Arama sonuçlarınız

1. barisoz45

Minecraft Maceralarımızın Ep.1 Hızlandırılmış Bölümü Ve Çekiliş.!

Merhaba arkadaşlar uzun bir süreden sonra Minecraft çektik benim sesim az geldiği için videoyu kısaltıp müzik koydum.İyi seyirler ve bir çekilişimiz var herkesin Minecraft vermesi üzerine biz başka bir oyun verelim dedik ve Alan Wake ve Flatout 2 veriyoruz.İki videoda aşağıda.
  2. barisoz45

Umarım Beğeniceksiniz.!

Merhaba arkadaşlar uzun süreden sonra noobluklarla saçmalayan bir videomuz ile geriz döndük.İyi seyirler.
  3. barisoz45

Youngamerstr 2 Oyun Çekiliş Biri Alan Wake!!

Merhaba arkadaşlar çekiliş veriyoruz.Çekilişe katılmak için subscribe edip benim hardcore videoma steam hesap ID'nizi yazınız. Oyunlar; Alan Wake Flatout 2
  4. barisoz45

Yeni Trailer Ve Yeni Video Geldİkk (youngamerstr)

Merhaba arkadaşlar uzun süreden sonra bir minecraft videosuyla karşınızdayım.Yeni intromuz ile birlikte.Subscribe,yorum ve beğenilerinizi bekliyoruz.İyi seyirler.
  5. barisoz45

Formattan Sonra Minecraft Kasmaya Başladı Yardım.!!

Merhaba arkadaşlar.Ben bilgisayarıma dün format attım ve bütün driver vs. herşeyi kurdum format atmadan önce herhangi bir sorun yoktu videoları vs. rahatça çekebiliyordum hiç kasmasız.Formattan sonra video çekmeye başlıyorum fps 5 oluyor kafayı yedim.Şu anda güncelleştirmelerin olmasını...
  6. barisoz45

İntro İçin En İyi Dubstep.!!

Merhaba beyler.Kanal için intro hazırlıyorum fakat bir türlü güzel kısa bir dubstep tarzı hareketli bir şey bulamadım.Önerilerinizi Bekliyorum.
  7. barisoz45

YoungamersTR Video Patlaması Ardından ÇEKİLİŞ!!

Merhaba arkadaşlar yeni denilemez bayaa eski bir kanal ama yeni bir arkadaşımla beraber yapacağımız için önceki videoları sildim.Yakında sürüyle video ve çekilişLER olacaktır.Subscribelarınızı bekliyoruzz. Kanal: http://www.youtube.com/user/YoungamersTR DUYURU VİDEOSU
  8. barisoz45

YoungamersTR DUYURU!!!

YoungamersTR Adlı kanalımız ile ilgili birkaç bilgi.Subscribelarınızı bekliyoruz.
  9. barisoz45

BaklavalıÇoraplarGaming

Arkadaşlar yeni açıldık ileride iyi videolar çekicez desteklerinizi bekliyoruz. Kanalımız : http://www.youtube.com/user/BCG1TR?feature=watch
  10. barisoz45

Hamachi Serverında Sorun Mu Var? GEL!

Merhaba Arkadaşlar yeni bir video çektim ve bu videoda Hamachi server kurulumunu anlattım.Herhangi bir sorununuz varsa serverla ilgili gelin sorun halledelim.
  11. barisoz45

Minecraft Genel Hamachi Server Kurulumu

Minecraft Hamachi Server Kurulumunu Anlattım.Umarım Sizlere Yardımcı Olur.Bütün Oluşan Sorunları Yorum Olarak Yazabilirsiniz.İyi Seyirler.
  12. barisoz45

Mikrofon Alacağım Neler Önerirsiniz?

Başlıkta sorum yazıyor. :)
  13. barisoz45

Net Ses Kaydı için Hangi Mikrofon?

