Arama sonuçlarınız

1. STORMI

Bedrock & Java | %100 Emek Skyblock [1.8 - 1.19.4] | Minyon | Kozmetik | Kara Borsa | Banka | Boss | Zindan | Açılış Tarihi 24 Mart | play.mc4fun.net

Sunucuda Factions bölümü bulunmamakta. Bu yüzden konu yanlış yere açılmış bunu başta söylemekte fayda var. Ek olarak lobi sunucusuna girişler 1.8.x den var evet ama içerisindeki survival skyblock gibi sunuculara 1.12 ve üstü sürüm istiyor. Buildl olarak sadece lobiyi gördüm lobi buildi güzeldi...
  2. STORMI

fc.coleries.com > 12 Mart 2023'de açıldı! Harika sistemleriyle Coleries Faction tekrardan aktif!

Konu tasarımı hoş geliştirilmesi gerek. Emek verilmiş yenilikçi bir sunucu. Skyblock sunucusu da öyleydi eksikler var ama zamanla oturacaktır. Ek olarak yeni sistemlerde gerekli gibi.
  3. STORMI

WinterANADOLİA Açılış 22.05.2021 > 1.8 & 1.16 Yarı Op Faction/Pay To Win Yok/Metin Taşı |Ve birçok Etkinlik ! / KLAN SPONSORLUĞU

Konu tasarımı geliştirilmeli. Sunucu sanırım açılmamış açıldığında gelip göz atacağım.
  4. STORMI

PLAY.LORDCRAFTTR.COM | BUGÜN 16:00'DA V2 GÜNCELLEMESİ İLE AKTİF! | Özel Etkinlikler | P2W engelleyici sistemler!

Konu tasarımına daha fazla sunucudan görseller, açılış zamanı ve "Türkiye'nin en iyi sistemleri" adı altında bahsettiğiniz sistemleriniz eklenebilir. Sunucudaki görsellere bakacak olursakta buildler buradan bakıldığında pek iyi değil gibi yinede açıldığı zaman gelip bakacağım.
  5. STORMI

| SEZON 9 AÇILDI - 18 TEMMUZ | Mc.TurkGamerZ.Net | 1.16.4 - 1.18.2 | Emek Survival | TÜRKİYENİN İLK KRALLIK SUNUCU | 20+ Sistem |

Kaliteli bir sunucuya benziyor (sistemler, koruma sistemi) vaktim olursa geleceğim. Ek olarak konu tasarımı güzel ancak geliştirilebilir.
  6. STORMI

☄️[1.19.X OptiFine]☄️ [28 AĞUSTOS] MC.TREAS.NETWORK | Barearth [Seviye | Ayin | Artifact | Kara Market | Koleksiyon Kitabı | Barearth Büyü Mekaniği]

Bana kalırsa her survival oyuncusunun mutlaka uğraması gerektiği bir sunucu. Survival modunda az oynamama rağmen oldukça sevdim. Buildler çok başarılı. Bazı eksikler giderilirse, bir kaç şey de yerine oturursa tadından yenmeyecek bir sunucu.
  7. STORMI

☄️[1.19.X OptiFine]☄️ [28 AĞUSTOS] MC.TREAS.NETWORK | Barearth [Seviye | Ayin | Artifact | Kara Market | Koleksiyon Kitabı | Barearth Büyü Mekaniği]

Sunucu güzele benziyor, konu tasarımı geliştirilebilir ancak açıldığı zaman gelip bakmak isterim.
  8. STORMI

Yardım Bu skripti GUİ'li yaparmısınız

command /tamiret [<text>]: trigger: if arg-1 is "el": if player's money is greater than or equal to 50000: remove 50000 from player's balance repair tool send "&8[&6&lTamir&8] &aBaşarılı! &eElinizdeki eşya başarıyla tamir...
  9. STORMI

İstek Görünmez Olma Pluguni

Forumda şöyle bir skript buldum eğer istediğin gibiyse.
  10. STORMI

Ayrıca plugin yazdırmak öyle pek kolay bir şey değil. Bunu ücretsiz yapacaklarını sanmam. Ücret açısından skript yazdırmanız daha mantıklı ama ufak tefek buglar illa ki çıkar.
  11. STORMI

