Arama sonuçlarınız

1. vfurkandogan

220x220 Mitolojik Temalı Spawn (1.16.5)

Uzun bir aradan sonra Hestia MC sunucusu için yaptığım mitolojik temalı spawnı sizinle paylaşmak istedim. 3D halini ve bir adet görselini buraya bırakıyorum. Nasıl olmuş fikirlerinizi merak ediyorum. 200x200 Mitolojik Spawn; 3D Görseller; Daha fazlasını görmek için ; BURAYA TIKLA!
  2. vfurkandogan

100x100 Korsan Temalı SkyBlock Spawn (1.16.5)

Uzun bir aradan sonra RavenRise sunucusu için yaptığım skyblock spawnını sizinle paylaşmak istedim. 3D halini ve bir adet görselini buraya bırakıyorum. Nasıl olmuş fikirlerinizi merak ediyorum. 100x100 SkyBlock Spawn; Daha iyi bir görüntü için 3D bakmayı unutmayın! 3D
  3. vfurkandogan

Sunucusuna Mimar Arayanlar İçeri *

Öncelikle merhaba, Ben SnowySushi (20) . Uzun zamandır sunucularınız için kaliteli işler yapıyorum ve satıyorum. İşlerim kendi alanında kalite işler olup çoğu insan tarafından beğenilmektedir. Bu haritalar karşılığında sizden ufak bir ücret istiyorum eğer bana ulaşmak isterseniz aşşağıya discord...
  4. vfurkandogan

400x400 (461x416) Lobi, Survival Spawn, Towny Spawn

Behance'de 1k görüntülenmeye ulaşmamın şerefine yaptığım stok lobi, spawn haritasını sizinle paylaşmak istedim. Görselleri ve 3D'sini buraya bırakıyorum. Nasıl olmuş fikirlerinizi merak ediyorum. 400x400 Lobi, Spawn; 3D görmek için tıkla! Görselleri görmek için tıkla!
  5. vfurkandogan

150x150 Su Altı Çakma Lobi (Aqua)

Uzun bir aradan sonra stok satış için yaptığım su altı çakma lobisini sizinle paylaşmak istedim. 3D halini buraya bırakıyorum. Nasıl olmuş fikirlerinizi merak ediyorum. 150x150 Su Altı Çakma Lobi; 3D görmek için tıkla!
  6. vfurkandogan

Buraya Ücretsiz Bir Kaç Tane Harita Bıraktım.

Öncelikle hepinize merhabalar arkadaşlar. 1 ay öncesine kadar büyük hayallere kapılarak yurt dışına satış yapmayı planladım ancak ödeme yöntemini halledemediğim için bir türlü satış yapamadım. Bu yüzden yurtdışına yaptığım ve sürümden kazanırım dediğim tüm haritaları türkiyede ücretsiz verme...
  7. vfurkandogan

200x200 Survival Spawn / 30x30 Lobi (Kale Temalı)

Yakın zamanda TaşCraft NW sunucusu için yaptığım haritaları sizinle paylaşmak istedim. Görsellerini ve 3D halini buraya bırakıyorum. Nasıl olmuş fikirlerinizi merak ediyorum. 200x200 Survival Spawn; Görseller 3D 30x30 Lobi; Görseller
  8. vfurkandogan

Pvp Arena

Yakın zaman da can sıkıntısından dolayı yaptığım arenayı sizlere göstermek istiyorum. Beğendiğiniz ya da beğenmediğiniz yerleri belirtirseniz kendimi geliştirme yolunda daha emin adımlar atmış olurum. HARİTA GÖRSELLERİ SKETCHFAB
  9. vfurkandogan

Authlobby / Çakma Lobi

Yurt dışı satışı için yakın zamanda yaptığım bir haritayı size göstermek istiyorum. Harita Görselleri şu an discord sunucumda bir çekiliş var katılmanızı öneririm. Discord
  10. vfurkandogan

1.18.2 Faction - OpSkyblock Hammadde Alanları (Ücretsiz)

Merhaba! Buraya behance linkiyle üç harita bırakıyorum. Eğer haritalar hoşunuza giderse discord sunucuma gelip free-map kanalından haritaları alabilirsiniz. İyi forumlar. 50X50 HAMMADDE 25X25 HAMMADDE
  11. vfurkandogan

Ücretli Harita Yapımı / Ücretsiz Harita Tasarımı

Minecraft sunucularınıza(Factions,hub,skyblock vb.) build yapıyorum. Merhaba ! Minecraft oyununa 1.5.2 sürümünde başladım o zamanlardan beri creativede build yapıyorum. şu an tabi kendimi biraz daha geliştirdim ancak kendim için çok iyi diyemem. Buraya behance linkimi bırakıyorum oradan...
  12. vfurkandogan

İstek Rtp Plugini

Sunucum için rtp plugini arıyorum betterrtp var şu an ama worlddan world2 ye gidince direk öldürüyor warp orman yapmak istemiyorum bu yüzden bir tane bulmam gerek acil sunucu sürümü 1.18.2