Arkadaşlar channelımızda videolarımız var fakat ses biraz kalitesi çıkıyor yeni mik. alıcam önerilerinizi alabilirmiyim.Mümkünse USB girişli olsun. :)
  14. barisoz45

YoungamersTR İle Sevilen Oyun Minecraft'in Zevkli Serisi

YoungamersTR İle Sevilen Oyun Minecraft'in Zevkli Serisi Yakında Geliyor.!!!!! Subscribelarınızı ve Facebook Sayfamızı Beğenin.Bu Zevki Kaçırmayın.!!!
  15. barisoz45

Youngamerstr Ile Sky Pyramid

Öncelikle herkese merhaba.Kanalımız yeni yeni oluşuyor bizlerde elimizden geldiğince zevkli videolara çekmeye çalışıyoruz.Minecraft Survival Maplerinden biri olan sky pyramidi oynadık.Umarım beğenirsiniz.Facebook Sayfamız en yüksek oy alan 2 oyun çekilişle verilecektir.Subscribe ve...
  16. barisoz45

Uzun Süre Sonra Fragmanı Yayınlanan Sky Pyramidin Ilk Bölümü Geldi.!!!

Merhaba arkadaşlar ilk olarak fragman yayınlamıştık uzun bir aradan sonra ilk bölümü geldi.Umarım beğenirsiniz.İyi seyirler. :) Fragman Ve İlk Bölümü
  17. barisoz45

Camtasia Studio 8 Ile Ilgili Lütfe Yardım Edinnnn Deliricemmm

Camtasia Studio 8'i warezturkeyden indirdim sorunsuz diyorlardı tam upload ilerliyor sonra dan diye birden bu çıkıyor ortadaline tıklamama rağmen tekrar tekrar aynı şeyi yapıyor nbir çözümü varmıdır? Ya da ben frapsdan çekiyorum videoları boyutunu küçültüp 720p upload etme yollarını da...
  18. barisoz45

Arkadaşlar Yardım Edin Camtasi Studio 8 Ile Ilgili

Camtasia Studio 8'i warezturkeyden indirdim sorunsuz diyorlardı tam upload ilerliyor sonra dan diye birden bu çıkıyor ortadaline tıklamama rağmen tekrar tekrar aynı şeyi yapıyor nbir çözümü varmıdır? Ya da ben frapsdan çekiyorum videoları boyutunu küçültüp 720p upload etme yollarını da...
  19. barisoz45

En Yüksek Oy Alan 2 Oyunun Çekilişi Yapılacaktır.oylarınızı Beliyoruz.

Arkadaşlar kanalımız tarafından en yüksek oy alan 2 oyunun çekilişi yapılacaktır.Oylarınızı bekliyoruz. Anket : http://www.facebook.com/pages/Youngamers-TR/143309975811429
  20. barisoz45

Sony Vegas Render Süresi Çok Uzun!!

Arkadaşlar ben videolarımı sony vegas la yeni yeni renderlamya başladım fakat herşeyi ayarlıyorum 400 mb ı bana 4 saat diyor bu normal mi yoksa çözümü varmı desteklerinizi bekliyorum.
  21. barisoz45

Youtube 720o Video Yükleme

Arkadaşlar görüyorumki bu forumda kanalını paylaşan çok kişi var videolarına baktıgımda hepsi 720p bendi bir zaman kadar aynen öyle yükleyebiliyordum fakat sorunlar çıktı fraps'den çekiyorum fraps'den çeken arkadaşlar buraya nasıl boyutunu küçültüp yazdıklarını anlatırlarsa çok yardımcı olurlar...
  22. barisoz45

Minecraft Rehber

Minecraft hakkındaki rehberimiz çok yakında ve hemen arkasından yılbaşı özel çekilişi verilecek oyun sürpriz. Subscribe : http://www.youtube.com/user/YoungamersTR?feature=mhee
  23. barisoz45

Minecraft : Sky Pyramid Fragman

Yakında Gelecek Olan Sky Pyramid Bölümlerinin Fragmanı Umarım Beğenirsiniz. :)
  24. barisoz45

Değişik Bir Oyun Toribash

Merhaba arkadaşlar Toribash diye bir oyunun incelemesini yaptım.Daha doğrusu yapmaya çalıştım iyi seyirler. :)
  25. barisoz45

Yeni Seri Yeni Oyun

Merhaba arkadaşlar youtube kanalımızın yeni serisi değişik oyunlar sizlerle... Bu seride sizin burada istediğiniz oyunları veya bizim buldugumuz enteresan oyunları paylaşacağım subscribelarınızı bekliyorum iyi seyirler. :)