube.com/watch?v=0hmmLLt8Nxc kusura bakmayın dosyayı yükleyemedim çünkü silmiştim bende youtubeda yedeği vardı :) ordan izleyeverirsiniz :D