Arama sonuçlarınız

1. lanmaniax

TeknoCraft Faction&PvP Server//Bol Çekiliş//Bol Event//Kalıcı Server//teknocraft.nitrado.net

:creeper:IP: teknocraft.nitrado.net:creeper: Nitrado Kalitesiyle yeni açtığımız server'imiz umarım iyi yerlere gelecektir. VIP: 10TL (1 Ay'da bizden) MegaVIP: 15TL (1 Ay'da bizden) GODvip: 25TL (1 Ay'da Bizden) Amacımız: Size kaliteli ve eğlenceli bir server sunabilmek. Skype...
  2. lanmaniax

Yanımda Çalişabilecek Profesyonel Mod Aranır

Skype şart kardeşim aç bir tane görüş benle.
  3. lanmaniax

Yanımda Çalişabilecek Profesyonel Mod Aranır

Evet arkadaşlar serverimiz şu an kuruluyor.Plugin Map her şey hazır. Başvuru: iwinner7 (Skype)
  4. lanmaniax

Bütün Minecrafter Mümin Kardeşlerimin Bayramı Kutlu Olsun

Bana gelmedi zaten mizah amaçlıydı :D
  5. lanmaniax

Bütün Minecrafter Mümin Kardeşlerimin Bayramı Kutlu Olsun

Evet merhaba arkadaşlar.Kimi zaman atıldık kimi zaman üzüldük,dolandırıldık,kazıklandık kimi zamanda iftira attılar fakat şimdi artık her şeyi unuttuğumuz hafta. Bütün adminlerin,modların,s.modların,üyelerin,kıdemli üyelerin,misafirlerin,Nitrado'nun (Diğer bilişimler de dahil sponsor diye...
  6. lanmaniax

Harita Yapımı - Bölüm 6 "Gamemode Koruması"

Güzele benziyor deniyelim.Beğenini verdim.
  7. lanmaniax

Zombilerin İstilası - Zombies Invesion Adv+ Puzzle Map Hikayeye bakmalısın Video Eklendi

Abi sen onu bırak map ayrı güzel şu cymbian resmin çok anormal fena.
  8. lanmaniax

En İyi 1.6.2 Serverı +1.6.2 İndirme Linki !!!

Axinin serverlerinde Mod olmak marifet değil :)
  9. lanmaniax

Whovian Craft - 8 GB RAM - 0 MS NİTRADO - SPLEEF MİNİGAMES - EĞLENCELİ SERVER !

Çocukla çocuk olmamak lazım aslında :D Öncelikle şunu söyleyeyim öyle bir permim yok.Plugin bilgisi bakımından yoksun olduğun için bunu bilemezsin.Bana zeus sopası attın yine bişi olmadı cevap vermedin.Üstüne üstllük banladın.Hem kullanıcılar seviyorlardı beni.Bir kaç tane de warp yapmıştım...
  10. lanmaniax

Noldu sustun."Yalancının mumu yatsıya kadar yanarmış Doktor bey" unutma bunu.Ya Şehr-i Ramazan'da yaptığın da büyük günah.Yalancıya inanmamak lazım beyler bence gitmeyin serverine !
  11. lanmaniax

Zeus yapmadım lan allahtan kork salak herif ama bişi diyimmi keşke atsaymışım.Senin böyle özür dilerim birisi olduğunu bilmiyordum ki ? Sana ss sini atarım istersen bana dedin ki Loglara ayrıntılı baktım bir yanlışlık olmuş geri alacağım dedin salak herif niye iftira atıyorsun
  12. lanmaniax

Küfürlerin nedeni ne acaba Mehmet Bey he ? O kadar emek verdiğim sitenin bütün konularını sildin.Üstüne üstlük zeus attın diye iftira atıyorsun.Hani yanlış anlaşılmaydı.Hani geri alacaktın özür dilerim herif.
  13. lanmaniax

Hmm öncelikle şunu söyleyeyim Ss sini bile atarım Yanlış anlaşılma oldu dedi.Dedim size Böyle p** kuruculara güven olmaz.Forumum vardı bütün konuları sildi.Okdar güvensiz.Rehberler de küfür ediyor.
  14. lanmaniax

İnanılmaz berbat bir server.Kurucu güvenilir değil.Vip satın alırsanız vermez o derece.Adminler hiç ilgili değil ve map baştan savma.Hiç tavsiye değil...
  15. lanmaniax

Minecraft Gift Code Yarısması Vardır Beyler iceri %100 gerçektir.

7 oldu :D Yani sistemi tek onda var heralde bunu demeye çalıştı :D
  16. lanmaniax

4 Kişiye beğendirdim bile :)
  17. lanmaniax

Şansım yok ozaman yahu 3/200 ihtimal ne demek :D
  18. lanmaniax

Beğendim Bekliyorum :)) Umarım ben alırım.Hep istediğim şeydir.
  19. lanmaniax

Yakamoz "Bilişim Dolandırıcıdır Sakın Kanmayın !!

Ooh saol kardeşim bilgilendirdiğin için teşekkürler.Ben de alacaktım 3 aylık 75TL'ye PayPal hesapları yoktu.
  20. lanmaniax

WhovianCraft - HEROBRINE GERÇEK + HEROBRINE SWORD - Hergün 3 EVENT - Hızlı,Kolay PARA + EĞLENCE :)

Öncelikle şunu söyleyeyim admin hiçbişi söylemedi ve ben yerin en dibindeydim.İnsan .//set water değilde .//set 0 yapar ! :@
  21. lanmaniax

Nitrado Hakkında...

Teşekkürler oldu..1 Numarasınız :)
  22. lanmaniax

Nitrado Hakkında...

Merhaba özellikle NitradoTR'ye sesleniyorum.Şimdi yani 22:30'da size 18,50 TL attım.Fakat kredi nitrado hesabıma yüklenmedi.Kendisinin benle ilgileneceğini düşünüyorum. İyi forumlar :)Attığım paypal hesabı [email protected]
  23. lanmaniax

Minecraft Kullanıcı Kafaları Albümü

lanmaniax <=== Orijinal benim çarım
  24. lanmaniax

Modern Hotel & Homes | Feronia

Güzel,pratik,modern.Serverler için ideal :)