Arama sonuçlarınız

1. lanmaniax

TeknoCraft Faction&PvP Server//Bol Çekiliş//Bol Event//Kalıcı Server//teknocraft.nitrado.net

:creeper:IP: teknocraft.nitrado.net:creeper: Nitrado Kalitesiyle yeni açtığımız server'imiz umarım iyi yerlere gelecektir. VIP: 10TL (1 Ay'da bizden) MegaVIP: 15TL (1 Ay'da bizden) GODvip: 25TL (1 Ay'da Bizden) Amacımız: Size kaliteli ve eğlenceli bir server sunabilmek. Skype...
  2. lanmaniax

Yanımda Çalişabilecek Profesyonel Mod Aranır

Evet arkadaşlar serverimiz şu an kuruluyor.Plugin Map her şey hazır. Başvuru: iwinner7 (Skype)
  3. lanmaniax

Bütün Minecrafter Mümin Kardeşlerimin Bayramı Kutlu Olsun

Evet merhaba arkadaşlar.Kimi zaman atıldık kimi zaman üzüldük,dolandırıldık,kazıklandık kimi zamanda iftira attılar fakat şimdi artık her şeyi unuttuğumuz hafta. Bütün adminlerin,modların,s.modların,üyelerin,kıdemli üyelerin,misafirlerin,Nitrado'nun (Diğer bilişimler de dahil sponsor diye...
  4. lanmaniax

Nitrado Hakkında...

Merhaba özellikle NitradoTR'ye sesleniyorum.Şimdi yani 22:30'da size 18,50 TL attım.Fakat kredi nitrado hesabıma yüklenmedi.Kendisinin benle ilgileneceğini düşünüyorum. İyi forumlar :)Attığım paypal hesabı [email protected]
  5. lanmaniax

Serverimde Zombie Spawn Olmuyor

Merhaba arkadaşlar benim vds bir serverim var.Zombie spawn olmuyor nasıl ayarlayabilirim..
  6. lanmaniax

MinecraftTurk Hosting (Tavsiye)

Merhaba arkadaşlar benim hostingle alakam yok ama server aldım.Fiyatları gerçekten çok ucuz ve çok iyi hizmet veriyorlar.Kendi geliştiricileri ile hazırladıkları yeni panel ile rahat ve Mobil Ödeme destekli.Hazır map da veriyorlar.Server almak isteyenler bence bir baksın. Site...
  7. lanmaniax

Güvenebileceğim ve Faturalı Hatlar ile Mobil ödeme desteği Olan bir Hosting Arıyorum

Merhaba,ben güvenebileceğim ve mobil hizmeti olan bir hosting arıyorum fakat hattım faturalı dolayısıyla transfer yapamıyorum ama bir yöntem var.Bana mesaj atıyorlar "EVET" diye cevaplıyorum falan..
  8. lanmaniax

Yine yavaş Yine yavaş

Bakın burada yaklaşık 85.000 üye var hepsi bu forumun yavaşlığını çekmek zorunda mı yahu ? Bu konuyu bile anca açabildim.Lütfen craft_man bu konuda bir şey yapsın.
  9. lanmaniax

LegoCraft//İlgili Adminler//7 24//Yetkili Satışları//Kaçırma

Forum Açıklaması: Her geçen gün gelişen serverimizde her zaman sizi düşünüyoruz.Profesyonel ve ilgili admin ve rehberlerimizle size hizmet etmek için ne gerekiyorsa 7 24 yapıyoruz. Server Bilgileri: Şuanlık teknik bir problem yüzünden geçici bir ip'deyiz. Geçici ip: 5.135.246.173:50 Asıl...
  10. lanmaniax

OntiGames'a Saldırı Var !

Arkadaşlar OntiGames'a saldırı oldu.Bu yüzden girdiğiniz serverlar kısa süreliğine kapalı olabilir bilginiz olsun.
  11. lanmaniax

[1.4.6] More Mobs Mod

Merhaba arkadaşlar artık beni bu bölümde çok göreceksiniz söyleyeyim.Öncelikle bir sözüm var: Eğer beğenirseniz "Beğen" tuşuna basın! More Mobs Mod v1.4.2 Ne işe yarar: Minecraft'da mob eklenir.(Hayalet,kaplan,ördek...) Windows için Kurulum: 1.İndirdiğiniz dosyayı "Masa Üstü"ne çıkartın...
  12. lanmaniax

Instant House Mod 1.3.2 [Sınırsız Ev]

Merhaba arkadaşlar bu mod sayesinde tek bir tıklamayla ev yapabilirsiniz. Video: Gitmek için Tık Download: İndirmek için Tık Uptaded: Link değiştirildi. Not:Arkadaşlar video'da her şey anlatılmaktadır bilginiz olsun.
  13. lanmaniax

Mod yüklemek için ...

Merhaba arkadaşlar iMac 27" 3.4 ghz var.Macintosh sürümü için MC indirdim fakat mod yükleyemiyorum.Çünkü bin dosyası falan hiçbirşey yok.Yardım edebilecek olana şimdiden teşekkürler. Saygılar...