Görünmezlik dersen eğer sunucular için SuperVanish plugini dışında bildiğim bir plugin yok. Eğerki bahsettiğin şey Survival Games oyunundaki gibi ölünce görünmeyip izlemek gibi birşeyse skript ile yapabilirsin onun dışında Survival Games plugini ile oluyor.
  12. STORMI

CursedLidya NW Hub Sunucusu

Menü üzerinden açılmıyordu veya yeni başlayanların permi yok olabilir tekrar kontrol edin derim. Ayrıca giriş yapanları loglarından görebiliyorsun bilmiyorsan eğer.
  13. STORMI

Yardım Multiverse-Core World Yazısı Kalkmıyor.

GroupManager'dan prefix ayarlaman gerek: /mangaddv Yönetici prefix &4Yönetici &c şeklinde. Eğer yine olmuyorsa essentials chat ayarını düzeltmen gerek. (/mangaddv Yönetici - /mangaddv <yetki adı>)
  14. STORMI

mc.WinterNovus.com | 1.8 - 1.19 | ELİT FACTIONS SUNUCUSU | GERİ DÖNDÜK!

Konu tasarımı ve buildler oldukça başarılı, bir tecrübe olduğu belli oluyor. Kendine has çokta bir sistemi yok ama yinede oynatacak kaliteye sahip bir sunucu. P2W olarak aşırı üstünlük yok. (Normal oyuncu olarak kasıldığınızda son rütbeler VIP'ler ile eşit.) Ek olarak rütbe sistemi oldukça...
  15. STORMI

CursedLidya NW Hub Sunucusu

Konu tasarımı geliştirilmeli (En azından template bir tasarım yaptırılabilir). Sunucu daha tamamlanmamış bir sunucu. Bazı menüler yok (VIP, Edit vs.) ek olarak warplara pek özen gösterilmemiş komutla yapılıp geçilmiş hissiyatını direk veriyor. Bizi biz yapan sistemler olarak adlandırılan...
  16. STORMI

Sunucunda plugin paketi varsa başka bir plugin paketiyle değiştir. Yine olmuyorsa essentials, groupmanager, massive-core ve onlarla alakalı olan tüm pluginlerin yeni sürümü var mı diye kontrol et. Ek olarak performans açısından PaperSpigot kullanmanı tavsiye ederim. Bu arada güncellediğin...
  17. STORMI

Birde /manuaddp <kendi isminiz> essentials.* veya /manuaddp <kendi isminiz> * yetkisini verip dener misin.
  18. STORMI

format, default ve admins yazılarının önündeki # işaretini siler misiniz. O işaretler görmezden gelmesini sağlıyor.
  19. STORMI

Düzenlediğiniz yerin ekran resmini atabilir misiniz peki? Ayrıca Essentials'ı konsoldan reloadlamayı da denediniz mi?
  20. STORMI

Essentialsın hata verdiğindeki log kaydını paylaşır mısın.
  21. STORMI

Ekstra olarak gruplara özel formatta eklemeniz gerek örnek: group-formats: Oyuncu: ' &6{DISPLAYNAME} &f&l>&e {MESSAGE}' Kurucu: ' &8[&4KURUCU&8] &3{DISPLAYNAME} &f&l>&a {MESSAGE}' Admin: ' &8[&cADMIN&8] &3{DISPLAYNAME} &f&l>&a {MESSAGE}'
  22. STORMI

sohbet formatını şu şekilde mi yaptınız? format: '[FACTION] {DISPLAYNAME}&5: &6{MESSAGE}' Birde hatayı ayarı yaptıktan sonra mı almaya başladınız?
  23. STORMI

Yardım büyülü netherit kazma skripti lazım

command /kazma [<player>]: permission: netherit.kazma permission message: &bBu komutu kullanmak icin yetkiniz yok! usage: &e/Kazma &bOyuncu trigger: give a diamond pickaxe named "&aNetherit Kazma" with efficiency 5 and fortune 3 and unbreaking 10 to arg-1 Alıntıdır...
  24. STORMI

Essentials içerisinden sohbet ayarlarını yaptınız mı?