Arama sonuçlarınız

1. yavuz_yaylacı

Yardım Serverlara giremiyorum

Merhaba arkadaşlar ben minecraft'ın orjinal sitesinden microsoft hesabı ile minecraft java edition aldım fakat sunuculara giremiyorum hiçbir şekilde giremiyorum premium ile alakası yok çünkü presiz bir hesapta bile giremiyorum sürekli giriş yapılıyorda ve ya sunucuya bağlanıyorda kalıyor aynı...
  2. yavuz_yaylacı

Minecraft alınmalı mı ?

Merhaba ben minecraft'ı çok oynarım ve severek oynarım sizce herşeyine erişilen bir premium hesap almak mantıklı mı baktığım birkaç sitenin çoğunda 100 liraya satıyorlar sizce alınamlı mı istiyorsanız site önerebilirsiniz hatta önerseniz iyi olur
  3. yavuz_yaylacı

İstek Farklı Dünya

İyi günler arkadaşlar ben 1.17 survival sunucusu açıcam ve ben insanların ilk girdiğinde lobide başlamasını istiyorum fakat daha sonra girdiklerinde en son kaldıkları yerden devam etmelerini istiyorum nasıl yapabilirim plugin ya da başka bir şey var mı
  4. yavuz_yaylacı

İstek Isınmış demir verme plugini

Merhaba ben lav yükseliyor sunucusu açacağım fakat bana demir kazdığımızda otomatik olarak ısınmış demir vermesini istiyorum bu pluginin ismi nedir acaba ya da böyle bir plugin var mı ???
  5. yavuz_yaylacı

Yardım TitleManager Para Hatası

merhaba bne titlemanager kullanıyorum ve insanların parasının ne kadar olduğunu görmesin için title managere ekledim fakat böyle hata geliyo yardımcı olun lütfen
  6. yavuz_yaylacı

Yardım Claim Bloğu

merhaba ben titlemanager kullanıyorum ben insanların kaç claim bloğu kaldığını sağ taraftaki yerde göstermek istiyorum ne yapmalıyım yardımıcı olrsanız sevinirim
  7. yavuz_yaylacı

Dünya başlangıç noktası

Merhaba ben sunucumda insanlar sunucuya ilk girdiklerinde belli bi yerde başlamalarını istiyorum ama sonraki girişlerinde kaldıkları yerden devam etmelerini istiyorum /setworldspawn yazmayın çünkü onu yazınca seçtiğim bloğun 5 blok ötesinde falan başlatıyo lütfen yardımcı olun plugini varsa...
  8. yavuz_yaylacı

Yardım TitleManager Sıralama

merhaba ben sunucumda titlemanager kullanıyorum. Ben kurucu tagın olan kişinin tab a basınca üste gözükmesini istiyorum fakat altta kalıyor yardımcı olurmusunuz
  9. yavuz_yaylacı

Yardım ChestCommand hatası

ARKADAŞLAR BEN CHESTCOMMADI KULLANAMIYORUM HATA VERİ BEN CHESTCOMMADI AÇMAK İÇİN /MENÜ KULLANIYORUM HATA VERİYO /CC RELOAD YAPIYORUM GENE HATA VERİYO VERDİĞİ HATA BU ------>
  10. yavuz_yaylacı

Yardım ChestCommand Hatası

sunucumda chest command kullanıyorum ve bir menü oluşturmuştum bir anda kendiliğinden çalışmamaya başladı /cc reload yaptım bu hatayı verdi lütfen yardımcı olun