Arama sonuçlarınız

1. Tzeantch

MINECUBY | Emek-Skyblock | 1.8-1.18 | Güncellemeler Devam..!

Yorumunuz için teşekkür ederim :kalp:
  2. Tzeantch

GÜNCELLEMELER - Meslekler dengelendi - Market dengelendi - Spawner kitleme eklendi - Çiftçi'ye kakao eklendi - Market'e odun eklendi - Taş'ın seviyesi kaldırıldı
  3. Tzeantch

değerli yanıtınız için çok teşekkür ederim. opskyblock paket hazırlığındayız daha sonrasında yep yeni skyblock paketi ile v2'ye geçeceğiz o zaman yüksek sürüm pluginlerini çözersem değiştirme şansımız mevcut. emek olduğu için 2 3 adet farm ile hızlı gelişim sağlanmaması adına piyasa dengesini...
  4. Tzeantch

GÜNCELLEME!! Envanter Eventi Güncellendi. Lucky Block Eklenti Düzenleme Sağlandı Site Üzerindeki Mağazada Fiyat Dengelemesi Yapıldı Otomatik Event Plugini Düzenlendi Genel Olarak Pluginlere Update Yapıldı
  5. Tzeantch

GÜNCELLEME!! /vote komutu düzenlendi duyuru plugini eklendi event skripti eklendi (envanter)
  6. Tzeantch

Güncelleme. -/GenelBilgi Eklendi -/Rulet Eklentisi Düzenlendi -/VIPBilgi eklendi -/Yama Yama notları eklendi Güncellemeler Devam!
  7. Tzeantch

Değerli yanıtınız için teşekkür ederim. Fazla tasarım bilgim olmadığından destek aldım.
  8. Tzeantch

9. Tzeantch

İstek Vote, Discord bağlama, Hile Koruma PLUGİN

Yanıtın için teşekkür ederim internette araştırdığım zaman geneli eski tarihli olduğu için güven vermiyor o yüzden tekrardan sormak istedim iyi forumlar. <3
  10. Tzeantch

Riberia Network | Play.Riberia.Net | 1.19 Kıta Survival | OpSkyblock | Mimar | Ve Dahası...

konu tasarımı harika müsait olduğum zaman sunucuya da gelip bakıcam yorumumu unutmazsam güncelleyeceğim.
  11. Tzeantch

Yardım Minecraft ortaklik

başka kişilerle ortak iş yapmaktansa kendi başına yap bütçen yetmiyorsada iş bulana kadar sabret tanımadığın insanlara güvenmeni önermem. benim sunucuma aldığım yetkililer bile pislik yapıyor öyle düşünebilirsin. :D
  12. Tzeantch

Yardım Minecraft Oyuncunun Yazdığı Komutu Göstermeme

yapılamıyacak bir şey değildir büyük ihtimal ama chatin çok hızlı aktığında hiçbir şey okuyamazsın bence gereksiz şüphelendiğin vakitte logları takip ederek çözebileceğini düşünüyorum.
  13. Tzeantch

Yardım Minecraft F11 Tuşu nasıl kapatılır?

tuşu direkt çıkararak çözüme ulaşabilirsin bence.
  14. Tzeantch

İstek Vote, Discord bağlama, Hile Koruma PLUGİN

Dostlarım selam. Benim hub sunucum var fakat içerisinde sadece opskyblock aktif öncelikli sorum. vote plugini lazım ve nasıl kurulduğu hakkında bilgi. ikinci sorum ise sunucu ile discordu bağlayıp sunucuda global vip aldıkları zaman süreli bir şekilde discordda yetki verebilirmiyiz. üçüncü...
  15. Tzeantch

Bilgi Toplama

yanıtın için teşekkür ederim. Hali hazırda bir youtuber ile görüşme sağladım youtuber reklamını yapıcam. forumlarda da aktif olmaya çalışıyorum.
  16. Tzeantch

Bilgi Toplama

Selam Dostlarım. Ben kendime bir adet sunucu açtım opskyblock sunucusu tabi günler gelip geçtikçe oyuncu kazandıkça hub sunucuya çevireceğiz fakat şimdi başlangıçta nasıl oyuncu çekebilirim.
  17. Tzeantch

Yardım Serverde Özel Mesaj Görme

yararlı bir konu olmuş açanında cevap verenlerinde ağzına sağlık. <3