Arama sonuçlarınız

1. H

Topluluk Ürünü Eklenti | IStones - Terrarium By Hsa - Tesseract v2.0

Benim için böyle bir skript yazabilir misin. Eğer yazabilirsen Karens#1566 bu hesaba discorddan istek atabilirsin eğer discordun yoksa [email protected] adlı adrese mail gönderebilirsin. Eğer bunları özel olarak yapmanız karşılığında para isterseniz sorun değil verebilirim. İyi günler. Ayriyeten...
  2. H

Minecraft ta bana para karşılığı bionluk veya herhangi bir sitede script yazabilecek var mı.

Merhabalar. Kendim ileride açacak olduğum minecraft sunucusu için bir skript yazdırmak istiyorum. Bu skripti şöyle açıklayayım. Son Oyuncu ByNovem adlı yetkilinin Mjolniri fakat storm breaker modellisini düşününüz. Aynı şekilde çalışacak ByNovemin o baltasının yapabildiği gibi şeyler ekletmeyi...
  3. H

Merhaba. Bana para karşılığında güzel bir skripte sahip storm breaker veya death note yapabilme...

Merhaba. Bana para karşılığında güzel bir skripte sahip storm breaker veya death note yapabilme şansın var mı. Bu skripti pluginde mi kullanıyoruz bilmiyorum fakat ben oyunumda daha doğrusu sunucumda bunu nasıl kullanabilirim bu konuda da yardım istiyorum eğer yapabilirseniz. Discord adresim...